Skladování potravin

Recepty, inspirace, informace
Uživatelský avatar
Magda
Příspěvky: 42
Registrován: 20 bře 2012 18:10

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Magda »

Měla by to být tato...mám tam jen 1 plod, snad dozraje...


http://www.e-les.cz/eshop-stihl-cz/eshop/38-1-Osiva-a-semena/0/5/4720-Tykev-LISCIA-typ-BUTTERNUT-2g-osivo-SEMO-4074


Nejlépe se ujaly ty blue hubbard...těch mám několik velikánských...


A pak hokkaida...


Ale pěstuji je všechny dohromady...zkusím sebrat semínka a příští rok vysadím...pak uvidím...


Caso
Příspěvky: 144
Registrován: 15 čer 2012 15:00

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Caso »

Ja bych prostorovy izolat mel (793 m vzdusnou carou o nejblizsiho plotu zahrady, kde by se teoreticky dyne pestovat mohly, takze fakticky je to pres 800m, navic za remizky a rybniky), ale jake ma naroky ma na pestovani? Jsem trochu vys, pestuju tu klasiky  - cukety, hokaida, spagetti, tondo di nizza, butternut a golias. Je iron cup podobne narocna, nebo potrebuje delsi vegetacni obdobi? Dalsi vec je, ze jsem ji znal pouze jako F1, ale pokud ji chcete semenarit, tak asi mate neco jineho. Nejsem v idealnich podminkach, ale v nizine asi nikdo nebude mit ten prostor okolo sebe.

jarda bon jovi říká:


ta muškátová buternut mne zajímá. Tetsukabuta mi došla, budem potřebovat někoho, kdo bydlí v prostorovém izolátu, tj min 800, lépe 1000 metrů od ostatních dýní a vyrobí nám semínka. TETSUKABUTO,TETSUCABUTO, syn IRON CUP, IRONCUP.Chutově je muskade de provence  světová špička se špatnou skladovatelností a uživatelsky nikterak přívětivá. naproti tomu  longue denice  je chutově velice blízká, a na zpracování mnohem, mnohem, mnohem lepší, příjemnější. oloupete jako cukjjetu a.... heá heá. jako butter nut, ale mnohem delší, asi 10x a 3x více karotenoidů, páč je oranžovější, je hezčí kandovaná a barevnější v zavařenině. To neznamená, že jsem proti butternutům zaujatej..... naopak, malé keřovité formy jsou přímo určené k podélnému rozříznutí a po vydlebání se dlabanina umele či naseká, smíchá s.....pohankou se sýrem a klobáskou, nebo mletým masem se sýrem, nebo.... čímkoli vč suchým z nosu.Upeče se to jsa pokjapíno olivovým olejem a pak se to surově zbouchá jako jednoduché jídlo.


Ano, jsou to výkonné kompaktní formy keříčkové, které nikam nelezou a dávají mladé kusy tak kvalitní, že si cuketa hanbou půjde lehnout na koleje.


qnx, je to tak, pokud to člověk bere vážně, pak musí počítat s nějakou bezpečností. To není z mé hlavy, alebrš z mi3lotický hospodář 1924. Já pěstuju mnohem víc, mám kopec přátel i kupců.




Magda říká:


Ne...teksukabuto nemám...



Mám blue hubbard, hokaido, butter cup, serpentine, muškátovou butternut...








jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Skladování potravin

Příspěvek od jarda bon jovi »

Výborně, f1 to je papírově, ale pravda to není. semenaření funguje běžně. Letos ji pěstuju s muskade de provacnce, longue denice a hokkaido, takže si klildně semínka nechám a zkusím, co z toho vyleze. Ovšem klasické tetsukabuta určitě pojeDu v čisté formě, páč to je sychr. mám jich 15 sazenic a každá má min 5 kousků, max 9.


