Potravinová sebestačnost

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od Sahaw »

jarda bon jovi :


Ja s tebou skoro ve vsem co jsi kdy napsal na tomto forum souhlasim. A i ohledne toho, ze clovek potrebuje hodne velky pozemek, hodne zvirat atd.



Ja jdu casto do extremu, protoze resim extremni veci. Trochu se zajimam o prepperstvi, a tedy jak bude svet vypada po tom co se zhrouti ekonomika.  Taky mne zajima kolik penez clovek potrebuje minimalne, aby mohl zit podle sveho. Treba zjisti, ze kvuli 30 procentni nezamestnanosti nikdy nesezene dobre placenou praci, tak hleda praci, kde by byl svym panem atd.



Priklad: V 15.dubna predpestujete nektere druhy rep. V 1.kvetna pujdete s rycem a malou potyckou na neobhospodrovany pozemek. Pozemek ma pokryvku travy a jinych rostlin. Pokud v srpnu-rijnu zjistite, ze jste i presto vypestovali 1-6kg/kg rep, tak vite, ze jste schopni na dosahnout na zahonech 500m2 minimalne 500kg krmne hmoty. Vetsinou se k nim da i kukurice, ktera ma taky nejaky vynos(cca 12cm klasy). .



Pokud navrhnete jidelnicek, tak zjistite, ze cloveku tech 500m2 da na 100 dni jidlo.  Takova informace se hodi treba majiteli velkemu pozemku. Pokud teoreticky nastane ekonomicky kolaps, tak se objevi zlodejske bandy. Majitel pozemku bude chtit mit klidne spani, tak si sezene bezzemky, kterym da 2000m2 a hned bude mit ohlidany pozemek.Vi, ze ten pozemek da urcite na rok jidlo. Malokdo bude chtit utocit na komunitu lidi, kde je treba 50-300 lidi.  Je to jen teoreticky priklad.



Mne treba zajimalo jestli clovek nekde v klidnem miste zakope par pytlu obilovin a zasobu semen a pokud se neco stane, tak jestli ma sanci co nejdriv dosahnout potravinove sobestacnosti.



Jak jsem zjistil, tak dost se lisi vynos z 1m2. Je tam hodne faktoru jako kvalita pudy,zavlazovani,hnojeni,zacatek teplnych dnu, sklenik, skudici,plisen,.... Je toho hodne, tak cisla vynosu je docela velky.



Dalsi dulezity faktor jak jsem psal predeslem prispevku je ohledne zabehnute zahrady. Pokud uz funguje, tak jsou tam uz treba trvalky, ktere produji hodne listovou zeleninu. Kere a stromy jsou vynosne. a kazdy zahon je idealne navrzen na nejvyssi vynos pestovane plodiny.


jano19
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2014 12:57

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od jano19 »

Dik za odpovede.Musim spracovat :)



Mozes mi sahaw popisat fungovanie na tom 5000m2 pozemku?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od QNX »

Sahaw: jsem z toho co píšeš poněkud zmaten. Nejdřív píšeš o 500m2 na osobu, pak už jenom o 500m2 na osobu a 100dní (což už je 1825m2 na osobu). Píšeš o potravinové soběstačnosti, ale jako příklad uvádíš produkci min. 500kg řepy z 500m2, ale roční spotřeba řepy bude u většiny lidí max. v jednotkách kg za rok. Na otázku k produkci obilnin (kde je roční spotřeba víc jak 100kg na osobu a rok) raději neodpovídáš ........ Statistiku sice nemáš rád, ale z toho co píšeš získávám dojem, že tvoje zkušenost bude spojená s nějakou extrémní dietou, která je velice vzdálená běžnému jídelníčku lidí v ČR. Ano, souhlasím, že na 500m2 se dá vyprodukovat dost potravin, aby to stačilo k přežití jednoho strávníka po dobu jednoho roku ..... ale bude to extrémní případ, který nemá v podstatě žádnou obecně použitelnou vypovídací hodnotu.


