Skladování potravin

Recepty, inspirace, informace
Ivan Permawebovič
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2013 22:07

Skladování potravin

Příspěvek od Ivan Permawebovič »

zkusmo se snažím otevřít téma o skladování, jde mi o: 


1) sortiment potravinářských plodin, tj. jaké všechny se dají  skladovat a jaké jsou pro to nejvýhodnější podmínky, 


2) technická stránka - vhodná zařízení která pomáhají skladování s co nejmenší přidanou spotřebou energie, např.  velkoledničku resp. prostor ochlazovaný ledem uloženým nad ním, z kterého stéká studený vzduch, to celé řízeno elektronikou jsem viděl, (pouze na celoroční skladování mi vychází objem ledu dosti veliký), atd. atd.



Uživatelský avatar
Jakub Krška
Příspěvky: 30
Registrován: 23 srp 2010 00:01

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Jakub Krška »

Krásná knížka o tomto tématu - Václav Cílek - Tři svíce za budoucnost. Četl jsem a je zde spoustu inspirace pro soběstačnost. Zde obsah knížky - http://web.flu.cas.cz/scan/323507324.pdf


Ivan Permawebovič
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2013 22:07

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Ivan Permawebovič »

Není někde tato knížka naskenovaná ???


Uživatelský avatar
Jakub Krška
Příspěvky: 30
Registrován: 23 srp 2010 00:01

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Jakub Krška »

To bohužel nevím, určitě ji už mají i v knihovně


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Skladování potravin

Příspěvek od jarda bon jovi »

je to fajn kniha pro totální mudly, pro zasvěcené by kniha musela být trojnásobná a bez omáčky.


Na začátek jedinečná. a rozhodně užitečná v ostatních tématech....problematika skladování a uchování potravin je velice obsáhlá a málokdo  má tu cestu prošláplou. Mám vyzkoušeno, že NIKDY se nevyplácí vše vsázet na jednu kartu...příkladně nevysévat jednu mrkev, jednu dýni, jednu fazuli, tedy odrůdu.nejpohodlnější uchování potravin, pokud nejsou sušené je mrazení. k tomu mám mrazák liebherr, kterej na 700litrů užitného objemu sežere 0,45kw denně, což by solárek utáhl pohodlně, navíc je možné jej mít i venku v nízké teplotě, což snižuje spotřebu. jináč je možné mrkev krechtovat, uložit ve sklepě v bedýnkách, ve vlhkém písku, čáSt ponechat na záhoně, usušit, zamrazit, zavařit na slano či kyselo a nechat mléčně zkvasit, já to řeším ve směsi s červenou řepou a ostatníma, dle chuti.  Jak vidno, blbá mrkev nabízí pestrou škálu využití, resp uskladnění. Důležitý je tmavý, chladný a vlhký sklep, přiměřeně větraný. tam přežije všechno, i když mnozí tvr2dí, že s bramborama nic nevydrží, v dobře větraném sklepě se zeleninu podaří udržet hodně dlouho. Letošní pokus s tykvemi tetsukabuto dopadl skvěle, tykve jsou jako právě sklizené po roce sklafdování a kamaráád ji vaří i se slupkou!!!! kterážto není tvrdá a dřevnatá.v teplotě15 až 18 stupnů  a ze 120 kusů nepřežily tři kousky.... Dodnes jich mám 10.Zelí do škopku, celer usušit a dosklepa, petržel sklep. porek zimní na záhoně, letní do mrazáku, když zbude. Rajčata ve směsích a omáčkách do 3sklinek, tabák usušit, fazole zelené do mrazáku, sušené do pytlíku na hambálek, kapusta jskladovat nejde, růžičkovou loupem celou zimu,kadeřávek loupem selou zimu, luxusní stav celou zimu až do jara, pak se nechá vykvést, dá jsemínka a po odplození a ustřižení plodonosné části znovu obrazí a přinese užitek...nejhodnotnější listová zelenina se 100% uchovatelností na záhoně, tedy vždy čerstvá.Topinambury jsou jasné,papriky do čalamád, naplnit mletým masem a šups do mrazáku,bazalku do pesta, zamrazit zelenou a usušit,cukrovou kukuřici do mrazáku, obyčejnou do pytlů,mangold řapíky zamrazit,jako špargl, listy jako špenát blanžírovat a zamrazit.Okurky do láku a zavařit, velké mléčně zkvasit, černá ředkev, cvikla a tuřín do sklepa,jako i brukev gigant.Brokolici a květák do mrazáku, zelený hrášek taky, žampiony z pastviny zamrazit a do láku zavařit, ovoce je další kapitola, obsáhlá stejně jako zelenina. Třebas máte někdo jiné zkušenosti s jinými druhy a odrůdami a zpracováním a uložením.Je obrovský rozdíl mezi koníčkem a soběstačností....Uchování potravit je neméně důležité, jako jejich pěstování.Počítejte s padasátiprocentními ztrátami při uchování a budete mít jistotu a bezpečné množství.počítejte s polovičním výnosem, než je běžné.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Skladování potravin

