Hledám muže do divočiny

Hledání spřízněné duše
Uživatelský avatar
Šárka Šantavá
Příspěvky: 4
Registrován: 25 bře 2011 10:49

Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Šárka Šantavá »

Partnera pro život v divočině...


Přílohy
2632652750_o.jpg
2632652750_o.jpg (40.29 KiB) Zobrazeno 4084 x

Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Martin Gross »

V rámci ČR? Řeším podobný problém. Mám 1,2ha osázený ovocným stromovím a naprostý nezájem okolí.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od QNX »

Martin Gross: Ty taky hledáš muže do divočiny? :-)


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od drudriger »

ja si rikal uz delsi dobu ze by tu mohla vzniknout sekce seznamka, naposledny chvili se to se seznamovanim roztrhl pytel, nebo udelat nejakou seznamovaci party nekde ve strede cech a este i smsky by bodly do toho a samozrejme kazdej kdo se prihlasi musi dat sve fotky ksichtu na web ne zadne pekne zviratka........(sranda)


se zenskyma na nasich usedlostech statcich pozemcich nevim ale stale sem po 6 letech taky nic nenasel, kdyz uz tak to bylo o tom ze mne chteli vytahnout do mesta nebo bych tam byluzitecnejsi nez na vesnici kdesy v prdeli horach, rikal sem ji ekologicke stope atd ale malo platny, ale mozna se mylim mozna sou nekde zensky co chteji takhle bydlet a zit a tomu i neco obetovat.kazdopadne se hlasim o jednu taky......znacka zapadny cechy.....



slisel sem taky o nejake usedlosti nekde u krumlova kde zije asi 15 zenskych a delaj permazahradku nektere i navrhuji sousedum atd.maj i nejake feministicke stranky kde se stezujou na to ze na ne chlapy serou a ze na nektere prace nestaci .....


nevite nekdo neco o tom rad bych se tam zasel podivat a vybrat si nejakou odrudu.......


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Martin Gross »

QNX: Podobný může být i zrcadlově obrácený. Podobný není stejný. Ne, muže nehledám.:-D


O pivo se nerad dělím.



D.D.: Pro 98% chlapů je taky potíž,  aby si představili bydlení bez zářivek a čučení na bednu až do ranních hodin. Pro mnoho dam je nepřípustné, že by neměli automatku, myčku a TV. To okolo pak už jednoduše neslyší.... "když se nechce, je to horší, než když to nejde...."


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od QNX »

Šárka Šantavá: no a máš problém, už se ti to tady začíná hromadit :-)  Asi budeš muset vyhlásit nějaké výběrové řízení :-)


Uživatelský avatar
Marek Bárta
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2011 20:39

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Marek Bárta »

ještě zbývá si ujasnit tu divočinu...já se nedávno po letech díval asi půl hodiny na televizi a z tý "divočiny" se mi neudělalo dobře :-)


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od drudriger »

taky by mne zajimalo kdo co nabizi, jako ze nabizim divocinu elektriku mam/nemam internet mam/nemam  voda je ze studny nebo mimo objekt, topi se netopi se.by nebylo do veci udelat tady takovou seznamku s podobnima polozkama aspon pak ti holky nejsou sklamane kdyz prijdou,posledne k nam prisla jedna permakulturistka a nechapala proc nemame hajzl ze splachovanim. mohlo by to bejt podle mne realni takovou seznamku mit, zna, permakulturisty co zijou v jurte v zime az po lidi ve vilach s malou zahradkou je to siroke spektrum lidi.urcite by to pomolo, v mem okoli napriklad vsichni zhaneji zenskou do hor .I sarka bude pak vedet do ceho pujde kdyz ji narovinu rekneme co nabizime jakej komfort kazdy ma jine vyhlidky ze jo.......


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od PermaWeb »

drudo drudriger: seznamka tu už nějakou dobu existuje http://permaweb.cz/group/chciseseznamit


Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Romana SM »

drudo drudriger: tos mě dostal s tím vybíráním odrůdy :-))


P.S. Šárce hodně štěstí v hledání :-), já už hledám jen tu divočinu.


Odpovědět