Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od mastnacek »

arus: urcite napiste cance, ta asi pred hodinou udelala vlakno https://www.ifauna.cz/ovce-kozy/diskuse/detail/3512178/co-vam-dnes-udelalo-radost


ale ze zacatku obsahovalo postesknuti nad situaci a lehkou kritiku a ted je to tam zkracene bez predesleho. Netusim jestli sama autorka nebo zase admin. Lezu tam uz jen proto abych se znovu utvrdil ze s ifaunou je pro me konec.


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

ok, jdu ji napsat


Uživatelský avatar
honzapm
Příspěvky: 9
Registrován: 03 říj 2018 11:41

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od honzapm »

Janinko, jak vám nesou slepičky? Máte tedy ty králíky nebo ne? Koupili jste s p. Bosorkou nějaké nové nádrže na vodu?


friska
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od friska »

Cance jsem psala SZ s odkazem na Google+, ale tady mi to přijde lepší. V Googlu zatím tápu. Canka oživila téma Co Vám dnes udělalo radost?, a profesor žije a jdou mu zprávy, tak jsem mu hned poslala odkaz. Snad se zde objeví i s Cankou.


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

to jsem napsala blbost a smazala.


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Jo, taky jsem si toho všimla. Třeba na to Canka zareaguje.

mastnacek říká:


arus: urcite napiste cance, ta asi pred hodinou udelala vlakno https://www.ifauna.cz/ovce-kozy/diskuse/detail/3512178/co-vam-dnes-...


ale ze zacatku obsahovalo postesknuti nad situaci a lehkou kritiku a ted je to tam zkracene bez predesleho. Netusim jestli sama autorka nebo zase admin. Lezu tam uz jen proto abych se znovu utvrdil ze s ifaunou je pro me konec.





Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od mastnacek »

Sranda je, ze me zadna omluva v soukromy zprave neprisla a neprijde :) pritom jsem mirnil emoce kdyz vetsina hartusila jak nejde tohle a nejde tamto. pak clovek vyvola z prdele stavku a uz je mimo partu. Profa nedorazi, na to vsadim stovaka ( vic radsi ne, protoze by schvalne dorazil ).


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

mastnacku, já tam měla ty knížky a Janinka psala že taky. To nespěchá, dostanu se k tomu až v zimě. Začíná se mi tu líbit, trochu jsem si to už prohlídla a jde. Občas mrknu na google, ale tam to tak neumím. Všechno chce čas.


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Taky jsem se žádné omluvy nedočkala. Já myslím, že profesor dorazí, až zjistí, že nemá s kým diskutovat.


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

arus, teď jste se asi trefila. Ledaže by začal diskutovat s chovateli psů ;-), to by bylo vzrůšo a chodila bych si to číst. 


Odpovědět