Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Zitra na komin, v nedeli na cvicak, v pondeli slozit tunu peletek, nekdy v tydnu instalace noveho dvojumyvadla do koupelny. Pak ty sklepy zkulturnit k tomu uklidit zahradu a dvur, vykydat kraliky a zas cast stodoly. V mezicase uklidit v altanu aby se mohlo zas betonovat,... pokud bude beton tak udelat z kamenu okraje jezirka. No a k tomu po trech tydnech umorne prace uklidit barak a kazdy den varit :D tak to je jen strohy plan na dovolenou. :D


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Nevadí, rozděl si to do částí, pak to nevypadá tak hrozivě. Představuj si jen tu nejbližší práci, aby Tě to nezavalilo.


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Me pomaha vytvorit plan a jen od jedne cinnosti ke druhe... Jinak je to na palici.

Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

A me poma vedet co vsechno nestiham. :D pak makam jako kdyby me za to platili... :D 


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Zajímavé, jak je každý jiný. Mně to vědomí, že nestíhám, a především že toho je tolik, že to reálně stihnout nemůžu, uvádí do stavu beznaděje. A pak se dějí ty zázraky, kdy se najednou objeví někdo cizí a nabídne mi zdarma pomoc. A nakonec se toho stihne ještě víc, než jsem potřebovala. To je taková Boží záchrana, abych nepodlehla trudnomyslnosti:-). A tím jsem se už naučila nezoufat a doufat :))).


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Oreb, když na mně padá beznaděj, že nestíhám...tak mi pomáhá si věci rozdělit na to, co je neodkladné, co je méně důležité a na to, co může počkat. A funguje mi to.


VYŘIZUJI VŠEM POZDRAV OD PROFESORA !


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Tak jsem doma s detma sama, pritel s nejstarsim jsou na vystave skol. A toto nemam rada. Mam vzdycky pocit neuplnosti. No jdu nakrmit koniky a kozy. Bilej uz rehtal, kde jako jsem...:-D Co je v novem, tak je urvanej az hruza... A kuzlata to samy. Nikdy jsem nemela takhle urvany kuzlata.

Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Sem koukala, ze profesor sam narika na ifaune...:-(

Uživatelský avatar
Kostey
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Kostey »

Včera mi asi ve 23. hod volal známej kterému tu stříhám ovce, že se mu podařilo odchytit cizího berana, velkého 150kg Romňáka a jestli prej nevím, koho by mohl být. Napadl mě jeden kamarád co je chová a bydlí vzdušnou čarou od něj asi 7km, navíc jsme mu minulý týden z pastvy vzali na jatka kamaráda skopce a tak tam byl teď chvíli sám. Kamarádovi jsem se ale nemohl dovolat. Začal jsem teda pátrat podle čísla a kodex ukazoval na nějaký Zínský kraj, což by sedělo, ale číslo berana bylo jiné než jaké bylo uvedeno u kamaráda v registru plemeníků. No, zkrátím to. Ano byl to on a v registru je chyba. Takže nejen že se podařilo najít berana ještě před tím, než bylo po něm vyhlášeno pátrání, ale ještě poprosíme SCHOK aby si udělal pořádek v papírech :) 


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Arus, taky ho pozdravujte. Že o nic nejde, když sem jen nakoukne a pozdraví nás osobně:-). Potřebuju nějaké rady k uzení a kdo jiný se na to hodí..  


Odpovědět