Příspěvek od QNX »

"Počítejte s padasátiprocentními ztrátami při uchování a budete mít jistotu a bezpečné množství.počítejte s polovičním výnosem, než je běžné." = počítejte se 4 násobnou plochou pro pěstování než je běžné a když to půjde hodně dobře, tak vám to vyjde.


Uživatelský avatar
Magda
Příspěvky: 42
Registrován: 20 bře 2012 18:10

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Magda »

Jardo...bezva shrnutí...


Dýně mi letos také dělají radost...budu určitě soběstačná do jara...stejně tak fazole...


Jinak tvé topinambury narostly do výšky hodně přes 2 m...zatím ještě nevykvetly...


Doplním to ovoce...jablka zimní, hrušky do sklepa...jinak ze všeho možného ovoce nadělat kompoty, marmelády, džemy, zavařit ve vlastní šťávě, sirupy...kdo má mrazák, šup tam s drobným ovocem a peckovinami vypeckovanými...a pak také nasušit...v zimě to je pochoutka...něco zpracovat na pálenku nebo víno či mošt...některé ovoce se dá sklízet až v zimě, třeba mišpule


A tady tisíc dalších tipů...:)


http://www.ovocne-stezky.cz/4web/soubory/moznosti-zpracovani-ovoce.pdf


Ivan Permawebovič
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2013 22:07

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Ivan Permawebovič »

MAGDA - dýně ,


taky máš TEKSUKABUTO ?


Uživatelský avatar
Magda
Příspěvky: 42
Registrován: 20 bře 2012 18:10

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Magda »

Ne...teksukabuto nemám...



Mám blue hubbard, hokaido, butter cup, serpentine, muškátovou butternut...


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Skladování potravin

Příspěvek od jarda bon jovi »

ta muškátová buternut mne zajímá. Tetsukabuta mi došla, budem potřebovat někoho, kdo bydlí v prostorovém izolátu, tj min 800, lépe 1000 metrů od ostatních dýní a vyrobí nám semínka. TETSUKABUTO,TETSUCABUTO, syn IRON CUP, IRONCUP.Chutově je muskade de provence  světová špička se špatnou skladovatelností a uživatelsky nikterak přívětivá. naproti tomu  longue denice  je chutově velice blízká, a na zpracování mnohem, mnohem, mnohem lepší, příjemnější. oloupete jako cukjjetu a.... heá heá. jako butter nut, ale mnohem delší, asi 10x a 3x více karotenoidů, páč je oranžovější, je hezčí kandovaná a barevnější v zavařenině. To neznamená, že jsem proti butternutům zaujatej..... naopak, malé keřovité formy jsou přímo určené k podélnému rozříznutí a po vydlebání se dlabanina umele či naseká, smíchá s.....pohankou se sýrem a klobáskou, nebo mletým masem se sýrem, nebo.... čímkoli vč suchým z nosu.Upeče se to jsa pokjapíno olivovým olejem a pak se to surově zbouchá jako jednoduché jídlo.


Ano, jsou to výkonné kompaktní formy keříčkové, které nikam nelezou a dávají mladé kusy tak kvalitní, že si cuketa hanbou půjde lehnout na koleje.


qnx, je to tak, pokud to člověk bere vážně, pak musí počítat s nějakou bezpečností. To není z mé hlavy, alebrš z mi3lotický hospodář 1924. Já pěstuju mnohem víc, mám kopec přátel i kupců.




Magda říká:


Ne...teksukabuto nemám...



Mám blue hubbard, hokaido, butter cup, serpentine, muškátovou butternut...





Odpovědět