Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od jarda bon jovi »

Z mého úhlu pohledu jsou oficciální sdělovací prostředky stádová záležitost napěchované zcela nepodstatnýma  tématama, coby plnící eurohmotou. Podstatné stěžejní problémy tam nejsou ani naznačeny či pojmenovány. Pokud tedy něco končí, jistě tím začne něco nového, pro obveselení davů.


Televize je zloděj času, krade čas potřebný k četbě knih a přemýšlení.


Aleš Smékal
Příspěvky: 49
Registrován: 06 říj 2010 16:03

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Aleš Smékal »

Nejhorší ale je že mnoho lidí dělá ze svého názoru fakta a někteří jsou schopni ho bránit se zbraní v ruce i když třeba odporuje zdravému rozumu nebo přírodním zákonům. Tímto nemyslím konkrétně poslední pořad, abych tady nerozehrával nějakou názorovou válku.

tomáš hanák říká:


Aleš Smékal: tak z jednoho dílu nemůžeš dělat závěry ...bylo to docela jednostranný občas ,ale byly tam fakta a ty jsou faktický , ty neokecáš ...





Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od tomáš hanák »

jbj: krásný offtopic , myslím že jsi neviděl ani jeden díl nedey se .... -tam už šlo většinou o rozjeté příprady , soudní spory ,přímý porušení zákonů .... stím už se těžko kroutí , otom můžeš informovat co , jak proč...


 


...ale co nebudu tu hájit televizní pořad , dle mě je to ale škoda . Spoustě lidí to mohlo dodat odvahu ,když viděli v tv že se veřejnost dokázala postavit nadnárodným společnostem,uřadům-zastupitelům ...


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od jarda bon jovi »

jasně, netuším, co je offtopik, ale vím, že v téhle durch mmarš prohnilé společnost i nikdo ani nepípne, páč si jje málokdo jistej, ešli nemá máslo na hlavě. Kauz se už vyšetřovaly věrtele a nikde nic. Ryba smrdí od hlavy, takže to pár  zlodějíčků na pranýři nevytrhne. Systém je však státním molochem posvěcený, takže není úniku. ale můžeš se tomu telit, jako já.....


A věřit společnosti, kde musí spravedlnost suplovat nějakej televizní štáb je fakt veselé. Zrušíme ministerstvo spravedlnosti a vytvoříme ministerstvo televizních štábů. Proboha, neříkejte, že jsem jedinej, kdo to tak vidí. Vlastně, já to tušil......hele, fakt má někdo odvahu tuhle gubernii nazývat právním státem??




tomáš hanák říká:


jbj: krásný offtopic , myslím že jsi neviděl ani jeden díl nedey se .... -tam už šlo většinou o rozjeté příprady , soudní spory ,přímý porušení zákonů .... stím už se těžko kroutí , otom můžeš informovat co , jak proč...


 


...ale co nebudu tu hájit televizní pořad , dle mě je to ale škoda . Spoustě lidí to mohlo dodat odvahu ,když viděli v tv že se veřejnost dokázala postavit nadnárodným společnostem,uřadům-zastupitelům ...





Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od drudriger »

jarda mas pravdu ta televize.....


to mas jako s internetem ci z novinama...... kedysi sme delali demosky a rikali sme si ze ten internet nam pomuze ze oslovime lidi a konecne se dozvedi pravdu....ooo jak sme byli naivni


a mame televize ruzne televize muzes se koukat i na vegetarianskou televizi ale k cemu to je nikoho tim nepresvedcis o pravde a ani to nejde.


a to stejny je jeden ci dva porady to uz vubec nezachrani nic.odvahu nam doda co.?to ze televize vyresila par pripadu.....


posledne kdyz mi policajt rekl at uposlechnu tak sem neuposlechl a tahaji mne tedka ale co mne to neva, priste jim take neuhnu


myslim ze koukani na televizi na jakikolvek problem nic nevyresi....i kdyby tam byl super porad tak to budeme co rikat lidem. neco jako


"" hele davaj v televizi porad tak se na nej koukni a on ti urcite otevre oci"" nebo jak


podle mne je zaklad vubec nemit telku, spoustu casu fakt sezere a je to zbytecne a clovek ten cas vyuzije jinak a lepe...


Ono stci obcas jit ven a koukat co se deje na ulici a koukat na to hodinku


a nebo se sam stat tim co pomuze nekomu kdo se boji a je ustrachani a jde mu s tim pomoct na policii ci na soud.nebo jakolvek jinak pomoct....zase stale to stejni ""mysli globalne konej lokalne...""


telvize fakt jenom zabiji cas, i kdyz propojeni televize s netem take muze pusobit problemy, ale u internetu je clovak aktivny musi aspon klikat i kdyz kouka na blbosti....


