Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od QNX »

Já jsem si myslel, že Landa je pivař ...... ale teď jsem mrknul na to video z předávání. To co ten maník teď sjíždí má k sedativním účinkům chmele hodně daleko (že by nějakej hooodně naspeedovanej trip?). Možná by měl poprosit svého dealera, aby mu ten matroš řezal 3:1 kypřicím práškem do pečiva. Je mi úplně jedno jaký klikyháky si načmárá na hadry, ale evidentně je dost mimo realitu. Jeho "král" Janeček zase bude mnohem víc než králem pouhým sluhou.


Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Urban Grower »

Ok, bohužel symboliku run někdo v minulosti zneužil a proto bych si neoblékal tyto symboly na předávání slavíků. Dobrá tedy Žita nechme Žitem ať si s Bartákem, Komorousem a Vidímem na seancích řádu Ordo Lumen Templi přemýšlí jak zlepšit svět.

Martin Gross říká:


Doporučil bych trochu projít si použití fontů a písem, která se inspirují starými runami. Není moudré Landu a SS vyslovovat v jedné větě. Je to člověk, který ve svém vztahu k pravdě jde dál, než 99% lidí tady včetně mě. Že kdysi cisi měl s nějakým Orlíkem? Kdo z nás nepřestřelil? Že je rozhořčený, kam to ta naše společnost zase úchylně směřuje? Mě se z našich voličů dělá taky na blití. Že to někdo konečně řekne naplno? Komu vám to, soudruzi vadí?





Urban Grower říká:


SS na zádech a jejich král Janeček.

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/landa-alias-zito-44-buduje-armadu-r...

Tomu řikám evoluce !






Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Martin Gross »

OK.


Když jsem hledal podrobnosti, našel jsem i poněkud odlišnou reakci.


http://bostlova.blog.idnes.cz/c/296791/Janeckova-Pozitivni-REvoluce-v-rezii-americkych-tajnych-sluzeb.html



Janečkova "Pozitivní" (R)Evoluce v režii amerických tajných služeb


aneb Česká republika v zajetí zahraničních tajných služeb s barevnou revolucí ve dveřích.



 


Úvod: Dovolte mi zde uveřejnit můj text publikovaný 14.7.2012 na www.freeglobe.cz. Pro nevěřící Tomáše předem podotýkám, že existuje bezpečně uložená má tehdejší e-mailová korespondence/komunikace v textu s jmenovanými aktéry, která toto dění a jeho posloupnost potvrzuje. Tak se do toho pusťme.


 


Prosinec 2010. Do Prahy přichází nový americký velvyslanec, Norman Eisen.


 


Prosinec 2010. Dávný sen generála tajných služeb Karla Randáka (říká se, že jsa ve službách více amerických než českých) o vlastní tajné rozvědce nabývá konkrétní obrysy: Hned vedle americké ambasády - zakládá se tzv. Nadační fond proti korupci - Karla Janečka. Syna komunistického rozvědčíka StB, nasazeného v zahraničí.


(A ne jen tak ledajakého : Otec K. Janečka, Ing. K Janeček starší, absolvent důstojnické školy, působil na 1. správě SNB – hlavní správě rozvědky, ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Tolik k pozadí. )


 


Zima 2010/2011. Na snídani u nově instalavšího amerického velvyslance dochází k vzájemnému představení Karla Janečka s dalším protagonistou našeho příběhu: Petrem Havlíkem. (Současným předsedou politické strany Občané.cz a bývalým zakladatelem ODS.)


 


A spolupráce se tak může rozběhnout na plné obrátky.


 


Tento Petr Havlík, dle vlastního vyjádření, se svou firmou prý obchoduje s informacemi.


  


Co všechno nejen mezi těmito pány pracovně probíhá, můžeme se jen dohadovat. První „plody jejich práce“ však budou popisem následovat. (Viz níže)


  


Nebývá ale vždy vše podle plánu. V červnu 2011 kontaktuje Karla Janečka jakási Bostlová. Po aktivní oboustranné měsíční výměně e-mailové korespondence dochází v druhé polovině července 2011 k jejich prvnímu osobnímu setkání. Karel Janeček ještě neví, s jakým tématem ta k němu přijíždí.


 


Ze svých kruhů je velmi dobře informován o jejích politických aktivitách v jejím městě. Co kdyby se dala nějak použít...kalkuluje(-jí).


 


Je očividně zaskočen, s čím Bostlová za ním přichází. Ona, stejně jako většina těch, co sledují jeho veřejnou činnost poslední doby, tehdy ještě (bláhově) věří tomu, že by mu skutečně mohlo jít o zlepšení zdejšího společenského klima. Poprvé ve své politické práci vypisuje tak tato bianco šek. (A taky naposledy.)


 


Prý ať vstoupí do politiky přímo, vybízí ho Bostlová v létě 2011. Nelze zlepšit tristní společenskou situaci, než že schopní a slušní budou přebírat politickou odpovědnost, argumetuje tato na jejich prvním osobním setkání.


 


Janeček neví, jak zareagovat. Nabízí, že zprostředkuje pracovní schůzku s Petrem Havlíkem. (Tím ostříleným politickým matadorem. Ten už si určitě nějak poradí.)


