Misto pro souzneni

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Láskomír Dobrotivý
Příspěvky: 7
Registrován: 10 lis 2017 23:17

Misto pro souzneni

Příspěvek od Láskomír Dobrotivý »

Budte zdravi:-)
Mam prekrasny napad, ktery si hyckam v srdci uz nejaky rok. Vznikl by tak uzasny kousek zeme pro zklidneni a uspokojeni chuti z mistnich zdroju a bez odpadu. Mistecko, kde v noci zari hvezdy neruseny ve sve nesmirne velkoleposti. Kde sumi les a auto je vzacnost, kam se chodi zviratka radovat z kvetoucich luk a vodicka zivotodarna zde prameni..nabizim uprimne jednani a konani, radostne tvoreni a sdileni, bohate zkusenosti s minimalismem a uctou k prirode, stavbou prirodnich domu a velikou Laskou ke vsemu zivemu.
Ma duse indiana netouzi vlastnit Zemi, jen o ni s bezpodminecnou Laskou pecovat a radovat se z jejich plodu.
Mate zajem?:-)
Necht nad Vami hvezdy bdi.
Láskomír

Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

Jak vypadá v praxi láska vůči predátorům? Třeba když neoplotím zahradu, přiběhnou divočáci a úrodu zdecimují, já pak nemám co jíst. Budu pak místo hladu naplněn láskou ke všemu živému?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od QNX »

Martin Horňák: Hele, nekrafej mu do toho. Prostě si žaludek naplní láskou.


Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

Si chci rozšířit obzory, jsou ještě věci mnou neprobádané a co si budeme povídat, než cpát peníze do jídla (v mém případě = černá díra) tak bych se rád naučil žít z lásky, bohužel mám ale vždy po 2 hodinách hlad, láska neláska.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od QNX »

Martin Horňák: To my už asi nepochopíme.


Láskomír Dobrotivý
Příspěvky: 7
Registrován: 10 lis 2017 23:17

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od Láskomír Dobrotivý »

Panove, nevytvarejte si domnenky. Neznate zadne podrobnosti. Pet let ziji na miste, ktere neni oplocene a srnek i divocaku je v okoli dost. Nikdy mi nic ani neochutnali. Z ceho mame strach, cemu davame pozprnost a energii, to pritahujeme:-)

Martin HorňákX01
Příspěvky: 118
Registrován: 02 bře 2016 08:33

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od Martin HorňákX01 »

tak to ti fakt závidím



já když nechám jeden dřevěný kolík v poli 50ha tak je druhý den úplně jinde



zajíc mi prolézá pletivem jako po žebříku až natrefí na tů správnou "díru", což je asi tím, že je zahrada plná dobrot



o myších ani nemluvě



nebo jinde, nálety na 3ha louky, takový pěkný borovičky, na vánoce pro známý, no omlácený jako sviňa a to se zvířat nebojím, tak nevím čím to přitahuju, asi mám kolem sebe zvířata co jsou ještě zvířata a ne nějaký zdegenerovaný cosi



takže fakt závidím, nebude o tom nějakej kurz? že bych zlepšil svoje bytí


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od QNX »

Martin Horňák: Stačí pozitivně myslet a veškerá zvěř vychcípá hlady, protože si už ani nekousne.


Láskomír Dobrotivý
Příspěvky: 7
Registrován: 10 lis 2017 23:17

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od Láskomír Dobrotivý »

Osobne si myslim, ze by si zaslouzila vsechna zviratka vice svobody a lasky. Co jich rocne zemre na silnicich, pri znich na polich, na jatkach apod. Prichazi stale vice o prostor k zivotu a pritom jsou jeho soucasti stejnou merou jako my. Clovek neni vic, ma rozum a silu, mel by ty slabsi chranit, ne zabijet a zneuzivat...jen muj nazor. I proto bych rad na par stech metrech tvoril neco co primarne negeneruje jen kratkodoby zisk, ale trvalou hodnotu nejen pro cloveka.

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Misto pro souzneni

Příspěvek od QNX »

Láskomír Dobrotivý: No, zvířata si svobodu představují tak, že můžou žrát i dobroty na našich zahradách, nebo třeba v našich kurnících :-D Příroda není jen o lásce, toleranci a spolupráci, někdy to je i hodně drsnej boj, konkurence a vzájemné požírání. 


Odpovědět