Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Recepty, inspirace, informace
Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Díky, to mě těší. Doufám že mi s dalšími pomůžete.


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Bebe »

QNX: Ja predsa nemusím nič riešiť, to ty si sem dal s prehľadom iný odkaz. Nemal som na mysli konkrétnu informáciu, či recepty, ale články, ktoré sú roztrúsené na tom webe na rôznych miestach. Takže ja za seba môžem poďakovať za viaceré skvelé články, ale nemám toľko času, aby som vysvetloval kde všade sú.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Bebe: Jiný odkaz jsem se dal, protože jsem se z něj přesunul na další článek a před zkopírováním odkazu jsem se už nevrátil na ten původní (což byla moje chyba, nebylo to nedostatečnou přehledností stránek).......... na ten, jehož odkaz jsi nejprve vložil a následně nesmyslně smazal. 


Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Bebe »

QNX: Nemusíš to vysvetlovať, je zrejmé, že za tvoje chyby nemôžu žiadne stránky, ale iba ty sám. Ak by boli tie stránky také prehľadné, tak by si vedel na čo upozorňujem, ale možno si sa zase zmýlil, lebo chybou sú hodnotenia, a chybné často i úsudky vo vzťahu k diskutujúcim.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od jarda bon jovi »

Ivano,ANO, ANO, zapoměl jsem poděkovat, ale jen proto, že jsem zůstal štronzo.


Já ten mumraj nesleduju, ale nevšímej si ničeho, co se netýká kvašené zeleniny.....Sleduješ nutriční hodnoty jídel? Vím, že kopřiva je hodně vysoko. Děláš něco z kopřivy? Třebas kopřiva ala bažant, nebo kopřiva ala bůček,nebo kopřiva na smetaně......se svíčkovou....



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Bebe: Věnuj se bolševníku.


Ivana: Jak je to s Heracleum sphondylium, Heracleum sphondylium montanum a Heracleum sphondylium sibiricum? Nějaké rozdíly? A co  ten furanokumarin? Ten se kvašením, nebo varem rozloží?


Cyril
Příspěvky: 237
Registrován: 31 srp 2012 22:49

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Cyril »

Když už tu je řeč o lopuchu, zkoušel ste ho někdo osobně jíst? Přece jen je to rostlina příbuzná topinamburu, který má na některé lidi dost nemilé účinky (nadýmání). Nevyvolává lopuch podobné problémy?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Cyril: Kořen lopuchu obsahuje 10-50% inulinu (zhruba stejně jako čekanka), topinambur cca 20% ......... nadýmání způsobuje právě inulin, takže podle obsahu očekávej i patřičné efekty (ale to je jenom moje teorie). Pozitivní vliv kořene lopuchu na populaci Lactobacillus bifidobacteria je experimentálně potvrzen (stejně jako u topinaburu) a stejně tak negativní vliv (což je pro náš organismus vliv pozitivní) na populaci nežádoucích grampozitivních bakterií. Lopuch by tedy mohl být zdravou stravou, jestli je tomu tak i u bolševníku nevím. Ten furanokumarin v bolševníku ....... to je otázka :-(


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Jarda: posílala jsem odpověď, ale nějak se mi neodeslala. Takže nutriční hodnoty některých rostlin se dají najít v databázích USDA, kopřiva je tam i vařená. Energetickou hodnotu má asi dvojnásobnou co salát. Kromě toho má spoustu minerálů a vitamínů a taky vysoký obsah chlorofylu. Mimochodem kvašený bolševník je též hodnocen vysoko, ne z hlediska energetických hodnot ale ohledně vitamínů, minerálů a aminokyselin.


Kopřivu ala bažant jsem nezkoušela a kopřivy jsou letos už hnusný. Docela mě zaujala ta svíčková, myslím že by to šlo zrovna z bolševníku, říká se že vývar připomíná maso (a docela to funguje) takže si myslím že by to mohlo jít. Nemám celer a zrovna dělám smrkové linecké koláčky, ale zítra uvidíme. Nějaké recepty s kopřivama mám přeložené tady, je tam něco i od Marthy Stuart.


Heracleum montanum a Heracleum sibiricum jsou buďto druhy, anebo poddruhy Heracleum sphondylium, záleží to na taxonomickém pojetí (čti přijde na to, kdo o nich zrovna píše). V každém případě jsou všechny druhy blízce příbuzné a všechny tradičně jedlé, takže tohle bych řešila na taxonomické konferenci, ale ne v kuchyni.


Furanokumarinů má míň než H. mantegazzianum. Hledala jsem, jestli se rozkládají vařením nebo kvašením, zatím jsem to nenašla. Vzhledem k tomu, že bolševník má opravdu dlouhou kulinární tradici, potvrzenou i odbornými studiemi (a to nejen v Evropě, ale i na Sibiři a v Americe), tak myslím že se rozkládají. Kdyby z toho strávníci dostávali vyrážky tak by to taky nikdo nejedl.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od jarda bon jovi »

Mno, inulin se pečením a pražením podle staré knihy přemění na cukry.


Kopřivy jsem spařil, pomlel a osolil, očesnekoval , přidal vejce, obalil v nasekané pšenici a upekl.


Že to nechutná moc nevadí, jde jen o to, aby se člověk neotrávil, páč může nastat doba, kdy nebude co do huby....


 A co kostival? Za první republiky krmili prasata kostivalem a měli skvělé výsledky, dobbré přírůstky.Tehdy kostival kavkazský.....


Chutě bych pominul, výživové hledisko u mne vede, ochutím to vždy nějak......


Odpovědět