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od jarda bon jovi »

´Hele, já jednou, když mne stavěli policajti si dal na klín igelitku. Policajt se mne ptal, co to mám v té igelitce. Já mu řekl, že nic a tak se ptali šerloci, k čemu ji mám. Já jim řekl, že trpím formou obsedantní neurozy . Jak se to projevuje, ptali se policajti... No, když vidím policajta, tak bliju.


Myslel jsem, že mě zastřelí na místě. Měl jsem za to komisi, ke které jsem šel taky s igelitkou. Mám totiž obsesi i na úředníky. Nemůžu za to, je to nemoc......Na hrubej pytel, hrubá záplata.

drudo drudriger říká:


jarda mas pravdu ta televize.....


to mas jako s internetem ci z novinama...... kedysi sme delali demosky a rikali sme si ze ten internet nam pomuze ze oslovime lidi a konecne se dozvedi pravdu....ooo jak sme byli naivni


a mame televize ruzne televize muzes se koukat i na vegetarianskou televizi ale k cemu to je nikoho tim nepresvedcis o pravde a ani to nejde.


a to stejny je jeden ci dva porady to uz vubec nezachrani nic.odvahu nam doda co.?to ze televize vyresila par pripadu.....


posledne kdyz mi policajt rekl at uposlechnu tak sem neuposlechl a tahaji mne tedka ale co mne to neva, priste jim take neuhnu


myslim ze koukani na televizi na jakikolvek problem nic nevyresi....i kdyby tam byl super porad tak to budeme co rikat lidem. neco jako


"" hele davaj v televizi porad tak se na nej koukni a on ti urcite otevre oci"" nebo jak


podle mne je zaklad vubec nemit telku, spoustu casu fakt sezere a je to zbytecne a clovek ten cas vyuzije jinak a lepe...


Ono stci obcas jit ven a koukat co se deje na ulici a koukat na to hodinku


a nebo se sam stat tim co pomuze nekomu kdo se boji a je ustrachani a jde mu s tim pomoct na policii ci na soud.nebo jakolvek jinak pomoct....zase stale to stejni ""mysli globalne konej lokalne...""


telvize fakt jenom zabiji cas, i kdyz propojeni televize s netem take muze pusobit problemy, ale u internetu je clovak aktivny musi aspon klikat i kdyz kouka na blbosti....





Jiří Danihel
Příspěvky: 228
Registrován: 06 čer 2012 18:21

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Jiří Danihel »

Já bych to s tou telkou neviděl tak černě. Jednak je tam alespoň párkrát týdně něco zajímavého o přírodě a komu bude chybět věčný a marný boj s mafiány a jinou sebrankou v Nedej se, může koukat třeba na Černé ovce. Zrovna nedávno jsem se díval na "Konec světa byl a bude". Narozdíl od bulvárně pojatých vizí konce světa na komerčních TV to tam Mayové říkali perfektně. Znělo mi to dokonce hodně permakulturně. A úplně nejlíp to naznačila televizní rosnička. Do konce týdne bude venku klouzačka. A pak se můžeme jít klouzat, protože bude po 21.12.2012.:-D Tak kdybychom se nečetli, ať se vám v tom novém světě dobře daří! Ten starý stojí beztak za ..., tak ať si klidně skončí.


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Martin Gross »

Nikdo, kdo chce po ostatních, aby ho zas zvolili, nebude varovat lůzu, že se blíží horší časy. To od média, placeného z obecního nemůžeme čekat.




jarda bon jovi říká:


Z mého úhlu pohledu jsou oficciální sdělovací prostředky stádová záležitost napěchované zcela nepodstatnýma  tématama, coby plnící eurohmotou. Podstatné stěžejní problémy tam nejsou ani naznačeny či pojmenovány. Pokud tedy něco končí, jistě tím začne něco nového, pro obveselení davů.


Televize je zloděj času, krade čas potřebný k četbě knih a přemýšlení.





Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Konec cyklu "Nedej se" na ČT2

Příspěvek od Martin Gross »

Bacha: Je odzkoušeno, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být o kus hůř..... :-)

Jiří Danihel říká:


Já bych to s tou telkou neviděl tak černě. Jednak je tam alespoň párkrát týdně něco zajímavého o přírodě a komu bude chybět věčný a marný boj s mafiány a jinou sebrankou v Nedej se, může koukat třeba na Černé ovce. Zrovna nedávno jsem se díval na "Konec světa byl a bude". Narozdíl od bulvárně pojatých vizí konce světa na komerčních TV to tam Mayové říkali perfektně. Znělo mi to dokonce hodně permakulturně. A úplně nejlíp to naznačila televizní rosnička. Do konce týdne bude venku klouzačka. A pak se můžeme jít klouzat, protože bude po 21.12.2012.:-D Tak kdybychom se nečetli, ať se vám v tom novém světě dobře daří! Ten starý stojí beztak za ..., tak ať si klidně skončí.






Odpovědět