Východočeši spojme se ! :)

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »


Mě zrovínka náhodou napadlo, že bychom  se měli jako ti východočeši permakulturně  sejít, nažrat se grilovanýho jehněčího k permapuknutí a pěkně  ožrat, a byly by veškeré komunikační ledy prolomeny a  názorové stěny zbořeny. Jo,a hranice smazány. Pro ortodoxní by byla tuřínová kaše s pečenou mrkvičkou a jointem.Vše pochopitelně z permazehrádky.... Možná by to stálo za úvahuu, enem si lámu hlavu nad permapívem, páč permakořalku mám....


Neděláte někdo permapívo, aby to bylo komplet..Ti , kteří se živí vesmírnou energií by měli u mne velikej štráf nádherné čisté oblohy...
Martin Gross říká:


Ozývám se, mám zájem, ale momentálně mě nic nenapadá. :-)





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

jarda bon jovi:  dělám zázvorové permapivo. Teď jsem trochu upravil recepturu a část  zázvoru se snažím nahradit bylinkami. Jako normální pivo to nechutná (což jsem rád, protože normované europivo mi nechutná), ale jinak to chutná dobře :-)


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od drudriger »

aaa to vypada na permakocovinu


Uživatelský avatar
Slavek Krčmář
Příspěvky: 66
Registrován: 07 srp 2010 18:00

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Slavek Krčmář »

Tak se mi to začíná líbit, bude veselo. Jen ještě koukám že Tomáš udělal chybu a zapoměl


pozvat Východočešky .


 


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

Třeba to byl oumysl, páč mušel vědět, jak to nakonec musí dopadnout.Že polezem počtyrech a budem bečet jako ovce....navíc, po těch permanápojích  to bude hodně divoká jízda....


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od tomáš hanák »

...no uplně nesdílím váš humor , docela bych ocenil kdybyste si všechni dotiční bezpředmětný příspěvky smazali a začali buď nějak spolupracovat v rámci vč ,nebo se zdrželi... docela se divím že máte chuť a čas na takovýho bezpředmětný tlachání ,pamatuji že k tomu výborně sloužil třeba xchat? tak zkuste ten ;)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

tomáš hanák: OK, tak uspořádej nějaké smrtelně vážné setkání permakulturníků. Značka: "vstup pouze ve fraku" :-) ............no, ale asi se raději zúčastním toho bezpředmětného setkání kde budou bečet permakulturnice bez fraků :-) Já totiž frak nevlastním.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od drudriger »

nesdilis li nas humor , tezko se asi budou sdilet skusenosti ci knizky ci cokoliv jineho.....ja na setkani nepojedu, nemam frak a je to daleko,za prispevky kteryma sem chtel rozproudit diskusy se neminim omlouvat. jo a technicka vec,  prispevky se nedaji mazat, to muze mozna jen admin adminu ale ten zase nema frak.......


ale ja stejne myslim ze se setkate az bude na to dozralej cas ostatne jak v permakuture bejva zvykem.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

Kazit setkání jsem nechtěl. to určitě ne. Kdo mne zná, tak ví, že když někam nemůžu v montérkách, nebo umaštěnejch kratasech, tak tam holt nejedu. Myslel jsem tábořiště v přírodě, voda a latríny v místě,rožnění, pijatika pro fandy, kuřácký koutek, dětský koutek, pozval bych stádo koní pro raní projíždku, pozval bych nějaký užitečný kámoše... pomologa, koželuha,sýraře, mydláře, paliče, a nějakou čarodejnici a tak vůbec.Hlavně ne vážně, to teda ne. Raději budu mrtvej, než vážnej.


Uživatelský avatar
Simona Karolik
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2012 19:31

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Simona Karolik »

Tomáš, dopredu sa ospravedlňujem za moj bezpredmetný príspevok, ale Jarda ten sraz tak krásne opísal, že už teraz ľutujem, že východné Čechy sú tak ďaleko:-)


Odpovědět