Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Tak to fakt nevím. Nevím jak velké máš děti. A proč Tě u pc nemají vidět. 


U pc sedím od nějakého 1995 roku. A holky vyrůstali u toho že pořád někde něco píšu. Jak byli větší, tak mi to i opravovali. Když mi nadávali za hrubky moc, tak jsem je vyhnal. Jiný nebudu. 


Tá co je u těch houb, mi dělá korektůry pořád, když píšu. Naštěstí už jsem dlouho nic nepsal, krom diskuse na if. :-)



Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Nezkoušel někdo na ovcích vložit fotku? Nemůžu na to přijít. Děkuji


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Poradte co s nima. Jsou nacepireny, oskubany a unaveny, do nedavna intenzivne nesly, ted asi zacaly preperovat...


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Nitraner, deti, pet a dva roky. Nejde o to aby me nevidely. Ale o to, ze jsem na administrativu kolem ekofarmy dostala nove pc, a nechci aby prisel k uhone


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Nejsem přes drůbež, ale asi bych řekl že ukončili snášku a jsou vyčerpané. Dostávají trávu? Jak byly krmený - čím?


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Travu maji, focene jsou v byvalem vybehu pro kone a tam nic neroste. Jinak psenice, nutrimix, kysle mleko nebo syrovatka s brambory ci chlebem, vsechno mozne z kuchyne, to presne nevim... Ale to cepireni se mi nezda, to nikdy nedelaly, tyhle skorovlasky jsou na tom nejhur, pak tam jsou jeste duchodkyne leghorky, maransky a kropenky, ty vypadaji uplne ok.


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Tak to jo, to je pochopitelné. To ale máš notebook. Já míval klasické Pc, tak to obyčejně odnesla klávesnice, většinou čaj nebo kafé. 


Teď sedím u notebooku, ale stjeně mám klasickou klávesnici.  Měl jsem svůj stůl, své místo. To zabrala manželka s účetnícvím. 


Fotka z obyváku. :-D




Marion říká:


Nitraner, deti, pet a dva roky. Nejde o to aby me nevidely. Ale o to, ze jsem na administrativu kolem ekofarmy dostala nove pc, a nechci aby prisel k uhone





Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Jiste nejaky acer, ja si preji pracovni koutek v loznici, ale to si jeste pockam. Zatim mam zasivarnu nad stajema, ale tam se muzu zasit kdyz nekdo hlida deti, jinak ne...


Mobil mam s ip68 s tak to neco zvladne, dnes ho nekdo polil cajem a nic...:-)


Odpovědět