Uchování ovoce je mnohem složitější, páč se hůře ukládá.jablka jo, jináč nic. Hrušky mi vydrží do nového roku, max do půlky ledna, což je max bez řízené teploty a atmosféry. Je blbé, že by neměly být uskladněny s jablky, páč ty svojí produkcí etylenu urychlují zrání nejen samy sebe, ale i všeho, kam dosáhne ten plyn.dobré větrání jest prodobré uskladnění nezbytné. Jablka i hrušky se skladují v regálech v jedné vrstvě stopkami nahoru, dobrá je i stuDená komora, nebo bedýnky ve více vrstvách, ovšem zde je přebírání složitější. je třeba kontrolovat min jednou za dva týdny stav uskladněných plodů a napadené vyřadit.Ostatní ovoce nelze skladovat nějakou významnou dobu v 3syrovém stavu. takže švestky suším, vařím povidla, zavařuju nasucho i v moštu, i v cukru, dělám z nich dětské přesnídávky  v kombinaci s jablky, dýněmi, černým bezem aroniemi, hruškami. rekordmanem jablek jsou strýmky, rekordmanem hrušek jsou ze starých odrůd pastornice a pařížanka, z nových odrůd dicolor. Absolutně nejchutnější jablka jsou rubín, rubinola, sudetská reneta, nejchutnější hruška světa je wiliamsova čáslavka a u švestek to je půdou a situací, vynikající jsou domácí, bez šarky, top taste a letos mám obsypané i necelé tři roky staré jojo. na stromku je průměrně 60 švestek.Je dobré mít odrůdově pokryté co nejširší období, od nejranějších po nejpozdnější. pklatí to pro všechny významné druhy, nikoli pro nějaké marginální jeřáby či muchovníky.Z těch marginálních druhů bych doporučil muchovník, rakytník, maliník, kamčatskou borůvku, angrešty, rybízy, jostu, třešně, višně, jahody, myrobalán.co bych nedoporučil, tak to jsou mrzgély z čačaku, tj čačanská lepotice, najbolja a ranná. jsou to nosičí šarky a hostitelé agresivních škůdců, jako mšic a obalečů.


navíc se to nedá pálit, nedá se to sušit ani povidlovat.


Marginální ovoce zpracujeme na štávy, tedy syrupy, nebo sirupy, marmelády a přidáváme do přesnídávek a sýrů. Třešně sušíme jako rozinky a bez sušíme do čajových směsí, což lze  i u většiny drobného ovoce. Teda, třešně a višně zavařit a naložit do rumu, ev jiného šnapsu. Švestky do škopků. Do ovoce bych přidal i růži dužnoplodou , bez haschberg, a kopec jiných, i divokých.


Zpracování mléka je jednoduché.... kráva dojí celý rok, takže syrové, kysané, kefír, máslo ze sbírané i odstředěné smetany, vlastní smetana, jogurt, tvaroh. z jogurtu vyrábíme lučinu, je to mezi ¨lučinou a pomazánkovým máslem, je to nízkotučné, na chleba nejlepčí. Pak samozřejmě sýry tavené, zrající i nezrající, vč syrečků. Pro přežití je vlastnictví kravky dle mého stěžejní a já do tohu půjdu znova, i když mne kamará1d domácím mlékem zásobuje, takovej kus telecího, na pánvi, na vlastním másle, zasněžený vlastním sýrem, s vlastníma erteplema, zapíjený vlastním moštem, himl, stýská se mi. Taky po přepouštěném másle, jenž po mne neustále vyžaduje kamarád, gurmánský šéfkuchař z práglu. prý je nejchutnější tříleté....


Každé uložení či udržení potravin můžeme probrat do detailu, jsou to mé osobní zkušenosti. nenajdete zde březový cukr, řepný cukr, ani bezový syrup či bylinkové deriváty. Je to úžasný vesmír, do kterého budete pronikat sdo konce svých dní, jako já.Dá to však práci, čůlověk musí hnout hřbetem a může si i zlomit nehet.

