Exodus z iFauny?

Trendy, trvalá udržitelnost, úvahy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Zřejmě nemá kulky? :) Bejk tedy. 


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Profesni deformace: cumi zviratum mezi zadni nohy a tlapky. :D čuňas :D 


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Nas novy prirustek.


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Je pekny. Ale ma nemocnou ulitu. :( az si vzpomenu cim se maze aby dal rostla zdrava... 


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Tedysku, sestra ho malem zabila, proste ho mnoho tydnu nekrmila... No a co je zo za nemoc?

Uživatelský avatar
bosorka
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2018 22:48

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od bosorka »

Marion to je kusanec, ale já jako zahradnice nějak šneky a slimáky nemusim, přiznám se, že je tak trochu hubim. Ale proti gustu žádnej dyšputát, že jo. Pěknej.


Mnoho lidí také chová petkrálíky, já je mám taky ráda, ale jsou na pet tedy pek áč. :D I šneci se vlastně daji jíst. To je černej humor Marion, vím, že jste vegetariáni. Respekt ode mne. 


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Parafín! V lekarne v male lahvicce. Jedna kapka jednou za 3 dny bude stacit. Ulita se znovu opravi a ta dalsi bude rust uz krasna. Navic parafin ulitu nalesti a zpevni. :)


Tedysek
Příspěvky: 17
Registrován: 03 říj 2018 12:56

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Tedysek »

Jinak pokud ma takovou ulitu od malicka (tenhle ne) tak je to geneticka vada. Tenhle vypada ze o nej delsi dobu fakt bylo zle postarano a tak pro dodani vápníku do tela si okusoval vlastni ulitu. Dej mu sepiovou kost a skorapky a mazej ulitu a bude v pohode


Uživatelský avatar
Marion
Příspěvky: 180
Registrován: 15 čer 2014 23:45

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Marion »

Diky, ona to segra zanedbala. Tedysku, diky. Instrukce jsem predala nejstarsimu diteti. A koupim ten parafin. Jinak zle jsou na tom i slepicky u mamky. Tak jsem ji dala instrukce at je nafoti a zkusim se s vami taky poradit, co s nimi. Pripada mi, ze co jsem sr pred skoro rokem odstehovala, tak to jde k sipku...

Uživatelský avatar
Nitraner
Příspěvky: 39
Registrován: 03 říj 2018 11:44

Re: Exodus z iFauny?

Příspěvek od Nitraner »

Nefunguje, utečou. Přesto se vrati ke staji. 

bosorka říká:


Viděla jsem na face, paráda veliká. I nitraner to tak má, pěkně po dobrém. Vtipné s tou holí, fakt myslíte, že to funguje? Že jinak by utekly? :)

Tedysek říká:


Video mrknete na nej. Uzasna duvera mezi masnym bykem a zenou. A ja tu uz takovou dobu koumam jak se manipuluje s tak nebezpecnym zviretem jako je byk a ono to jde i po dobrem... :-)








Odpovědět