 


A zde dochází k první chybě. Janeček setkání s Havlíkem sám zprostředkuje. Neupozorní však jej, že tu Bostlovou tehdy ale ještě blíže nezná. Havlík zase usuzuje, když je Bostlová, o které předtím nikdy neslyšel (a to obchoduje s informacemi!) poslána přímo Janečkem, že je od „nich“. Tedy prověřená.


 


A tak se na setkání s Bostlovou rozpovídá. Povídá a povídá, hodinu a půl (!), bez přestání. (A povídal by dál, kdyby neměl na ten den ještě zubaře.)


 


A Bostlová, znechucena, nevychází z údivu. Cože? Tohle on tu vypráví – zcela cizí osobě? Na prvním setkání? Tohle se tu koná??


 


Ale buďme konkrétnější. Cože vlastně ten Havlík prozrazuje:


(přepis poznámek učiněných bezprostředně po setkání s Petrem Havlíkem koncem července 2011)


 


1. Připravují tu revoluci. Převezmutí moci. Už delší čas. Nyní „pracují“ na tom, jak udělat ten „spínač“, rozbušku, jako byl případ Martina Šmída Listopadu 89. Zatím neví, jak to uchopit. Lidi ale potřebují dostat do ulic. Aby mohli začít.


 


2. Má to být řízeno ze zahraničí (!). Konkrétně: z USA.


 


3. Nemá jít o demokracii (!!)


 


4. Řídit to celé tady má (cca) 5 lidí.


 


5. Mají již určeného, kdo to z těchto pěti povede. Ta linie je přesně již daná.


 


6. Mají dvě právní kanceláře, které jim vypracovaly a vypracovávají již přesné znění zákonů. Které tato skupina pak bude v parlamentu prosazovat.


 


7. Jde jim o ovládnutí parlamentu.


 


8. Prioritní je pro ně změna volebního zákona! (Na většinový. Atd.)


 


9. Již nyní mají rozdělená křesla v příští české vládě.


 


10. Jdou proti Kalouskovi. (Přímo a natvrdo.)


 


11. Přesto to byl Vít Bárta, který mezi ně nasadil špeha.


 


12. „Vyměňte politiky“ pro ně skrytě pracuje. Mají na starosti marketing a ovládnutí internetu. Nejen Facebooku. (Prý jsou ti v manipulaci výborní, pochlubil se mi Havlík.)


 


13. Havlíkem na setkání padlo jméno amerického novináře žijícího v Čechách - Erika Besta. Že je v tom prý taky. (Vyznělo to něco jako spojka právě na ty americké řídící kruhy.)


 


Tak toto byl stav, do jakého tito dospěli k létu 2011.


 


 


Petr Havlík měl zato, že bude stačit, nevyzradí-li mi (zatím) jen tu pětici „Vyvolených“.


 


Ani nemusel. To za něj udělal Karel Janeček. Který mi tehdy prozradil, že je tam kupř. Jan Švejnar. (A platit to má prý Bakala, řekl mi tehdy.)


 


Takže to už máme (nejméně) tři hlavní účinkující: Jana Švejnara, Karla Janečka, Petra Havlíka (a platícího Bakalu. Že neznáme další dva, tři, tak ani nevadí.)


 


 


Dnes je to už ale trochu jinak. Po pár dnech našeho setkání, v srpnu 2011, jsem dostala od Petra Havlíka hysterický e-mail. Okamžitě následovně po avizovaném jeho dalším setkání s Janečkem (a dalšími). Bylo vidět, že ho pánové odřízli. Je out – a tolik vynaložené práce a energie! A času! Sakramentská Bostlová, kdo jste to zač, vždyť jsem o vás nikdy předtím neslyšel! - Postěžoval si mi v e-mailu nešťastný a rozzuřený Havlík.


 


Já totiž celý obsah jeho monologu, tak, jak ho píši vám dnes a tady, po té strašidelné schůzce s ním, oznámila Karlu Janečkovi. Naprosto zhrozená a zhnusená, co že to má být!


 


(pozn. Snad P. Havlíkovi bude „náplastí“, že dneska je už u Babiše. Tak aspoň to se mu splnilo. Na Janečkovi tenkrát chtěl, ať mu zprostředkuje schůzku právě i s Babišem. Kvůli dalšímu zainvestování akce. Sháněl tenkrát totiž další tuzemské sponzory. Celé té nebezpečné habaďůry.)


 


 


Myslíme si ale snad bláhově, že rozprášením téhle buňky (protože vyzrazením, odhalením jejich zhoubných plánů s námi) došlo snad i k rozprášení jejich ničivého záměru? Ale kdepak. Jediné, co bylo, že vypudili ze svého středu (přílišného mluvku) Havlíka. A časově se jim to tak možná protáhlo. Než vytvořili buňku novou. Jinak však se zcela stejnými lidmi i záměry. (Kromě Havlíka.)


 


Porovnejme si totiž jejich konkrétní plány před rokem. S tím, čeho jsme svědky my dnes. Nevidíme snad, že se své plány snaží, již očividně a veřejně, uskutečňovat?