Caso říká:


Ja bych prostorovy izolat mel (793 m vzdusnou carou o nejblizsiho plotu zahrady, kde by se teoreticky dyne pestovat mohly, takze fakticky je to pres 800m, navic za remizky a rybniky), ale jake ma naroky ma na pestovani? Jsem trochu vys, pestuju tu klasiky  - cukety, hokaida, spagetti, tondo di nizza, butternut a golias. Je iron cup podobne narocna, nebo potrebuje delsi vegetacni obdobi? Dalsi vec je, ze jsem ji znal pouze jako F1, ale pokud ji chcete semenarit, tak asi mate neco jineho. Nejsem v idealnich podminkach, ale v nizine asi nikdo nebude mit ten prostor okolo sebe.

jarda bon jovi říká:


ta muškátová buternut mne zajímá. Tetsukabuta mi došla, budem potřebovat někoho, kdo bydlí v prostorovém izolátu, tj min 800, lépe 1000 metrů od ostatních dýní a vyrobí nám semínka. TETSUKABUTO,TETSUCABUTO, syn IRON CUP, IRONCUP.Chutově je muskade de provence  světová špička se špatnou skladovatelností a uživatelsky nikterak přívětivá. naproti tomu  longue denice  je chutově velice blízká, a na zpracování mnohem, mnohem, mnohem lepší, příjemnější. oloupete jako cukjjetu a.... heá heá. jako butter nut, ale mnohem delší, asi 10x a 3x více karotenoidů, páč je oranžovější, je hezčí kandovaná a barevnější v zavařenině. To neznamená, že jsem proti butternutům zaujatej..... naopak, malé keřovité formy jsou přímo určené k podélnému rozříznutí a po vydlebání se dlabanina umele či naseká, smíchá s.....pohankou se sýrem a klobáskou, nebo mletým masem se sýrem, nebo.... čímkoli vč suchým z nosu.Upeče se to jsa pokjapíno olivovým olejem a pak se to surově zbouchá jako jednoduché jídlo.


Ano, jsou to výkonné kompaktní formy keříčkové, které nikam nelezou a dávají mladé kusy tak kvalitní, že si cuketa hanbou půjde lehnout na koleje.


qnx, je to tak, pokud to člověk bere vážně, pak musí počítat s nějakou bezpečností. To není z mé hlavy, alebrš z mi3lotický hospodář 1924. Já pěstuju mnohem víc, mám kopec přátel i kupců.




Magda říká:


Ne...teksukabuto nemám...



Mám blue hubbard, hokaido, butter cup, serpentine, muškátovou butternut...











Jitka Poláková
Příspěvky: 14
Registrován: 04 črc 2012 14:22

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Jitka Poláková »

Měl by někdo zvás radu pro začátečníka, který se stěhuje do malého bytu bez balkonu co vše je možné takto pěstovat? Díky moc za rady.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Skladování potravin

Příspěvek od jarda bon jovi »

nic si z toho nedělej. zase budeš mít čas na jiné aktivity.... A pokud tě ta cesta osloví, budeš vědět, kudy jít.V kvartýře jsme začínali asi všichni. Někdo tam zůstal, jiní ne. Je to jen otázka priorit. Na tyhle kouzla to chce prima mitfáru, jináč to je v troubě.... hledejte a naleznete, neboť nekonečné je milosrdenství boží.


k otázce... šnytlik, ten si vypěstuješ v koflíku.

Jitka Poláková říká:


Měl by někdo zvás radu pro začátečníka, který se stěhuje do malého bytu bez balkonu co vše je možné takto pěstovat? Díky moc za rady.





Lenka Richtrová
Příspěvky: 16
Registrován: 15 úno 2011 13:17

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Lenka Richtrová »

Ahoj, původně jsem chtěla založit forum, ale sem se můj dotaz taky hodí.. z mých kupovaných semínek hokaido mám dýně metrových rozměrů :-), asi se stala chyba při sáčkování :-) ale beze sklepa si nejsem jistá jak dlouho mi vydrží nezpracované.? Dumám jak ji zpracovat jinak než na kompot a marmeládu...Zkoušel jste někdo zavařovat syrovou nebo dokonce upečenou dýni? Miluju dýňové polívky, pečenou na kaši, knedlíky, smažená na oleji na "brambůrky" apod. ale když načnu metrovou dýni, to abychom ji najednou jedli čtrnáct dní a stejně to asi nezvládneme. Mrazák mám bohužel malý. Budu vděčná za zkušenosti a recepty.