Uživatelský avatar
Sahaw
Příspěvky: 198
Registrován: 29 úno 2012 11:57

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od Sahaw »

QNX: Nechci s tebou zabrehnout do nejake divne diskuze.Mam obavy, ze by se to mohlo stat. Uz jen tvuj prispevek, kde motas par veci dohromady.



U mne logika rika, ze se my vyplati vypestovat zeleninu a ovoce, kterou prodam minimalne za 10-20kc/kg. A pak od znameho koupit za 5kc/kg obiloviny(psenici,jecmen). Pokud mam vyzkouseno, ze mi staci jen 0,5kg zrn denne + ovoce a zelenina, tak mi vychazi, ze rocne snim cca 145kg obilovin. Je tam i kukurice,pohanka,oves, jahly, ale to tvori mensi cislo.


Tak odhadem mi staci jen vypestovat cca 72kg zeleniny. Tak se urcite vejdu i do tech 100m2.:)



Zkousel jsem pestovat obili a krome kukurice je vsechno hodne velka fuska a nizka vynosnost. Tak jsem si udelal na par let zasoby obili dokud je tak levne. Az jednou mi dojdou obiloviny, tak budu muset fungovat jen na kukuricne kasi. Podle meho udaje jsem mel vynos jen 0,34 kg/m2 kukurice. Tak bych musel nejaky tyden v roce vynechat kukurici a jist jen zeleninu a ovoce.



Ale vynechal jsem spoustu veci, tak to neni ucelene a je jasny, ze to vypada na extrem. Rozepsat vse do podrobna by zabralo par stranek a nemam ted cas ani chut.



Jidelnicek neni normalni a nikdy nebude pro vetsinu lidi. Tedy pokud neprijde hladomor. :) Kdybych byl vitarian, tak bych nemusel vubec resit obiloviny. Nekterym staci jen stava. A jak jsem psal prvni prispevek, tak znam par vitarianu, kteri se stravuji a staci jim maly pozemek, ktery je zabehnuty.  Staci se juknout na vitarian.cz a urcite najdes dost inspiraci na vytvoreni jidelnicku u ktereho nebude potreba mit hektary pozemku.  Cerpam tam inspiraci a zjistuji jestli ty jidla nezpusobi nejaky problem.  Obiloviny zas resi makrobiotici, kde zas clovek muze ziskat hodne inspiraci a pochopeni jak vse funguje: makrobiotika.info



Jinak pokud bychom se drzeli statistik, tak mi staci jen 500m2, abych vypestoval cca 200kg obili, ktere urcite staci cloveku na rok. viz: http://issar.cenia.cz/issar/page.php?id=429



Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od mastnacek »

A jak to je pri takovy strave u deti? Nechybi jim pak neco? Decko to je neco jinyho nez dospelak. Nase holcicka je masozravec jak vidi maso tak loudi jak pejsek.

Sahaw říká:


QNX: Nechci s tebou zabrehnout do nejake divne diskuze.Mam obavy, ze by se to mohlo stat. Uz jen tvuj prispevek, kde motas par veci dohromady.



U mne logika rika, ze se my vyplati vypestovat zeleninu a ovoce, kterou prodam minimalne za 10-20kc/kg. A pak od znameho koupit za 5kc/kg obiloviny(psenici,jecmen). Pokud mam vyzkouseno, ze mi staci jen 0,5kg zrn denne + ovoce a zelenina, tak mi vychazi, ze rocne snim cca 145kg obilovin. Je tam i kukurice,pohanka,oves, jahly, ale to tvori mensi cislo.


