Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kostey
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Kostey »

Tak dneska jsem od 4:00 byl v práci, pak jsem rychle jel domů pochytat stádo, vybral jsem zatím 30 kusů na porážku a z nich jsem vzal 15 největších a odvezli jsme je kousek od Mastňáčka na jatka. Pak jsme se stavili na oběd na výborný hovězí líčka, zajeli na farmu přehnat dobytek na jinou pastvinu a teď jdu porážet ještě 5 jehňat co mám zítra expedovat. Jo a do toho mě zítra čeká na 150 kozách dělat paznehty. Tím vším se jen snažím říct, co mi dnes udělalo radost a i zároveň to napsat jako omluvenku, že jsem se tu dneska ukázal až takhle pozdě večer :) 


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Marion na email kkjana@seznam.cz mi pošlete adresu, já vám pošlu sušené houby. 


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Tak to moc děkujeme za informace. Však ona přijde zima a bude víc času na pokec. Tak se nestrhej, ještě toho máš hodně před sebou. :)

Kostey říká:


Tak dneska jsem od 4:00 byl v práci, pak jsem rychle jel domů pochytat stádo, vybral jsem zatím 30 kusů na porážku a z nich jsem vzal 15 největších a odvezli jsme je kousek od Mastňáčka na jatka. Pak jsme se stavili na oběd na výborný hovězí líčka, zajeli na farmu přehnat dobytek na jinou pastvinu a teď jdu porážet ještě 5 jehňat co mám zítra expedovat. Jo a do toho mě zítra čeká na 150 kozách dělat paznehty. Tím vším se jen snažím říct, co mi dnes udělalo radost a i zároveň to napsat jako omluvenku, že jsem se tu dneska ukázal až takhle pozdě večer :) 





Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Zdar, se fakt nenudíš. 

Kostey říká:


Tak dneska jsem od 4:00 byl v práci, pak jsem rychle jel domů pochytat stádo, vybral jsem zatím 30 kusů na porážku a z nich jsem vzal 15 největších a odvezli jsme je kousek od Mastňáčka na jatka. Pak jsme se stavili na oběd na výborný hovězí líčka, zajeli na farmu přehnat dobytek na jinou pastvinu a teď jdu porážet ještě 5 jehňat co mám zítra expedovat. Jo a do toho mě zítra čeká na 150 kozách dělat paznehty. Tím vším se jen snažím říct, co mi dnes udělalo radost a i zároveň to napsat jako omluvenku, že jsem se tu dneska ukázal až takhle pozdě večer :) 





Hhippie
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2018 21:20

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Hhippie »

Ahojda kamarádi!


Musím říct, že mě až dojalo, jak jste se tu po mě ptali a říkali, že chybím. To je tak milé... děkuji :)


Kuba mi psal, tak jsem mu alespoň přes sms odpověděla. Info předal. Užívala jsem si svůj oblíbený "Víkend plný her" pro dospělé... báječný počin, kdy si jako banda kamarádů přibližně stejného věku už 17 let!! pořádáme sobě navzájem takový outdoorový táborový pobyt plný her ...řádíme po lese, soutěžíme, máme nějakou noční bojovku...vždycky na nějaké téma...večer zatančíme, popijeme, pokecáme...je to skvělé! Už nás je asi půlka, ale pořád se držíme. Mnoho zůstává už doma s dětmi (ty tam nesmějí - je to akce pro relax dospělých) a tak nás zbývá méně, ale i tak... jsem si krásně vyvětrala hlavu a odpočinula si od stereotypu všedního dne :)


Jsem ráda, že se sem přesunula většina aktivních diskutujících. Profesor mi tu moc chybí, ale snad se přidá...časem...


Jinak mi udělalo radost nádherné počasí a příjezd z výletu jsem završila prací s koníkem a pokocháním se zvířátky a krásnou procházkou barevnou přírodou večer domů... :)


Hhippie
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2018 21:20

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Hhippie »


Jo...a na psala jsem až takhle podzě, protože jsem se musela prokousat asi 12ti stránkami textu (aby mi něco neuniklo :D)


Canko, je super, že jsi tu. Musíme si nějak předat mail, ať můžeme pokračovat v naší sáhodlouhé korespondenci! Chybí mi to ;)


Tom.Tady můžu napsat sms, kde se teď nacházíme. Ale ten moc nechodí krafat...pase...má toho moc... :)


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Mam dneska radost. Byli jsme s Yaxem a Igym (Yax je stene a Igy je velky NO) na cvicaku. Yax je normalne vrah vsech psu a lidi. Dneska nechtel spapat ani nikoho na cvicaku z lidi a ma psi kamaradku NO Terezku. :) taky na poslusnosti byl moc sikovny. Sikovnejsi nez ja. :D Ja nezvladam pozici u nohy, ale Yax neni zadna padavka a kdyby vedel oc jde, udela to za me. :D je to uzasnak. Bigl zustal doma protoze uz na cvicaku nema co pohledavat. Dosahl sveho cvicitelskeho vrcholu. Aspon si odpocal od maleho teroristy. :-) a Igy je na cvicaku porad za profesora Hvězdu. Vsem okouknul poslusnost a vsechny nepresnosti mi prisel nahlasit. :D Krasna nedele dneska. :) 


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Kdo tu jste, neuvažujete, že byste se pomalu přesunuli na to nové fórum, o připravil mastnacek? Už to tam vypadá přívětivě a je potřeba to zkoušet, aby měl dost podnětů.


Hhippie, chyběla jste, ale když víme, že nejste ztracená, je to OK. To samé Kostěj. 


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Veru to je výbornej nápad s tím víkendem, super relax. A počásko vám vyšlo.


My píšem tady a také na nových ovcích a kozách co založil mastnáček, je to takový neuspořádaný. Taky na google+ od bekkky tam je to teprve chaotický. Už se v tom všem ztrácim.


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Tedýsku u nohy ti musí sedět pes a ne ty jemu, pak to zvádneš na jedničku. :D Jsi špičkovej cvičitel. 


Oreb také bych byla pro přesun. Už to tam zabydluju, je to náročný, dvě i tři fora číst a psát, taky aby nebyly všude stejný příspěvky k tomu face a ještě špízovat na ifauně. :D Už jsem z toho strašlivě uondaná. 


Odpovědět