Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..

Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Martin Gross »

Nevím. Ale Je dobré o tom vědět.... :-)



Uživatelský avatar
Simona Karolik
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2012 19:31

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Simona Karolik »

Viem, že prebehlo niekoľko úspešných internetových petícií proti zrušeniu obľúbeného seriálu, takže nevidím dovod, prečo by sa nedala takáto petícia vytvoriť na podporu užitočného programu. Napríklad na www.petice24.com sa dá taká petícia založiť ľahko.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od drudriger »

to ma co znamenat toto forum...?


to ej jakoze skouska unudenosti permakulturniku a nachytal si tu vsechny ktery chteji jen tak klabosit o blbostech a nesmrtelnosti brouka.


Tak to se ti povedlo


a vlastne si nachytal i mne


nebo to byl test ze kdo ma doma telku a este i sleduje


ha ha, ja ani nevim ze takove programy sou.....


preji heskou nedeli vsem nudistum,....... kdyby sme mnei doma zenskou poradnou tak by sme nemneli cas tady vypisovat blbosti....by sme bud plenky prali nebo nadobi myli nebo zaslouzene odpocivali v posteli...


heskou unudenou nedeli


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Martin Gross »

Chtělo by to nějak vyvinout tlak na to, aby veřejnoprávní TV opravdu hájila práva veřejnosti.


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od tomáš hanák »

Zdravíčko , jediney cyklus pořadů který jsem v telce sledoval , no počkal bych jakey bude novey "kabát pořadu" ...


 


každopádně myslím že to bylo inspirativní pro lidi ,kdyby se takovýhle pořady uplně z tv ztratily byla by to škoda


 


drudo : každey není takowey ortodox jako Ty aby nesledoval tv ,čas od času se tam dají najít opravdu zajímavé věci,pořady ...


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od drudriger »

sak mne to je stejne fuk ono ve finale je jedno jestli koukas na televizi nebo koukas na net.....


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Martin Gross »

Na naší televizi to byl v podstatě jedinej kloudnej pořad. Teď už bednu nebudu potřebovat vůbec.


Aleš Smékal
Příspěvky: 49
Registrován: 06 říj 2010 16:03

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Aleš Smékal »

"Přidej se" jsem párkrát viděl a toho bude škoda, ale "Nedej se" jsem viděl včera poprvé a lituji toho, protože mne to pouze nasr***. Takovou snůšku nepravd a blábolů jsem už dlouho neslyšel. Když už něco takového televize vysílá, měla by dát prostor i jinému názoru a nepodsouvat lidem něco jako jedinnou pravdu. To se pak z toho stává náboženství.


Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od tomáš hanák »

Aleš Smékal: tak z jednoho dílu nemůžeš dělat závěry ...bylo to docela jednostranný občas ,ale byly tam fakta a ty jsou faktický , ty neokecáš ...


Odpovědět