Prezidentské volby

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Prezidentské volby

Příspěvek od Urban Grower »

Zdravím Permaweb.



Chtěl bych upozornit na jedinou kandidátku na prezidenta, která má tak nějak blíž k Permakultuře či k udžitelnému způsobu života. Samozřejmě chápu že prezident nemá zakonodárnou moc. Táňa Fisherová spolupracuje Radomilem Hradilem jehož práce by měl znát nejeden člen tohoto webu.



Myslím si že její program nepostrádá určité rysy trvale udržitelného života: http://prezidentkatf.cz/t-fischerova/politicky-program



P.S. Nevěřte zmanipulovaným průzkumům a mainstreamu každý kandidát má šanci 11,1% volte podle toho jak to cítíte.


Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od Urban Grower »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Jhl2U0wWlU


Pravda že radši zakládám na exaktní vědě ale to video má něco do sebe.


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od tomáš hanák »

bojím se že spousta lidí dá hlas raději "silnějšímu" kandidátu aby nevyhrál náhodou ten druhey nejsilnější lump? :)) ale paní Fišerová má u mě hlas , byla by to dobrá alternativa na hradě i přes všechny svý ne/práva ....


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda bon jovi »

Naštěstí má persona presidenta stejný vliv na můj život, jako papež nebo nebo nějaký ajatoláh. Bude si žít svým životem a funkcí a já zase svým. jen ze změní obrazy ve školách a na úřadech.Lidští otroci dostali možnost vybrat si svého arciotrokáře.


Systém duševního zotročování  zůstane stejný, pouze ikona se změní. Dělný lid dostal možnost volby a tudíž řinčí a bubnuje, řevní a horuje.... Z přátel se stávají názoroví odpůrci a ze sousedů protistrany. Dělal někdo z nich nějakou práci, co stála za řeč? Byl někdo uznávaným odborníkem, nebo obecně oblíbeným? Zasloužil se někdo z nich o blaho lidu?Moudří lidé kráčejí kupředu vyrovnaným krokem a blázni kolem nich tančí dobové tance.... jak napsal franz kafka.


Naštěstí žiju na okraji společnosti a tak se tyto stádové aktivity obejdou bez jednoho blázna....


Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od Urban Grower »

Jiří Deienstbier je taky rozumná alternativa, takže spousta lidí než aby volila zlo bude radši volit menší zlo? Dělá se mi špatně z toho že by měl na hradě sedět někdo z tria Zeman, Fischer, Schwarzenberg.



jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda bon jovi »

DIENSBIER  jako budoucí veliitel  ozbrojených sil, coby president je se svým americkým občanstvím bezpečnostním rizikem pro tuto zemi..... Navíc užívá svého jména jako nejmocnější páky. Dosud nic nevykonal a tak to zřejmě i zůstane.


Vybíráme nejpřijatelnějšího z nepřijatelných. Dobré právo volby....


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od tomáš hanák »

...já myslím že ano :)


 


samozdřejmě že welká změna nepříjde ,ale proč si nezvolit slušného reprezentanta republiky ;)




jarda bon jovi říká:


 Dělal někdo z nich nějakou práci, co stála za řeč? Byl někdo uznávaným odborníkem, nebo obecně oblíbeným? Zasloužil se někdo z nich o blaho lidu?


 


 


 


 





Uživatelský avatar
HonzaK
Příspěvky: 99
Registrován: 27 úno 2012 21:18

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od HonzaK »

já stále váhám, protože rád bych na hradě Táňu, ale ona opravdu nemá tolik šancí jako jiní. ten rozmělňovací problém je skutečný a bohužel to kvůli němu vyhraje to oteklý prase. ale jak píše Jarda, jde o..........


Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od Romana SM »

Tohle je taky pěkný, ať už to vyhraje kdokoliv, tak je dobrý brát to s tím, že i cesta může být cíl :-)


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3S08LgZA2Bc#!


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda bon jovi »

Honza má recht.On bude fakt na hradě strejda becher. Je to dáno převahou starších, pro které je ikonou starých dobrých časů....Mladí na to prdí, nebo tříští síly v beznaději...


Já volím Jardu Duška, moje paní járu cimrmana,dcera jacksona a syn hellraisera.Nejmladší by volil včelku máju a ten o rok starší shreka. My v tom máme jasno.Naprostý jasno.


nebudem proboha volit někoho, koho nechceme.


Odpovědět