Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Recepty, inspirace, informace
Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Ráda bych si vyměnila recepty a zkušenosti. Jedná se samozřejmě o bolševník obecný Heracleum sphondylium. Zajímají mě výhradně praktické zkušenosti, velmi prosím neopisujte mi sem wikipedii ani jiné zdroje, teorii už mám zpracovanou.

Jitka MX01
Příspěvky: 134
Registrován: 07 lis 2013 20:20

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Jitka MX01 »

 a proč chceš kvasit bolševník?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Jitka M: Je to jedlé i když asi ne úplně pro každého. Bolševník obecný se dá kvasit podobně jako zelí ....... tedy nakrájené stonky a mladé listy ve slaném nálevu (2 polévkové lžíce soli na 1l vody) a šup s tím na pár dní do kvašáku. Nejvíc se to jedlo v Polsku a Litvě, nejčastěji v podobě boršče.


Jitka MX01
Příspěvky: 134
Registrován: 07 lis 2013 20:20

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Jitka MX01 »

QNX: díky za informaci, to jsem tedy vůbec nevěděla. Bolševník znám jako zaplevelovací rostlinu. Kvasit jako pickles se dá skoro všechno (no, nebo hodně), ale bolševník by mě nenapadl zkoušet, asi si raději vypěstuji to zelí...:)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Jitka M.: Bude to jistější, on trochu jedovatý bude, přinejmenším má fotosenzibilizující účinky ........ no, ale to má i nať mrkve. Ale na druhou stranu ...... když budeš vyprávět jak si děláš "zelí" z bolševníku, tak na tebe lidi budou koukat s otevřenou pusou :-)


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Bolševník kvasím protože mě to baví.
Ještě bych to upřesnila, zajímá mě množství soli (moc je špatně a málo je taky špatně, to se píše a mám to vyzkoušené) a očkování (obyčejný chleba, kváskový chleba a jiné). Jestli třeba nemáte někdo osvědčený postup, nemusí to být jen na bolševník, ale i na další listy, třeba pampelišku.

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od QNX »

Ivana Paukertová: Teď koukám, že v tom odkaze co sem dal Bebe máš uvedené také 2 lžíce na litr jako jsem psal já a jako se používalo dříve (jak je uvedeno ve starých receptech). Množství soli máš tedy správně, když dáš víc, zpomalíš rychlost kvašení ........ ale jinak na tom není co řešit.


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Právě že 2 lžíce na litr je nejspíš moc, některé listy zůstávají tuhé.

Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Bebe »

Dal som sem odkaz a potom zmazal, tá stránka je komerčná, tak neviem, či je to v súlade s pravidlami fóra, ale ten recept vyzerá dobre, dal by sa sem možno skopírovať, alebo sa to dá vygoogliť


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Hledám někoho, kdo má zkušenosti s kvašením bolševníku

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Jestli to byl odkaz na můj článek, tak ten mi teda vůbec nepomůže. Takže to v klidu můžete pustit z hlavy.

Odpovědět