Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Proto jsem, Janinko, navrhovala, abychom se třeba na týden přesunuli jen tam. Zjistili bychom, jestli to jde, nebylo by tam tak prázdno a po tom, co jsme zažili na iF. už nám další změna nemůže vadit. Já bych třeba od zítřka byla jen tam. Na tom hlasování, kde pokračovat, to nové fórum vyhrává, tak snad se tam naučíme chodit a používat, co umí.


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Taky jsem pro. Však nové věci už dávám jen tam. Tady odpovídám jiným. Už vícekrát jsem lákala ostatní. Mastnáček tady nepíše se mi zdá. Právě asi proto abychom přešli. 


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Zítra na novém AHOJ


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Takže udělám, jak jsem napsala, od zítřka budu jen tam. Do všeobecně schváleného odvolání.


 Mastnacek toho má až  nad hlavu, stačí mu jedno fórum na starost.


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Přesně tak Oreb. Pravda. Je skvělej, že tohle dělá. Nedokázala bych to. <3


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Me nejde se na to nove forum prihlasit. Ani psat. Nebere mi to ty kody. 


Janinko, kdyz uz pes pozici u nohy umi tak je to jednoduche. Ale Yax vubec netusi co to znamená. Navic se u toho odmenuje levou rukou a je zvykly ze dostava dobroty z prave ruky. Coz je pro nej proste neprekonatelny problem. Takze musim zapracovat na tom odmenovani prioritne. :) Dalsi vec je ta ze psa pamlskem navadim tak aby se pes prirazoval a ja ho tocim obracene. Tzn ze se mu zadek toci mezi jeho hlavou a mou nohou. Coz se samosebou ten jeho zadek velky jak brazilie nevejde. A mel by se tocit na druhou stranu a tim se hezky priradit. No a jako dalsi muj problem je ze jak se snazim ho pamlskem navadet tak aby mi u toho nesezral celou ruku jak moc chce sobrutek tak mu dlani prakticky zakreju celou jeho hlabvu a v tu chvili ztracim vizialni kontakt a kontrolu nad tim co vlastne delam a jakou to vyvolava reakci. Takze pozice u nohy je pro me proste giganticky problem. A nevim jak to udelat aby mi to slo :D a holky na cvicaku se snazi a snazi. Trenuju tam i bez psa, psa mi dela kamaradka abych to Yaxovi nekazila a on se to nenaucil blbe... no sranda. :) ale bohuzel pozice u nohy je dost dulezita a odflaknout to nejde. Uz jen pro prakticke vyuziti. Do dnes nechapu jak jsem to naucila bigliky ze to nezvladam s ovcounem.


Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Tedysku, zkus znova, já jsem přihlášená trvale, tak už neporadím, kde děláš chybu. Rozhodli jsme s Janinkou, že už budeme jen tam, abychom si zvykli.


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Ja bych sla strasne rada za vama. Ale nejde mi to. Zkousim to uz od 6h :( zkusim to jeste pak na pc


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Eliško, prioritně musíme vyřešit, proč ti nejde se přihlásit na nové forum. Nejsem ajták vůbec, ale možná by masnáčkovi pomohlo, kdyby věděl, jaké zařízení používáš.


Pro povel k noze koukni toto http://tn.nova.cz/clanek/psi-special-jak-si-pejska-spravne-priradit-k-noze.html


https://www.stream.cz/psi-koucka/10006632-jak-naucit-psa-povel-k-noze


https://www.pesweb.cz/cz/23.vycvikove-video-2-k-noze


možná tam najdeš něco, co se ti hodí


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Napis tam mastnackovi jako host, on ti pomuze.


Odpovědět