Východočeši spojme se ! :)

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

je to tak, doraz....

ATropa říká:


to se východočeši s tím záborem nějak rozmáchli... Koná se rendez-vous fakt u Tebe, Jardo? To zní neodolatelně, že možná dorazím. Aeroflot skýtá mnohé a je to krása, když i po té najdem svoje ksichty a mozoly.





Uživatelský avatar
ATropa
Příspěvky: 71
Registrován: 06 srp 2012 11:05

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od ATropa »

může to tak dopadnout, záleží, kde leží ulanbatar.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

oldak ti vše vyjeví....

ATropa říká:


může to tak dopadnout, záleží, kde leží ulanbatar.





Helena
Příspěvky: 68
Registrován: 09 úno 2013 19:53

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Helena »

Tak jsem to nestihla, žijete, Východočeši?


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

Žijem, ale taknějak ledabyle.Chtěli bychom žít zodpovědně a pečlivě, ale jde to opravdu těžko, skřípe to a dře to.


Nicméně jsme se na komitétu shodli, že TO postavíme zgruntu, i s programem, přednáškama, ukázkou pečení chleba, práce s vlnou, kůží, proutím, ovšem nejdříve muším postavit latrínu se srdíčkem ve dveřích. pak se musíme shodnout na termínu. nu a teprve pak se pojede dál.


Vlastně jsem to chtěl spojit se stříháním ovcí, páč u mne stříhá mistr republiky a je nač koukat a kroutit hlavou....


Jenže, střihači termín slíbili víc než pofiderně, takže jsem v druhotné termínové neschopnosti.... Viz první a druhá věta článku.

Helena říká:


Tak jsem to nestihla, žijete, Východočeši?





Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od tomáš hanák »

Kdyby měl někdo zájem mám víc než užiju semenáčků dřezovce trojtrného, jednoročních , zimu snad přežijí v pohodě . Po domluvě bych je přesadil to květináčků a třeba ještě zapěstoval , jinak asi uvolní místo jiným druhům  ...


Martin Lipenský
Příspěvky: 44
Registrován: 11 led 2012 16:52

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Martin Lipenský »

Kdo by měl zájem, hlinecká teplárna využívá k výrobě tepla spalování dřevní štěpky, roční produkce asi 100 tun popílku, nešlo by o celý tento objem, protože část už je  odebírána pro zemědělské účely, ale další část končí jako odpad a vypadá to, že by bylo možné je tohoto "odpadu" zbavit. :) Zatím zjišťuji podrobnosti....:)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Martin Lipenský: Popílku, nebo popela? Jsou k tomu i nějaká data co to obsahuje?


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

to jo, čistej dřevní popel se obchoduje za 1200 za tunu, a tuna jsou tuším 3 kubíky...pokud by byl zadáčo, jel bych tam, do pár bigbagů...

QNX říká:


Martin Lipenský: Popílku, nebo popela? Jsou k tomu i nějaká data co to obsahuje?





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Mohlo by to být zajímavé, ale pokud je to popílek a ne popel a navíc ještě z dřevní štěpky, tak je docela velká šance, že nesplňuje normu na obsah těžkých kovů.


Odpovědět