Tak odhadem mi staci jen vypestovat cca 72kg zeleniny. Tak se urcite vejdu i do tech 100m2.:)



Zkousel jsem pestovat obili a krome kukurice je vsechno hodne velka fuska a nizka vynosnost. Tak jsem si udelal na par let zasoby obili dokud je tak levne. Az jednou mi dojdou obiloviny, tak budu muset fungovat jen na kukuricne kasi. Podle meho udaje jsem mel vynos jen 0,34 kg/m2 kukurice. Tak bych musel nejaky tyden v roce vynechat kukurici a jist jen zeleninu a ovoce.



Ale vynechal jsem spoustu veci, tak to neni ucelene a je jasny, ze to vypada na extrem. Rozepsat vse do podrobna by zabralo par stranek a nemam ted cas ani chut.



Jidelnicek neni normalni a nikdy nebude pro vetsinu lidi. Tedy pokud neprijde hladomor. :) Kdybych byl vitarian, tak bych nemusel vubec resit obiloviny. Nekterym staci jen stava. A jak jsem psal prvni prispevek, tak znam par vitarianu, kteri se stravuji a staci jim maly pozemek, ktery je zabehnuty.  Staci se juknout na vitarian.cz a urcite najdes dost inspiraci na vytvoreni jidelnicku u ktereho nebude potreba mit hektary pozemku.  Cerpam tam inspiraci a zjistuji jestli ty jidla nezpusobi nejaky problem.  Obiloviny zas resi makrobiotici, kde zas clovek muze ziskat hodne inspiraci a pochopeni jak vse funguje: makrobiotika.info



Jinak pokud bychom se drzeli statistik, tak mi staci jen 500m2, abych vypestoval cca 200kg obili, ktere urcite staci cloveku na rok. viz: http://issar.cenia.cz/issar/page.php?id=429






jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od jarda bon jovi »

Jasně, je to tak, ale nejdůležitější je vzít v potaz kalorickou potřebu pracujícího, těžce pracujícího člověka. Něco mezi zedníkem a horníkem.  Nanosit dříví z lesa na hřbetě a celodenní lopota kolem políček , po večerech u louče práce s vlnou, u vochlu či přadýnka.....Vitariáni, ani ti druzí to neudýchají, páč by to bylo perpetum mobile, leda by se živili kosmickou energií, to potom jo. V našich podmínkých se budeme muset spolehnout na škrobové jednotky  ä ti štastnější na zápražku z loje, ti vychechtaní sádlíčko či máslíčko.


Brambory a zelé, živobytí celé.... vždy počítejte s třetinovým výnosem a třetinovou uchovatelností....pak se dostáváte k reálným číslům. Pracuju na metodice pěstování a uchování pohanky i tatarky. Je to zajímavá rostlinka a když to jde, dá dvě sklizně, spíše však do druhé trati po salátu, ředkvičkách, ranné zelenině. Jdou z toho i super placky s povidlama.....


Chléb a mléko bude vyšší dívčí a opět se začne nazývat božím darem.


Takže, množství řepy a tuřínu je fajn, nebo květák, cibulem nebo salát, rajčata. tím však těžko budete sytí, když potáhnete otep klestí z lesa.Prasata nebyly nějaká rozežranost, ale bohužel, životní nutnost.


Uživatelský avatar
mastnacek
Příspěvky: 975
Registrován: 29 pro 2012 19:43

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od mastnacek »

Nestresuj... v lese si policis voko a na pauzu si opeces chudaka krulika a muzes i myslivcum ukrast par topinamburu a hdit do vohne :)


Tyhle teorije jsou krasny a u me to dobre funguje i kdyz posledni dobou se to meni. V praci hejbu maximalne prstama a hlavou, obcas nohou. Mival jsem spotrebu minimalni. Ale posledni cas, kdyz me to uz nebavi, tak mam nutkani po necem sahat i bez toho ze mam vydaj. Za to kdyz jdu do toho lesa, nebo skladam seno, tak ani ne tak pred tim, to si dam rano par vajec se slaninou a jdu. Ale po vykonu jsem bezedna. Tolik kilojaulu proste chce nahradit zpet, jinak to odsere svalovina a clovek se stava hubenourem a slachounem. A pak potrebuje zatlouct kul metr do zeme a praskne mu zapesti :) jako muzeme zit v udrzovaci fazi nebo mirne pod ni, ale nechtejme po sobe pak nejakou akci, natoz akci v mrazu a slote, kdy zazdej krok da zabrat, ufffff uplne to vidim jak se v zime potacim s dvema metrovinama na zadech 30 metru na kraj lesa a v brise jednu mrkev s jablickem.

