Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Kostěji, co je to za zvíře 150 kg beran? Mám problém odvést ty moje kozly, jeden má tak 80 kg a nebýt vychovaný nedostanu ho ani o centimetr. A psalo se na iF., že berani jsou nepoddajní a neochočitelní, útoční  a nevímco ještě. Jak s takovou potvorou zacházet?


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Oreb, napíšu mu to soukromé zprávy.


Uživatelský avatar
Kostey
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Kostey »

oreb: No a jak takovou potvoru stříhat? :D On ale není zlej, je to takovej blbec. Kdyby se zapřel a nechtěl jít, tak se s ním nehne, ale on chodí za kyblíkem. Ale při stříhání se mnou umí pěkně mávat, protože když jen zvedne nohu, tak mě prostě při stříhání zvedne do vzduchu a pak je těžké udržet stabilitu. 


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

No to si myslím, to stříhání je určitě pěkná fuška. Mně stačí upravovat kopyta u toho mého kozla. A přitom stojí a já ho obcházím a  zvedám jednu nohu za druhou. Ale jak se o mě opírá, dává mi to zabrat.


Když to tak ale píšeš, že není zlej atd., čím to, že velká zvířata jsou spíš dobrácká než malá? Strachem, který ta velká nemusí mít?


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Ahoj lidi, krásný den, svíti slunko a je zima. Vařím, peču, smažím. Uzené je uvnitř bram knedlí. Nálada mnohem lepší. Cita zatím hlídá manžela, zda svědomitě plní sklep. 


Uživatelský avatar
Canka
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2018 11:00

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Canka »

Zdravím Vás Ifaunový přátelé...můžu mít takový dotaz? Omluvili se Vám z Ifauny? nebo pokusili se Vás kontaktovat? Jako Profesora? Z omluvou? Byli by jste vůbec ochotni se vrátit, kdyby se omluvili?


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Já mám janinku bosorku komplet zablokovanou, nemohu ani do zpráv, ani dávát příspěvky. Nikdo se mi neomluvil. Ani poté, co jsem požádala se slovem prosím o přístup do soukromých zpráv. Píši si s někým na ifauně, jinde ne, máme tam mnoho zpráv, soukromých, je děsivé , že je zřejmě klidně někdo čte. Obecně tedy, myslím.  A je to pryč. Nejen, že neomluvil, ale přístup mi neumožnil. Nic mi nenapsali. 


Uživatelský avatar
Kostey
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Kostey »

Oreb: Je to dost možný. A nebo jen zkrátka proto, že když je někdo nebezpečný už jako malý, tak se zkrátka nenechá dorůst do monstrozních rozměrů a vah. 


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Canko, taky Vás zdravím. Mě zablokovali, nic mi nenapsali, ani k té blokaci, nevěděla jsem, co se děje, a samozřejmě ani náznak omluvy. Kdyby to, že vlezli do SZ, nějak hned vysvětlili, možná bych jim na to skočila. Ale už nic spravit nemůžou, u mě se odepsali. I kdyby nebylo vůbec kde diskutovat, na iF. už nepůjdu. Nemyslím, že bych pro ně byla tak důležitá, ani oni pro mě nejsou důležití. Stalo se, jedeme dál, ale jinou cestou. A jak píše bosorka, v SZ jsem měla spoustu věcí k chovu, prostě jsem tomu tam důvěřovala. Pak udělají inovaci, ze sebe frajery a z nás blbce, kteří nejsou nic. Tak to ne.


Většina z nás by se asi po odeznění poruch na iF, vrátila (domnívám se), ale oni ani nikomu nenapsali, že ho upozorňují, že bude zablokován, protože si v SZ píše nějaké věci s někým jiným. Divné, nepřijatelné.


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Jsem kadeřnice mnoho let. Neumím si představt, že letitá zákaznice by měla oprávněné výtky k mé práci a já bych ji beze slova nebrala telefon, vyloučila ji ze svých kontaktů, vyzmizíkovala ji. Nejdříve bych ji to tedy vysvětlila, proč jí vypadaly vlasy, mojí chybou, pak bych jí vynadala, a pak jí vyhodila. To by se vám líbilo u kadeřníka například? Nebo v  jiných službách, které žijí z vašich peněz? 

Canka říká:


Zdravím Vás Ifaunový přátelé...můžu mít takový dotaz? Omluvili se Vám z Ifauny? nebo pokusili se Vás kontaktovat? Jako Profesora? Z omluvou? Byli by jste vůbec ochotni se vrátit, kdyby se omluvili?





Odpovědět