Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Canko, teď jsem četla, co jste napsala na iF. My jsem jim dali čas, omlouvali jsme je a stávka byla pro to, aby měli klid na práci. Nedělejte si z toho hlavu, jako kdyby iF. byla středem světa. Není, tenhle svět dělají lidi, na iF. i jinde. iF. jsme už dobře znali, bylo to pohodlné, rychlé, ale víc nic.


Uživatelský avatar
Canka
Příspěvky: 5
Registrován: 06 říj 2018 11:00

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Canka »

Oreb dělám si z toho hlavu, protože mi tam všichni chybíte prostě:-( Chtěla bych, aby ta blbá Ifauna byla zase taková, jaká bývala, protože není nic lepšího, než si ráno přečíst zážitky a poznatky od stejně naladěných lidí, kteří milují svoje zvířata...a teď je to prostě v čudu a admini se ani nepokusí Vás kontaktovat jako Profesora:-( Tak je mi to líto..Mě admini kontaktovali a tak nějak jsme si to vysvětlili a tak je trochu chápu, že prostě ty nenávistné diskuze smazali...ale smazat profily? Bez vysvětlení? A že soukromé zprávy nejsou soukromé? Smutné:-( Sekce Ovce, kozy byla nejvíc rozšířená, řekla bych, nebyl den, aby tam nebyli příspěvky v několika diskuzích a hlavně vesměs samí dobří lidé...a teď to dopadlo takhle..Ach jo:-(


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Me sice odblokovali, ale s kym si tam budu psat? Omluvu necekam, je mi to fuk. Chovani adminu je sproste a bez ucty.

Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Profesor si to tam vyrval... Tak se ani nedivim, ostatni treba ani nemohli...

Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

To je pěkné, rodina má držet pohromadě. Kolik máte dětí? A zvířat? A jaká? :)

Marion říká:


Tak jsem doma s detma sama, pritel s nejstarsim jsou na vystave skol. A toto nemam rada. Mam vzdycky pocit neuplnosti. No jdu nakrmit koniky a kozy. Bilej uz rehtal, kde jako jsem...:-D Co je v novem, tak je urvanej az hruza... A kuzlata to samy. Nikdy jsem nemela takhle urvany kuzlata.



Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2018 12:40

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od oreb1 »

Canko, já děkuju Bohu, že jsem tady, že jsem se to dozvěděla a podobně si můžu povídat tady. Strašně byste mi chyběli. Možná na psech to berou jinak, ale tihle lidi jsou parta, i  když se většina z nich nikdy neviděla. Snad se tonějak vyvrbí, ať už nějaká nová platforma nebo tady a goole plus. Já zatím kombinuju obě poslední, ale nové se nevyhýbám, jen bychom si museli říct jdeme dnes tam a budeme tam třeba týden, abychom vyzkoušeli, jestli to funguje jinde taky. Nemá cenu říkat, jak by kdyby. Chápu Vás, já jsem taky měla pocit ztráty, ale ještě větší pocit štěstí, když jsem je tu našla.


Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Nevím jak vám mám dát like, oreb. Moc pěkně jste to napsala. 

oreb1 říká:


Canko, já děkuju Bohu, že jsem tady, že jsem se to dozvěděla a podobně si můžu povídat tady. Strašně byste mi chyběli. Možná na psech to berou jinak, ale tihle lidi jsou parta, i  když se většina z nich nikdy neviděla. Snad se tonějak vyvrbí, ať už nějaká nová platforma nebo tady a goole plus. Já zatím kombinuju obě poslední, ale nové se nevyhýbám, jen bychom si museli říct jdeme dnes tam a budeme tam třeba týden, abychom vyzkoušeli, jestli to funguje jinde taky. Nemá cenu říkat, jak by kdyby. Chápu Vás, já jsem taky měla pocit ztráty, ale ještě větší pocit štěstí, když jsem je tu našla.





Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Janinko, ja mam dve a pritel taky dve, v peci ma ale pouze syna, takze dohromady tri.
Zvirat mame momentalne dva kone, dve kozy a dve mlade kozicky a psa. Zvirat snad bude vic, ale vse zavisi na tom kolik bude sena...

Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Canko, vám přece vymazali kus vašeho včerejšího příspěvku a vy jste celkem v klidu. Vám to nevadí? Nebo vám poskytli amini vysvětlení? Zajíma mě to z tohoho důvodu, že když začali omluvou u profesora, jestli pokračují a své zásahy nějak okomentují? 


Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2018 11:43

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od arus »

Dělá mi starost, co je s Hhippie, víte o ní něco? A pokud jo, tak ji pozdravujte. Ona jediná mi ještě včas stačila dát na if zprávu, kde vás najdu. Myslím na ni. Chybí mi tady.


Odpovědět