Děti

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Uživatelský avatar
Ronja Korousová
Příspěvky: 71
Registrován: 02 dub 2012 14:16

Děti

Příspěvek od Ronja Korousová »

Máte? Ano? Ne? A proč?


Já jsem typ ženy, která by nejradši rodila každej rok jedno aspoň po dobu pěti let, ale nevadila by mi dvojnásobná doba. Jenže mi to přijde za stávající situace na Zemi jako holý šílenství, tak mám jedno, plánuju druhý (Ovšem s velkejma výčitkama) a pak rozjedeme adopce, pokud nám to ONI dovolí. Jaak to máte Vy? Zatěžujete už tak  přemnoženou populaci dalšíma jedincema? A jak si to ospravedlňujete?


Uživatelský avatar
Ronja Korousová
Příspěvky: 71
Registrován: 02 dub 2012 14:16

Re: Děti

Příspěvek od Ronja Korousová »

Myslím si, že poslední, kdo má vůbec ještě morální právo se množit, jsou Sanové, poslední nekontaktovaný indiánský kmeny v Amazonii  a podobný bezodpadový společenstva, různě roztroušený po Zemi. Jenže je to těžký, jsem zviřátko jako každý jiný a touha po potomcích je stejně veliká, jako radost z jejich přítomnosti...


Cyril
Příspěvky: 237
Registrován: 31 srp 2012 22:49

Re: Děti

Příspěvek od Cyril »

Já už přemnoženou populaci dalšími jedinci nezatěžuju nejméně 20 let :-) Teď už jen čekám až jí o 1ks odlehčím. Na děti by se mělo vydávat povolení. Ale kdo je vydá?


Uživatelský avatar
Ronja Korousová
Příspěvky: 71
Registrován: 02 dub 2012 14:16

Re: Děti

Příspěvek od Ronja Korousová »

A předtím?


No jasně, řízený cokoli je časovaná nálož, jejíž rozbušku tvořívá výběr toho někoho, kdo rozhoduje... Vydávat povolení na děti pouze povolanejm je krásná myšlenka, nicméně je ze skupiny krásnejch myšlenek, který převedený do praxe okamžitě přešly v průser...




Cyril říká:


Já už přemnoženou populaci dalšími jedinci nezatěžuju nejméně 20 let :-) Teď už jen čekám až jí o 1ks odlehčím. Na děti by se mělo vydávat povolení. Ale kdo je vydá?





jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Děti

Příspěvek od jarda bon jovi »

No, sedláci to měli jasný. museli pro holky nahospodařit věno, aby si nemusela hrbit hřbet u nějaké bezzemské lůzy.


druhorozenému museli našporovat ranec, aby se mohl přiženit na grunt, páč s holou řití  by se se zlou potázal. Zbyla by pro ně nějaká domkářská svoloč s holou řití a bídou na talíři.


Takže si sedlák sakra rozmyslel napráskat si dětí jako smetí.


No, dnešní sedláci mají smůlu, páč děcka jim prdí na dřinu a raději ......no, já před čtvrtstoletím ukončil rozmnožovací cyklus č1 a těšil jsem se na poklidné stáří v nějakém motorkářském klanu.


Jenže, co čert nechtěl, potkal jsem ženskou a člověk by jí snesl modrý z nebe a tak mám znova sígry a těším se, jak po šedesátce osedlám nějakou pořádnou mašinu. Jenže, já už senilitou zapomenu, co jsem chtěl a budu rád, že budu schopen ukrývat inkontinenci.....


Tak jsem dnes zavrtal do země čtyři telegrafní sloupy, Zétra mi dovezou pépéelkem skluzavku a šplhací sítě i houpačky a mám lano na lanovku. udělám jim domeček na nohách, aby měli radost. Jejich radost, moje radost.Ještě tu trampolínu a mám to odbyté.


Tak mám pro každýho kloučka narychtovanejch 15hektarů  a finíto.Když nebudou chtít pokračovat, rozfofruju to s nějakou prsatou ošetřovatelkou v domově důchodců.......




Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Děti

Příspěvek od Romana SM »

Já mám dvě děti, naprosto bez výčitek :-) a musím říct, že jich je dost ... obdivuju ty, co s lehkostí zvládají větší počet dětí, mě by asi hráblo, takže u mě nastává samoregulace, i když děti jsou úžasný :-). 


