Odčervení lidí

Recepty, inspirace, informace
Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Odčervení lidí

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

Máte někdo zdejší praktickou zkušenost s "odčervením" lidí?

Narazil jsem na toto v podstatě pouze na ParaProtex, jenž pár lidí v mém okolí úspěšně užívalo.



Máme zkušenosti s Vratičem jako pastvu pro králíky, kozy a dobrý. Nikde jsem ale nenašel dávkování pro lidi, resp někde je psáno kolik jedu by člověka zabilo a nepříjde mi to tak zlý. Rád bych tedy jestli někdo má i praktický zkušenosti s vratičem na vnitřní užití, na zevní užití je popsáno hodně.



Díky moc.



Martin


Uživatelský avatar
Simona Karolik
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2012 19:31

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Simona Karolik »

Podobné účinky majú semienka tekvice olejnej a údajne aj z tykve turek-parazity ju neznášajú. Odporúčaná dávka je pol hrnčeka mletých jadier(nemleté sú málo účinné) denne po dobu 10 dní, 2 hodiny pred a 2 hodiny po požití by sa nemalo nič konzumovať, aby sa neoslabil účinok, treba zapiť trochou vlažnej vody. Inak ja odčervujem seba, psa aj moje mačky fenbendazolom alebo mebendazolom a preventívne robím kúru koloidným striebrom.


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Vlasatej »

pořádná porce pořádnýho česneku a všechno de ven :) Opakovat pravidelně a paraziti nemají šanci :)


Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

po česneku mi je strašně zle od žaludku, třeba už jsem tak začervovanej....


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Vlasatej »

to bude žlučník :)


Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

Žlučník? No já tomu prd rozumím, tak nevím. Co je to pořádná porce česneku? Když jim syrovej, tak k topinkám to je co topinka to stroužek, někdy dva, takže za jedno topinkování cca 4-6 stroužků 3/4 palice. Vařenej, smaženej mi nevadí, ale to je prd, mrtvá zelenina, jen ten čerstvej, to je zážitek. Tvrdej alkohol též nesnesu.


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Vlasatej »

No jedna palice k večeři úplně stačí na breberky.  Pokud ti dělá česnek zle, zkus stroužek rozkrojit a vyloupnout z něj  ten výhonek co je uvnitř - ten nejez a vyhoď. Někomu to pomáhá . Tvrdej alkohol... já skoro nepiju, ale je to jen o zvyku....


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od QNX »

Existují i lékaři s potřebným vzděláním, diagnostickým aparátem a léky ........... ale prý také pomáhají kozí bobky rozpuštěné ve svěcené vodě. Můžete si vybrat.


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Vlasatej »

:) jo, a taky se dá vzít přípravek na odčervení ovcí nebo koní že ? :)



Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Odčervení lidí

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

zkusím ty bobky s vodou, bobky máme v bio kvalitě, tak by to mohlo fungovat líp než ty obyčejný


díky moc!



:)


Odpovědět