Jedlé Kaštany

Vše o ořešácích, kaštanech, ...
Uživatelský avatar
Iveta Meinlschmidtová
Příspěvky: 45
Registrován: 03 lis 2011 19:14

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová »

Simona...do pečiva? pálenka?Pralinky?Kompoty?Příloha?Nádivka do opeřence?..Nevím, asi to musíme vyzkoušet, vždyť vlastně o nic nejde,:.))))


bobek
Příspěvky: 125
Registrován: 09 bře 2010 09:27

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od bobek »

Taky bych do lihu naložil raději sebe než kaštany které lze při troše péče konzervovat sušením :-)


Martin Gross: mám tři stromy.


Uživatelský avatar
Iveta Meinlschmidtová
Příspěvky: 45
Registrován: 03 lis 2011 19:14

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová »

a co ti Bobe brání??Máš 3 stromy kaštanu????Jsi boháč..:-DDDD.A co děláš s úrodou?A nějaká odnož na můj pozemek by se našla???:-))))


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Martin Gross »

Pokáceli mi můj zdroj semen kaštanu. Takže tak cca 5 let mám s kaštanovníkem pauzu, dokud nový výhon po tomhle zmlazení nezačne kvést. Zmlazuje úžasně. Fakt bezvadný strom pro kopicování. Ale asi nebudu mít to srdce nějaký podetnout a připravit se tak na mnoho let o úrodu. Většinou dobře obráží i po promrznutí.


Uživatelský avatar
Miloš Möhwald
Příspěvky: 26
Registrován: 08 bře 2010 21:43

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Miloš Möhwald »

čau Honzo asi je po, ale zrovna v německu jsem to také řešil. Zjistil jsem že se dají na měsíc uskladnit v neprodyšném pytlíku do lednice. Nesmí vyschnout. Já jsem je měl ale celý podzim na parapetě v látkovým pytlíku. Před Vánoci je dojedl. Je tedy pravda, že už nebyli úplně čerstvé, ale po uvaření ve vodě to šlo. Venku je lepší a přirozenější prostředíí. nebo bych je dal někam na zem v látkovým pytlíku pod listí.


Uživatelský avatar
Simona Pavlů
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2010 19:37

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Simona Pavlů »

Co víte o mouce z jedlých kaštanů? Na netu jsem vyčetla, že je bezlepková a běžně použitelná. Spaciální mlýn na kaštany se vyrábí v Rakousku, jenže info bylo z Ameriky a bylo reklamou na USA producenta kaštanů a výrobků, bez specifikace technologie popř. výrobce mlýna na kaštanovou mouku.


Uživatelský avatar
Tomáš Svoboda
Příspěvky: 94
Registrován: 09 bře 2010 19:41

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Tomáš Svoboda »

Máte někdo zkušenosti se sladkou chutí kaštanů, které se dají jíst i za syrova a chutnají podobně jako kešu (i když sladkostí jsou spíše jako rozinky - mrazem nepřešly)? Právě takové nyní jím...


Elsa Šebková
Příspěvky: 19
Registrován: 19 lis 2014 21:08

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Elsa Šebková »

Ahoj, Honzíku :)


dobrá otázka, taky jsem to řešila :)


Podle informací z odkazu níže a vlastního úsudku (a taky proto, že nemáme mrazák) bych je zkusila zavařit (upéct nebo uvařit, vyloupat a buď zavařit v láku, anebo zpracovat na pyré a to zavařit - mám pocit, že ve Francii se něco takovýho dělá, stálo by za to pohledat nějaký recepty, ideální by ale bylo najít jinej způsob zpracování než s cukrem ). A druhá varianta je ta mouka, tam myslím, že by to chtělo intenzivnější sušení, aby to nezačlo plesnivět a pak to nějak pomlít, což by asi chtělo nejdřív předdrtit v nějakým velkým tlouku a pak mlít na šroťáku anebo v mlýnu s nastavitelnou vzdáleností kamenů. Což je věc, do který se vyplatí investovat - můžeš si pak mlejt kdeco - kukuřici, luštěniny na mouku, kaštany koňský na praní prádla...kdybyste věděli o nějakým takovým mlýnku nebo někom, kdo by to udělal na zakázku, dejte vědět!


čaute :)


elsa


http://www.jedlykastan.cz/sklizen-plodu-1404041386.html


Syrové plody jsou nepříjemně trpké, teprve tepelně upravené jsou vhodné ke konzumaci.Kaštany jsou zpravidla velmi rychle napadány plísněmi, které mohou způsobit až černé zabarvení jádra kaštanu, proto je vhodné při jejich koupi bedlivě sledovat jejich jakost a případně i prodávajícího požádat o rozkrojení některých plodů. V domácnosti je nutné kaštany  je rychle spotřebovat. Vysýcháním kaštany velmi tvrdnou a stávají se pro tuto tvrdost nepoživatelnými. Osvědčený způsob je jejich    uvaření , vyloupání a zamražení po rozmrazení neztrácejí   chuť ani  kvalitu . 


Elsa Šebková
Příspěvky: 19
Registrován: 19 lis 2014 21:08

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Elsa Šebková »

Nemáš nějaký navíc na zasazení? :)


můžu směnit za cokoli z nabídky v kategorii směna semínek.


taky jsem je jedla syrový, zkraje jsem byla nadšená, ale po chvíli (když jsem jich snědla víc) jsem měla podrážděnou pusu, tys s tím neměl problém?

Tomáš Svoboda říká:


Máte někdo zkušenosti se sladkou chutí kaštanů, které se dají jíst i za syrova a chutnají podobně jako kešu (i když sladkostí jsou spíše jako rozinky - mrazem nepřešly)? Právě takové nyní jím...





Uživatelský avatar
Tomáš Svoboda
Příspěvky: 94
Registrován: 09 bře 2010 19:41

Re: Jedlé Kaštany

Příspěvek od Tomáš Svoboda »

Nechal jsem si na zasazení 4 semínka, tak to moc na směnu není:) Tyto kaštany jsou z nedaleka, pro mne snadno dostupné. Jedná se o velké stromy na hrázi rybníka nedaleko Oponešic, kam občas jezdíme za Pekařem (www.opobchod.cz). Sbíral jsem je docela pozdě (začátkem listopadu), tak už jich tam moc nebylo. S podrážděnou pusou jsme problém neměli (snědli jsem jich každý tak 30 ks). Tak uvidíme příští rok, jaké budou.  


Odpovědět