Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od QNX »

Bobek: koukám, že ani nemusím psát kontroverzní příspěvky nebo sem házet "diplomové bomby" ......... ty si důvod k hádce najdeš i bez mé pomoci :-)

bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od bobek »

Hmm, tak to tady asi někdo úplně ulítnul, když se domnívá že je zakázáno pěstování pro vlastní potřebu.


 


 


 




QNX říká:


Bobek: koukám, že ani nemusím psát kontroverzní příspěvky nebo sem házet "diplomové bomby" ......... ty si důvod k hádce najdeš i bez mé pomoci :-)


Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od Eltariel »

bobek: Čti si Maxovy příspěvky v AJ , když rozumíš angl textu a českýmu se směj.Je to Tvé plus, máš dva v jednom ...rozumíš a ještě se pobavíš. Nebo že bys měl 3 v jednom? Nebo je to problem?


Já se taky zasměju překladu z google překladače, ale jsem vděčná i za ten překlad a ti co neumí ang. mají aspon představu o čem je řeč.


Max vychází překladem vstříc mnoha lidem, včetně mne,a já beru překladač trochu s rezervou. Nevšimla jsem si ,že Ty bys bral ohled na cizince a psal Maxovi v dánštině.


Max: Díky za překlad. Čeština je těžký jazyk.Chtěla bych umět alespon tak anglicky jako Ty česky :-) hm , musím se víc učit.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od QNX »

bobek: po pravdě řečeno ........... je mi úplně jedno jestli to je zakázané, nebo jestli to někdy zakázané bude. Jsou i důležitější zákony než ty lidské a v nejhorším je dobré vědět, že průměrný úředník obsahuje asi 750g fosforu, 2400g dusíku, spoustu stopových prvků a organických látek. Složení průměrného politika je podobné.............. tak v čem je vlastně problém?

Uživatelský avatar
Petra Stejskalová
Příspěvky: 479
Registrován: 08 pro 2010 22:17

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od Petra Stejskalová »

MAX: Moje práce je čtení českých textů, učím češtinu na gymnáziu a v jazykové škole jsem učila cizince česky. Velmi oceňuji Vaši snahu domluvit se. Překlad z Googlu je často komický, někdy nesrozumitelný. Bohužel někteří čeští přispěvatelé na tomto webu dokážou psát MNOHEM nesrozumitelněji, než Google překládá, a obávám se, že i podobně uvažují...


 


Maxi, dobrý nový rok!


Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

Thank you all and happy New Year!


Let's get back on track without the disturbance of the 'troll':


 


-----------


http://www.urban75.com/Mag/trolling.html


"Beware of the Troll! 



If you've spent any time in chat rooms, bulletin boards or posting on Usenet you may have already come across one of these troublesome creatures. 

Often suffering from a mutant strain of compulsive posting disorder, a troll's basic mission in life is to mischievously manufacture inflammatory opinions in an attempt to stir up disharmony and discord. 

The most common breed of troll seeks attention by enthusiastically posting up a stream of off-topic drivel or by being clumsily provocative (like posting up, "PCs ROOL!" on an Apple Mac discussion board.) 

Ignore them. The worst thing you can do is to try and engage them in rational debate as this only encourages them to hang around. 

And once they find themselves the centre of attention, they inevitably become more and more 'controversial' before building up to a crescendo of abuse, followed by a theatrical flounce. 

But these are mere bagatelle compared to the Nasty Troll. Like an unruly two year old in a perpetual temper tantrum, these destructive keyboard bullies want to break everything and spoil everyone's fun. "


-----------


(...While I'm wondering what's wrong with my English!? (Hmmm, takže ani česky ani anglicky)


Barbora Varclová
Příspěvky: 9
Registrován: 01 srp 2010 15:28

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od Barbora Varclová »

V USA to uzákonili - a jak známe EU, tak bude tlak to udělat i tady. podle toho zákona v USA musí pěstitel splnovat takové podmínky, že to je nereálné pro jednotlivce, zákaz uchování semen do příštího roku na výsev, hnůj je škodlivý...



bobek říká:

Hmm, tak to tady asi někdo úplně ulítnul, když se domnívá že je zakázáno pěstování pro vlastní potřebu.


 


 


 




QNX říká:


Bobek: koukám, že ani nemusím psát kontroverzní příspěvky nebo sem házet "diplomové bomby" ......... ty si důvod k hádce najdeš i bez mé pomoci :-)




Barbora Varclová
Příspěvky: 9
Registrován: 01 srp 2010 15:28

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od Barbora Varclová »

A budete mít odvahu jít za to přesvědčení do vězení?



QNX říká:
bobek: po pravdě řečeno ........... je mi úplně jedno jestli to je zakázané, nebo jestli to někdy zakázané bude. Jsou i důležitější zákony než ty lidské a v nejhorším je dobré vědět, že průměrný úředník obsahuje asi 750g fosforu, 2400g dusíku, spoustu stopových prvků a organických látek. Složení průměrného politika je podobné.............. tak v čem je vlastně problém?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Příspěvek od QNX »

Barbora Varclová: A budete mít odvahu umřít hlady?


Odpovědět