Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od mastnacek »

Do uvodniho prispevku jsem dal odkaz na anketu ohledne novyho utociste ( pripadne i staryho ).


At to dopadne jakkoli, mist kam jit popovidat mame dost .)


Uživatelský avatar
Canka
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2018 11:00

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Canka »

Ano, vymazali mi kus příspěvku, kde jsem si na celou situaci postěžovala..kdo stihl přečíst, ví...když jsem to zjistila, byla jsem naštvaná..jenže mi záhy přišla odpověď od admina, kde mi vysvětlil své počínání..že už kritiky bylo tolik, že už jsopu z toho úplně vyřízení a že jsou sami zklamáni z postoje lidí, že takové peklo nečekali, že se opravdu snaží..a že část příspěvku mi vymazali proto, že už chtějí ukončit veškeré diskuze o ,,zlé a špatné,, Ifauně. Že chtějí, aby se opět diskutovalo o zvířatech a ne o jejich práci..že se opravdu snaží...tak jsem se nad tím prostě zamyslela, a na jednu stranu je chápu..bylo to opravdu hodně negace a dost lidí jim to dávalo sežrat..já byla mezi nimi..takže jsem jim napsala, že to tedy na jednu stranu chápu, ale že chci, aby nepolevovali v práci a snažili se Ifaunu dostat na takovou úroveň, na které byla před tím..znovu mi odpověděli, vše ve slušnosti..takže já jsem se s tím nějak srovnala, i když mě to zezačátku fakt naštvalo...


každopádně bez Vás všech Ifauna ztratila kouzlo, takže se tu stejně budeme všichni scházet asi..jen je to tu takové..takové..já nevím..není to ono, takže pokud je někdo šikovný, třeba na tvorbu webovek( a to vím, že je zrovna HHippie-jen zjistit, kde je..myslím, že mi psala něco o webu chovame.cz nebo tak něco), tak co kdyby jsme nějak společnými silami založili svoje webovky, svoje diskuzní fórum?

arus říká:


Canko, vám přece vymazali kus vašeho včerejšího příspěvku a vy jste celkem v klidu. Vám to nevadí? Nebo vám poskytli amini vysvětlení? Zajíma mě to z tohoho důvodu, že když začali omluvou u profesora, jestli pokračují a své zásahy nějak okomentují? 





Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Canko, na tomhle uz pracuje mastnacek a hhippie psala i sem, podle me jen nema cas.

Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od mastnacek »

Canka: admini si za to muzou sami a i kdyz jsem programator a znam ten tlak, tak to pohnojili smazanim stavky. Pak se to teprve strhlo. Do ty doby to byly spis jen povzdechy a narky. Na forku pracuju, pred chvilej jsem tam nasazel novy kategorie. Odkaz je na zacatku.


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Jen tak mezi řečí, když bych dělal v prací jak admin na IF, tak bych asi byl nezaměstnán. 


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

A na novém foru fungují i smajloši a soukromé zprávy.


Uživatelský avatar
Kostey
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2018 22:09

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Kostey »

Gratuluju Profesorovi v komunálních volbách k vítězství jejich strany a k jeho 3. místu na kandidátce! :) Škoda že si to tu asi nepřečte :)


Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

A na novém foru fungují i smajloši a soukromé zprávy.


Uživatelský avatar
Canka
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2018 11:00

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Canka »

Já to vím dobře, že si za to můžou sami, já jen spíš čekám, jestli se chytnou za rypák a něco s tím udělají a omluví se...sami uvidí, že všichni jsme odešli, a diskuze budou na mrtvém bodě..tedy co se týče ovcí a koz..na nový fórum jdu hned kouknout..tady je to fajn, ale určitá přehlednost ifauny tu chybí

mastnacek říká:


Canka: admini si za to muzou sami a i kdyz jsem programator a znam ten tlak, tak to pohnojili smazanim stavky. Pak se to teprve strhlo. Do ty doby to byly spis jen povzdechy a narky. Na forku pracuju, pred chvilej jsem tam nasazel novy kategorie. Odkaz je na zacatku.





Uživatelský avatar
Canka
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2018 11:00

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Canka »

Ano, hhippie mi taky chybí, psali jsme si vždycky sálodlouhé romány a teď kulový:-( Asi má nějaké své problémy a nemá zatím čas..nebo něco chystá:-D Jdu kouknout na to nové fórum

Marion říká:


Canko, na tomhle uz pracuje mastnacek a hhippie psala i sem, podle me jen nema cas.



Odpovědět