V

Recepty, inspirace, informace


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od jarda bon jovi »

No, je fakt hodně úhlů pohledu.jeden z nich je můj. je fajn vozit potraviny z druhého konce zeměkoule. Nic nás to nestojí a ty stovky kamionů nás trápit nemusí... Vlastně nás nemusí trápit  ani ty herbicidy a další chemie, která je třeba k tomu, aby vyrosla zelenina i ovoce. Dokonce nás nemusí trápit ani skládkové postřiky, páč ovoce i zelenina musí být několikrát postříkány kvůli skladovacím nemocem, plísním a hnilobě, a aby se tyto nešířily ve velkoskladech a mezi sebou. K tomu patří i vosková emulze, která zabrání odparu vody z plodů, a i když by měla být inertní, většinou se tam vpašuje nějaký inhibitor či fungicid...... Jde jen o peníze. o lidi či zdraví nejde vůbec, páč lidí je, jak pravil klasik jako sraček.


V tu chvíli mi znějí v uších slova jednoho evandělickýho kněze, který léčil lidičky a chodil se mi modlit na pastvinu. Člověk by neměl žrat nic, co neroste do 100 kilometrů od jehho baráku.


I když jsem již dědou, mám i malé děcka a koupím jim kus ovoce v zimě....


Ale jednou budou odkázaný na moje jablka, erteple a kysaný zelí ze škopka. Loni jsem uchoval hokaida 8 měsíců od  sklizně,stejně jako mnoho dalších.Třebas i cukety do konce února....


Vitariánství je fajn moda, není však trvale udržitelná a ani není pro rukama pracujícího dělníka.Ani není šetrná k přírodě, životnímu prostředí nebo lidem  jako takovým.


Rozhodně se nedejte odradit, já jen, že existuje i pohled z jiného úhlu pohledu.


Jen si představte přirozený svět bez supermarketů..........

Hanka říká:




Uživatelský avatar
Em
Příspěvky: 11
Registrován: 20 črc 2011 19:30

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Em »

Jardo máš naprostou pravdu. Ale problém není v živé stravě, ale v člověku, v tom, jak to tady celý postavil na palici a vlastně už nic kolem sebe nemá přirozenýho - jeho "zásluhou". Určitě by bylo ideální, kdyby si každý mohl svou potravu vypěstovat sám a věřím, že dříve, či později to tak bude, až se člověk probere ze své blbosti, dá-li Pán Bůh... bude to bolet, ale s člověkem to asi jinak nejde...



jarda bon jovi říká:

No, je fakt hodně úhlů pohledu.jeden z nich je můj. je fajn vozit potraviny z druhého konce zeměkoule. Nic nás to nestojí a ty stovky kamionů nás trápit nemusí... Vlastně nás nemusí trápit  ani ty herbicidy a další chemie, která je třeba k tomu, aby vyrosla zelenina i ovoce. Dokonce nás nemusí trápit ani skládkové postřiky, páč ovoce i zelenina musí být několikrát postříkány kvůli skladovacím nemocem, plísním a hnilobě, a aby se tyto nešířily ve velkoskladech a mezi sebou. K tomu patří i vosková emulze, která zabrání odparu vody z plodů, a i když by měla být inertní, většinou se tam vpašuje nějaký inhibitor či fungicid...... Jde jen o peníze. o lidi či zdraví nejde vůbec, páč lidí je, jak pravil klasik jako sraček.


V tu chvíli mi znějí v uších slova jednoho evandělickýho kněze, který léčil lidičky a chodil se mi modlit na pastvinu. Člověk by neměl žrat nic, co neroste do 100 kilometrů od jehho baráku.


I když jsem již dědou, mám i malé děcka a koupím jim kus ovoce v zimě....


Ale jednou budou odkázaný na moje jablka, erteple a kysaný zelí ze škopka. Loni jsem uchoval hokaida 8 měsíců od  sklizně,stejně jako mnoho dalších.Třebas i cukety do konce února....


Vitariánství je fajn moda, není však trvale udržitelná a ani není pro rukama pracujícího dělníka.Ani není šetrná k přírodě, životnímu prostředí nebo lidem  jako takovým.


Rozhodně se nedejte odradit, já jen, že existuje i pohled z jiného úhlu pohledu.


Jen si představte přirozený svět bez supermarketů..........

Hanka říká:






Michal Štefek
Příspěvky: 15
Registrován: 01 čer 2011 18:29

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Michal Štefek »

drudo jde jen o to abys toho "zežral" tolik kolik vzhledem k těžké práci vydáš. Zkus cronometer http://cron-o-meter.en.softonic.com/ schválně jestli přijmeš aspoň 4000 kalorii. Jinak bez banánů a čerstvých datlí, to pude těžko. A jen pro představu pod 20 banánů za den to pude těžko. Miluju ovoce, jen je škoda že se nedá vypěstovat tady a musí se spoléhat na dovoz :( jinak je to paráda :)

Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od drudriger »




na widlich (M$ windows) nefunguju takze nejake metr kaslu, nevim kam az jit, prosel sem ruznima stadiema , veganstvi, vegetarianstvi, freganstvi i vitarianstvi a ustalil sem se na nejake me strave jidelnicku a tak funguji a neresim to a ani to moc nechci resit.ono po pravde bycn si mnel vypnout net chodit tim padem min do prace a mnel bych este vice casu na praci a mozna bych toho samozasobotelstvi dopracoval rychlejc,ale zijeme v dobe kdy spolecnost kolem nas nuti k pouzivani veci ktere vlastne ani nechceme nebo nepotrebujeme. nevim sou lidi co maj na to penize delat velkou zahradu a pak ty skromni lididikcy ktery se snazi s malou zahradku a pomalinku jiz vetsuji, ty prvni dokazi delat i i knizky atd ty druhy sou ale take dulezity, ne kazdej s na s tu muze delat prednasky knizky aby ho to zivilo, treba to delat s radosti!!!!




