Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Bebe
Příspěvky: 347
Registrován: 19 črc 2012 10:49

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Bebe »

jo, rozumíme si


a už tady nebudeme Stanislavovi rušit jeho diskuzi


Uživatelský avatar
Stanislav Šulc
Příspěvky: 38
Registrován: 11 bře 2010 07:39

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Stanislav Šulc »

Osobnosti které budou dnes v Lucerně - Václav Cílek, Jan Hnízdil, Aneta Langerová, David Koler ...


Cyril
Příspěvky: 237
Registrován: 31 srp 2012 22:49

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Cyril »

Jak jsi dopadl s tím hnojem? Kolik dělala pořádková pokuta? Nebo rovnou obviněni z trestného činu výtržnictví?  

jarda bon jovi říká:


Určitě, zkoušet to budem. Já vezu plnou lžíči na čelním nakladači hnoje, 17 listopadu přímo před naši zkorumpovanou radnici
...V rámci ohlášených protestů. Netuším, jak jinak bojovat beze zbraní.... I tak si připadám jako chlap bez koulí, když nemůžu těm bastardům ustřelit kebuli. Moji předkové i potomci budou ve valhale ohrnovat pysky nad mojí příšerně zženštilou duší....Až do skonání světů.Dobře mi tak.K defenestraci se mi nepodařilo nikoho přemluit a sám bych dostal pendrekem po hřbetě.


Stanislav Šulc říká:


No hm, trochu optimizmu, čas od času to vyjde, ale bez ohledu na to jak to dopadne - musíme to zkusit.








jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od jarda bon jovi »

Mno, vlasně se není čím chlubit. Před ratshausem postávaly tři mladé komunistky kurvoázního vzezření s revolučními transparenty a jeden dezorientovaný pomočený cegán. Moji kupku trusu si lidé rozebrali do igelitek i vozíků za auta asi za 10 minut...vykouřil jsem dvě startky a policajti mi v klidu řekli, že jim to je jedno, jen abych jim nepoškodil zánovní automobil..... Tak jsem zase odjel a myslím, že budou muset povstat noví, lepčí a agilnější a hlavně odhodlanější bojovníci.....Sice nevím, jak na tom fajjsbůku tu revoltu provedou, já dám přednost spižírně s paprikovými klobáskami a domácím klidem a mírem..... Světovou revoluci budu pozorovat přes sklenici mého domácího, nyní aktuálně hruškového burčáčku a hubou mastnou od domácích uzenin.Moc mi toho v životě nechybí, takže na tom nebudu nic měnit,.. Pouze lidem na jejich myšlenky o bídě nebudu nic říkat, pouze pokyvovat hlavou....Nemluvit a kejvat.  Mě se ta myšlenka líbí. Možná založím klan kejvavejch hlav.. 

Cyril říká:


Jak jsi dopadl s tím hnojem? Kolik dělala pořádková pokuta? Nebo rovnou obviněni z trestného činu výtržnictví?  

jarda bon jovi říká:


Určitě, zkoušet to budem. Já vezu plnou lžíči na čelním nakladači hnoje, 17 listopadu přímo před naši zkorumpovanou radnici
...V rámci ohlášených protestů. Netuším, jak jinak bojovat beze zbraní.... I tak si připadám jako chlap bez koulí, když nemůžu těm bastardům ustřelit kebuli. Moji předkové i potomci budou ve valhale ohrnovat pysky nad mojí příšerně zženštilou duší....Až do skonání světů.Dobře mi tak.K defenestraci se mi nepodařilo nikoho přemluit a sám bych dostal pendrekem po hřbetě.


Stanislav Šulc říká:


No hm, trochu optimizmu, čas od času to vyjde, ale bez ohledu na to jak to dopadne - musíme to zkusit.











Uživatelský avatar
Daniela Ferdová
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2012 21:23

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Daniela Ferdová »

tak právě sleduju záznam setkání pozitivní evoluce v Praze, přijde mi docela vtipný, že většina z toho, co jsme tu probírali, tam je a to i s odpovědí na řečnické otázky zde vznesené... :-) ... že by zázrak ;-) 


přidávám odkaz 


http://youtu.be/MmMtYULJahg


celá diskuse trvá několik hodin...úvod trochu zdlouhavý...některé to asi odradí...


...ale za dlouhých zimních večerů  člověka napadne leccos :-)





Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Romana SM »

Asi je dobré to pozorovat ze všech stran, ale bylo by to hezký, kdyby se někdo s čistým úmyslem vrhnul do takové pozitivní akce :-). 


Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Urban Grower »

Paní Bostlová už podala trestní oznámení takže uvidíme co vyšetří PČR, http://bostlova.blog.idnes.cz/c/301210/Vyhrozuji-mi-smrti-a-po-stat...



V dnešní době kdy jsou peníze až na prvním místě těžko věřit že to někdo myslí „pozitivně “ bez nároku na nějaký prospěch.


To čím se živí Janeček není moc košer, Algoritmické obchodování údajně destabilizuje trhy.


 


Samozřejmě že je to celkově subjektivní tvrzení paní Bostlové ale pravda je buď na její nebo na Janečkově straně.


 O www.keshefoundation.com se snad ani nemá cenu bavit.


Uživatelský avatar
Stanislav Šulc
Příspěvky: 38
Registrován: 11 bře 2010 07:39

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Stanislav Šulc »

Nemám pocit, že by někdo z Pozitivní evoluce měl potřebu někomu vyhrožovat, případně odstraňovat. Spíš mi to příjde jako provokace, ale jak píše Romana, pozorovat ze všech stran.
Vyklopit hnůj je taky řešení, ale něco jako, že vyfukováním kouře do vody se zlato vyrobit nedá. Pokud si budeme hrár jenom na svých zahradách a kývat hlavama a být spokojení z úrody a plných žaludků tak se nám může stát, že o to příjdeme.
Základní otázka z Fischhead A CO UDĚLÁTE VY ?
Keshe je možná z poloviny blaf, beru to spíš jako směr, volná energie a podobné technologie jsou asi záměrně utajované, tak je potřeba se zajímat co kde a jak a bavit se o tom.

Uživatelský avatar
Daniela Ferdová
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2012 21:23

Re: Čas na změnu - www.pozitivnievoluce.cz www.keshefoundation.com ...

Příspěvek od Daniela Ferdová »

no a to mně se taky líbí ta představa, že se někdo vrhá s čistým úmyslem do téhle akce, a proto téhle představě dávám energii... :-) a žiju jí... :-)



Romana SM říká:


Asi je dobré to pozorovat ze všech stran, ale bylo by to hezký, kdyby se někdo s čistým úmyslem vrhnul do takové pozitivní akce :-). 





Odpovědět