Jitka Poláková
Příspěvky: 14
Registrován: 04 črc 2012 14:22

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Jitka Poláková »



Lenka Richtrová říká:


Ahoj, původně jsem chtěla založit forum, ale sem se můj dotaz taky hodí.. z mých kupovaných semínek hokaido mám dýně metrových rozměrů :-), asi se stala chyba při sáčkování :-) ale beze sklepa si nejsem jistá jak dlouho mi vydrží nezpracované.? Dumám jak ji zpracovat jinak než na kompot a marmeládu...Zkoušel jste někdo zavařovat syrovou nebo dokonce upečenou dýni? Miluju dýňové polívky, pečenou na kaši, knedlíky, smažená na oleji na "brambůrky" apod. ale když načnu metrovou dýni, to abychom ji najednou jedli čtrnáct dní a stejně to asi nezvládneme. Mrazák mám bohužel malý. Budu vděčná za zkušenosti a recepty.



Na toto téma jsem narazila na tyto stránky http://www.dynovysvet.cz/recepty-vareni-z-dyne/





Jitka Poláková
Příspěvky: 14
Registrován: 04 črc 2012 14:22

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Jitka Poláková »



jarda bon jovi říká:


nic si z toho nedělej. zase budeš mít čas na jiné aktivity.... A pokud tě ta cesta osloví, budeš vědět, kudy jít.V kvartýře jsme začínali asi všichni. Někdo tam zůstal, jiní ne. Je to jen otázka priorit. Na tyhle kouzla to chce prima mitfáru, jináč to je v troubě.... hledejte a naleznete, neboť nekonečné je milosrdenství boží.


k otázce... šnytlik, ten si vypěstuješ v koflíku.

Jitka Poláková říká:


Měl by někdo zvás radu pro začátečníka, který se stěhuje do malého bytu bez balkonu co vše je možné takto pěstovat? Díky moc za rady.



Zajímaly by mě spíš druhy zeleniny, které lze v malém bytě pěstovat. Bylinky jsou jak se říká v pořadí každopádně s nimi počítám k pěstování na okně.








Ivan Permawebovič
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2013 22:07

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Ivan Permawebovič »

- při pěstování rostlin v bytě je nutné poskytnout světlo, tj. nejlépe prostor u okna (tím pádem i většinou u topení) a určitý prostor dle velikosti rostlin, pokud si chceš vypěstovat trochu džungli, můžeš rostliny nechat růst všude, kde ti nevadí, kde se nechodí apod.,  tj. bude to v polostínu až stínu, pokud je nutno rostliny sprchovat, tak se s nimi musí nechat projít dveřmi ad.,


největší rostlina co pěstuji v bytě ve stínu je kupodivu ibišek v ložnici , cca 2m na výšku a 1x 1,5 na šířku, vytvarován v prostoru, kde nikomu nevadí, přerůstá reprobedny, hifi věž  a lampičku na zdi , takže když když víš kam sáhnout na vypínač, tak "hraje a svítí"  , o vánocích se dozdobí vánočními ozdobami jako několik podobných trifidů...  ,


u známých dominovala v obýváku  washingtonka , ale s délkou cca 4m se nedala přesunout k osprchování do vany


Uživatelský avatar
Lépe žít
Příspěvky: 16
Registrován: 06 led 2013 15:43

Re: Skladování potravin

Příspěvek od Lépe žít »

Dobré téma, díky. Chystám se stavět sklep do svahu na uchování úrody. Četla jsem v knihách od Seppa Holzera, že staví sklepy z dřevěných kmenů jako zemljanky s bočním vstupem. Zkoušeli jste to někdo? Zajímají mne jakékoliv zkušenosti.


Díky.


Odpovědět