Uživatelský avatar
Honza Kral
Příspěvky: 91
Registrován: 03 čer 2011 11:58

Re: Děti

Příspěvek od Honza Kral »

Já prcky nemám, leda bych se rozmnožil mitózou, zato mám dva tak prudce antikoncepční synovce, že kdyby měl podobné každý, tak neřešíme naši přemnoženost, ale jak se dostat z červené knihy ohrožených druhů. Kdyby chtěl někdo preventívně zapůjčit, můžeme se domluvit. Rád dodám i nejnutnější chovné vybavení jako podběráky na tahání z vody, šťouchadla na vyštouchávání z komínů a kanalizace, detektory pohybu a armádní infravizor pro neplánované noční hry v terénu. ^^


Uživatelský avatar
Jana P.
Příspěvky: 20
Registrován: 26 zář 2012 11:08

Re: Děti

Příspěvek od Jana P. »

Mám, jsou úžasné a od každého se mám co učit. Mění mě k lepšímu. Lidi, kteří uvažují a žijí způsobem, který je tématem tohoto webu, by měli mít dětí co nejvíc ;o)


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Děti

Příspěvek od mastnacek »

No pokud by to melo byt jak rikas, tak prave lidi uvazujici a zijici zpusobem ktery je tematem tohoto webu, by mely setsakra rozmyslet, kolik deti is napraskaj :)


1 - uzivit je


2 - deti stoji penize, pokud teda neprebalujes lopuchacem nebo nejakym mechem ( i prani text. plinek neco stoji )


3 - Az povyrostou, dostanou ze z tvyho vlyvu a budou chtit to co ostatni


4 - ted me nic nenapada, mame zatim jedno, holcicku ted ji bude rok, mliko musela mit umely ( nutrilon ), plinky pouzivame pemprsky. Ani to nepocitam, proste kdyz neco dojde, tak koupim i kdyz jsem uz treba v minusu. Zena doma ja chodim do prace a pak doma druha sichta. Vsechno chce z rozmyslem a umet pocitat. 6 holek jako mel deda s babickou si rozhodne neudelame :)

Jana P. říká:


Mám, jsou úžasné a od každého se mám co učit. Mění mě k lepšímu. Lidi, kteří uvažují a žijí způsobem, který je tématem tohoto webu, by měli mít dětí co nejvíc ;o)





Uživatelský avatar
Jana P.
Příspěvky: 20
Registrován: 26 zář 2012 11:08

Re: Děti

Příspěvek od Jana P. »

Jistě, nebudu mít víc dětí, než uživím. Ale taky jich nechci mít míň proto, že mě zdržují od "práce", že se nevejdou do auta, že nebudou moct mít vlastní pokoj (PC a já nevím co). Zatím máme tři, kojím, látkuju, bezplenkuju, skoro všechno po sobě dědí, ale to je vedlejší. Důležité je, že z vlivu rodičů nevyrostou (ach, jak já bych ráda vyrostla z vlivu svých rodičů!). Vyrostou a půjdou do světa a budou zkoušet, jak žijí ostatní (konzumně, řekněme). Nicméně nepředpokládám, že budou spokojenější, a časem si najdou svou cestu. Nejspíš odlišnou, než jakou volím já, ale přesto "tu správnou". Neměla bych vůbec žádné děti, kdybych nevěřila, že je dokážu na takovou životní cestu připravit, a věřím, že dojdou i dál než já.


 


Ona je to pěkná myšlenka, mít málo nebo žádné děti s ohledem na planetu, která je přelidněná a lidmi ničená. Jenže kolik lidí se takto rozhodne? A jací lidé? Ničí planetu víc množství lidí nebo to, jak se chovají? Je ohleduplnější nepřivést na svět dítě nebo přivést na svět dítě, které bude zemi ne škodit, ale prospívat?   

mastnacek říká:


No pokud by to melo byt jak rikas, tak prave lidi uvazujici a zijici zpusobem ktery je tematem tohoto webu, by mely setsakra rozmyslet, kolik deti is napraskaj :)


1 - uzivit je


2 - deti stoji penize, pokud teda neprebalujes lopuchacem nebo nejakym mechem ( i prani text. plinek neco stoji )


3 - Az povyrostou, dostanou ze z tvyho vlyvu a budou chtit to co ostatni


4 - ted me nic nenapada, mame zatim jedno, holcicku ted ji bude rok, mliko musela mit umely ( nutrilon ), plinky pouzivame pemprsky. Ani to nepocitam, proste kdyz neco dojde, tak koupim i kdyz jsem uz treba v minusu. Zena doma ja chodim do prace a pak doma druha sichta. Vsechno chce z rozmyslem a umet pocitat. 6 holek jako mel deda s babickou si rozhodne neudelame :)

Jana P. říká:


Mám, jsou úžasné a od každého se mám co učit. Mění mě k lepšímu. Lidi, kteří uvažují a žijí způsobem, který je tématem tohoto webu, by měli mít dětí co nejvíc ;o)








Odpovědět