 


Srovnejmě si jen Janečkovy mediální výkřiky a konkrétní snahy po revoluci, novém Listopadu 89 (a on má stanout v čele). Volání - ať vyjdeme do ulic. Jeho burcování v posledních měsících po změně volebního zákona (na většinový!) a že vytvoří tlak, mediální i veřejný, na vládu i parlament, než ještě je svrhnou, aby volební zákon tito ještě předtím změnily. Stejně jako Ústavu ČR. Než budou jimi vyvolané předčasné parlamentní volby. (Objížděl s tím od jara do léta česká města.)


 


Jeho volání po změně systému! (Už od Havlíka víme, že ale demokracie to být nemá!)


 


Jeho napojení na americké kruhy, americkou (a izraelskou) ambasádu, stejně jako jeho americké agentství (tohoto vlastníka speciálního amerického vojenského výcviku, jak víme z jeho vlastních úst) snad už ani nemusím připomínat.


/Srov. s přísně utajenou návštěvou ředitele americké CIA v Praze letos v květnu. Která byla zpětně vyzrazena až s jeho pracovním pobytem v Bulharsku poté. Objížděl postkomunistické země bývalého Východního bloku./


 


Ještě je libo Janečkovy (r)evoluce? A předpokladu, zásadně mylného, že nemůže být hůř?


  


Dovětek, 20.10.2012:


Rozproudit davy (k jejich cíli, který je stále týž, viz výše) se K. Janečkovi prostřednictvím síly a energie, negativní kampaní, během léta nepodařilo. Tak to zkouší jinak, opačně, z druhé strany: pozitivně. Tentokrát tedy mírně, rádoby vznosnými ideály prý “morálních hodnot a výzev” (= Jejich projekt: Pozitivní evoluce.) Prostřednictvím internetových tzv. “Vln evoluce”. Nenechme se však nachytat. Cíl mají stále stejný. To jest, spustit oponu demokracie a nastolit totalitní vládu samozvaných globalistických “elit”. Řízených ze zahraničí. Sice už bez Havlíka, jak psáno, a tedy i jeho politické strany Občané.cz, která k tomu měla posloužit. (Jak mi Havlík tenkrát řekl.) Už si ale tito založili náhradu, letos v červnu. Jmenuje se: hnutí (= politická strana) ZMĚNA. Zatím v ní uvidíte libereckého Korytáře (kterého k tomu účelu americké tajné služby vyškolily v USA už před několika měsíci) a spol., ilumináta Janečka a další v ní potkáte již brzy. (Stejně jako Janečkova kumpána, ústeckého M. Hausenblase, ilumináta.)


 


Nenechme se nachytat.


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Martin Gross »

Znělo to zajímavě, co pánové povídali. Sice mi stále vrtalo hlavou, kdo a proč jim to financuje (ty přednášky něco málo stát musí), ale ta zmínka o podnikání na burze, to by mohlo být vysvětlení. Asi přesvědčili hodně lidí. Ale vyznění výše uvedeného článku tomu všemu sluší víc.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od QNX »

Jenom divadlo pro ovce.


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Martin Gross »

Běhá mi mráz po zádech při představě, že by na tom článku byla polovina věcí pravda. Natož pak celé....


Ale člověk si nakonec zvykne na všechno....


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od QNX »

Martin Gross: Kdo chce být ovcí, tak má důvod děsit se představy, že ho ten hodný pasáček nakonec odvede na jatka. ..... no tak ať si ovce klidně běží za králem a kouzelníkem, to je jejich volba. Ten kdo si chce sám vládnout a sám čarovat tak tu možnost stále ještě má a Landu ani Janečka vůbec k ničemu nepotřebuje.


Uživatelský avatar
Daniela Ferdová
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2012 21:23

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Daniela Ferdová »

Kde se bere ta jistota? To mi vrtá hlavou...

QNX říká:


Jenom divadlo pro ovce.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od QNX »

Daniela Ferdová: :-)



Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Martin Gross »

QNX: V jednom měli dost pravdy. Silná ruka nenechá žádné ostrůvky, které by na ni kašlaly a žily si svým životem.


Jen doufám, že se jim to nepovede včas. S tím patnáctým rokem s Tebou začínám souhlasit. Teda - pokud nás nepřeválcuje Mayský kalendář :-)


Bojím se, že Landu kvůli jeho víře v pravdu nenapadne dělat rozbory toho všeho. Zažívám, že lidi, co jsou zvyklí žít pravdou, nedovedou odhalit kulišárny druhých. Nevěřím, že by Landa byl jedním z hybatelů. Tedy ve smyslu toho článku na Idnes. Nemusím ho, jelikož mám stále před očima Orlík. Viděl jsem debatu na youtube, kde pan Cílek o Landovi hovoří. Velice rozumně.


Ve společnosti den ze dne sílí touha po zásadní změně. Na to člověk nemusí být v rozvědce. A historie nás velice dobře učí, jak se dá takově pnutí mezi lůzou využít. Proto je moudré o každé úžasné akci, kterou nerozeženou, trochu podumat. 



Odpovědět