Emil
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2010 12:06

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Emil »

:-))))



Em říká:
Nemyslela jsem, jestli jsi vyzkoušel stáhnout knihy, ale živou stravu :)


Emil
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2010 12:06

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Emil »

Nechapem preco vitarianstvo nie je udrzatelne? Polia mame osiate zradlom pre prasata a kravy, zbytok na tzv. bionaftu... tretina tej plochy by stacila na nasytenie ludi ak by zostali vitariani... Ovocny sad a permakulturne pole zo zeleninou je urcite setrnejsie. No a preco by som si nemohol dat nieco co rastie dalej ako 100km? Ved ked si pre to pridem, je to ideal. To si mam na dovolenku do Thajska tahat nase jablka? :-))) (Suhlasim ale s tym, ze komercny DOVOZ plodin nie je OK)



jarda bon jovi říká:

No, je fakt hodně úhlů pohledu.jeden z nich je můj. je fajn vozit potraviny z druhého konce zeměkoule. Nic nás to nestojí a ty stovky kamionů nás trápit nemusí... Vlastně nás nemusí trápit  ani ty herbicidy a další chemie, která je třeba k tomu, aby vyrosla zelenina i ovoce. Dokonce nás nemusí trápit ani skládkové postřiky, páč ovoce i zelenina musí být několikrát postříkány kvůli skladovacím nemocem, plísním a hnilobě, a aby se tyto nešířily ve velkoskladech a mezi sebou. K tomu patří i vosková emulze, která zabrání odparu vody z plodů, a i když by měla být inertní, většinou se tam vpašuje nějaký inhibitor či fungicid...... Jde jen o peníze. o lidi či zdraví nejde vůbec, páč lidí je, jak pravil klasik jako sraček.


V tu chvíli mi znějí v uších slova jednoho evandělickýho kněze, který léčil lidičky a chodil se mi modlit na pastvinu. Člověk by neměl žrat nic, co neroste do 100 kilometrů od jehho baráku.


I když jsem již dědou, mám i malé děcka a koupím jim kus ovoce v zimě....


Ale jednou budou odkázaný na moje jablka, erteple a kysaný zelí ze škopka. Loni jsem uchoval hokaida 8 měsíců od  sklizně,stejně jako mnoho dalších.Třebas i cukety do konce února....


Vitariánství je fajn moda, není však trvale udržitelná a ani není pro rukama pracujícího dělníka.Ani není šetrná k přírodě, životnímu prostředí nebo lidem  jako takovým.


Rozhodně se nedejte odradit, já jen, že existuje i pohled z jiného úhlu pohledu.


Jen si představte přirozený svět bez supermarketů..........

Hanka říká:






Emil
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2010 12:06

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Emil »

jj. a nielen to, maso znizuje prudko vibracie. Niekomu energiu moze dodat - kto ma vibracie extremne nizke, ale zvacssa ju bere. Viac pre pochopenie je tu http://www.freshness.cz/profiles/blogs/na-akej-frekvencii-vibrujeme?xg_source=activity :


 


Tieto poznatky využívali kedysi dávno šamani, keď pri obetách jedli surové ešte živé mäso (3 rád) - získali odhodlanie, nebojácnosť, ale mohli tým aj pomôcť dostať sa ľuďom s extrémne nízkymi vibráciami z ťažkých chorôb. (za to že sme to nesprávne pochopili platíme doteraz úplne nelogickou túžbou po mäse - máme vieru, že mäso nám pomôže.)



No a samozrejme etika zabijania v dnesnej dobe ked je vsetkeho dostatok je tiez dolezity faktor.


No a ku zdroju ovozelu v zime.... Preco asi nasi mudri predkovia vymysleli zimne posty? ;-) Nehovorim, ze mame vsetci hladovat, ale zit striedmo zo zasob ktore sme si ulozili v lete...


 


Em říká:


Osobně jím dopoledne pouze ovoce, odpoledne zeleninové saláty, semínka, ořechy. Mám vyzkoušeno, že čím míň kombinací, tím líp se cítím, takže nějaké recepty ode mne moc nečekejte  ;) Maso... když pominu etická hlediska jeho konzumace, lidský imunitní systém reaguje na maso, jako na cizorodou látku, to už je vědecky doloženo.


V zimě je to v našem podnebním pásmu poněkud složitější, co se týče samozásobitelství a přiznám se, že zde na severu Čech si zkrátka zásoby na zimu nemám šanci vypěstovat, tudíž uvažuji o přestěhování se do teplejších krajin :)


Inspirace jídelníčku zde: http://vitakucharka.blog.cz/rubrika/jidelnicek-pro-inspiraci  




Jindra Hanoldová
Příspěvky: 6
Registrován: 22 srp 2011 18:40

Re: Vitariánství- (vaření) bez tepelné úpravy

Příspěvek od Jindra Hanoldová »

Ahojky, já jsem taková jako skoro Vitariánka. Já vím, je to jako skoro těhotná. Dělám to prostě po svém. Jím z 90% syrovou stravu, ovoce, zelenina, oříšky. Rozhodně nejím maso. 10% mých úletů je občas něco vegetariánského, pivko a třeba zmrzka přez léto. Cítím se za ten rok co stravu jím mnohem lépe. Nejsem skoro vůbec unavená, přestal mne bolet žaludek a celkově jsem víc v pohodě. Přeju každému, aby našel svou optimální stravu, ať je jakákoliv. Tak  -DOBROU CHUŤ-


Odpovědět