jarda bon jovi říká:


Jasně, je to tak, ale nejdůležitější je vzít v potaz kalorickou potřebu pracujícího, těžce pracujícího člověka. Něco mezi zedníkem a horníkem.  Nanosit dříví z lesa na hřbetě a celodenní lopota kolem políček , po večerech u louče práce s vlnou, u vochlu či přadýnka.....Vitariáni, ani ti druzí to neudýchají, páč by to bylo perpetum mobile, leda by se živili kosmickou energií, to potom jo. V našich podmínkých se budeme muset spolehnout na škrobové jednotky  ä ti štastnější na zápražku z loje, ti vychechtaní sádlíčko či máslíčko.


Brambory a zelé, živobytí celé.... vždy počítejte s třetinovým výnosem a třetinovou uchovatelností....pak se dostáváte k reálným číslům. Pracuju na metodice pěstování a uchování pohanky i tatarky. Je to zajímavá rostlinka a když to jde, dá dvě sklizně, spíše však do druhé trati po salátu, ředkvičkách, ranné zelenině. Jdou z toho i super placky s povidlama.....


Chléb a mléko bude vyšší dívčí a opět se začne nazývat božím darem.


Takže, množství řepy a tuřínu je fajn, nebo květák, cibulem nebo salát, rajčata. tím však těžko budete sytí, když potáhnete otep klestí z lesa.Prasata nebyly nějaká rozežranost, ale bohužel, životní nutnost.





Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od Patrik Stach »

Jardo, vy blanšírujete kopřivy? Co s nimi potom? Špenát? Do nádivky? Polévku? To by mě nikdy nenapadlo :)


A jak? Pouze listy? Stvoly jsou takové... vláknité.

jarda bon jovi říká:


Dnes  jsem zavařil několik sklenic blanžírovaných kopřiv, které považuju za superpotravinu.





jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od jarda bon jovi »

No jasně, spaříš kopřivy, klidně poůdusíš a šups s tím do sklenice, pod víčko a pak pak pak.... špenát, do slítku s vajíčkem, do palačinek se sýrem ä špekem, pod maso, zapíct s topibramborem, s cibulkou a baklažánem, na těstoviny pomixované, do lAzáňů..... vlastně všude, kam se mi zachce. Kdyby lidi věděli, jaké nutriční hodnoty mají kopřivy, všecky by je sežrali. Nemusí se to pěstovat a máš 3 sklizně do roka..... fakt zázrak, ale pssst, nikomu to neříkej, aby to fšecko nezežrali. Pouze listy, pochopitelně......Netvrdím, že to není drbačka, ale nemusíš pěstovat, rejt, a nikdo ti to neurve,  a podle mého potravina č1. Taková basmala permakulturisty...¨..

Patrik Stach říká:


Jardo, vy blanšírujete kopřivy? Co s nimi potom? Špenát? Do nádivky? Polévku? To by mě nikdy nenapadlo :)


A jak? Pouze listy? Stvoly jsou takové... vláknité.

jarda bon jovi říká:  skflizně ročně


Dnes  jsem zavařil několik sklenic blanžírovaných kopřiv, které považuju za superpotravinu.








Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Potravinová sebestačnost

Příspěvek od Patrik Stach »

Už takhle jsem pro svoje okolí divnej. Až budu blanšírovat kopřivy, budu ocejchovanej nadosmrti :-D


Odpovědět