Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Nabídka, poptávka
Uživatelský avatar
Silvie Stříbrná
Příspěvky: 25
Registrován: 16 úno 2012 21:22

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Silvie Stříbrná »

Prosím o kontakt, vzhledem k aktivitě slimáků vážně uvažuji o pořízení indických běžců.


Díky


Silvie

Vilma říká:


Ahoj, na farmářských trzích v Semilech jsem včera potkala lidi z Viskeře.Prodávali tam indické běžce za 150,-. Mám na ně telefonní číslo, kdybyste někdo chtěl.





Uživatelský avatar
Zuzana Kozielová
Příspěvky: 40
Registrován: 24 lis 2011 18:35

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Zuzana Kozielová »


Ahoj,


my jsme pořídili běžce od pana Kytýra z Nového Bydžova (Hradec Králové). Měli 3 týdny, cena 100 Kč + kýbl žrádla a sklenice červíků :-)


Zatím čekáme, co z kachniček bude. Dvě mají světlejší zobáky a 3 tmavší, přepeřují se do divokého zbarvení, jeden má kolem krku bílý pruh (kachňata byla až na jednu všechna černá, takže bude překvápko). Ale už teď jsou to pěkní jedlíci, slimáci a šneci u nás na zahradě výrazně prořídli.







Jméno:
Telefon:

Jaroslav Kytýr
608778103





Uživatelský avatar
Vilma
Příspěvky: 35
Registrován: 09 bře 2011 21:35

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Vilma »

Ahoj Silvie,


jsou z Viskeře, jsou kousek od tebe a věnují se permakulturnímu hospodaření.


Chlapík se jmenuje  Firla a číslo na něj je 777 192 270.


Budu o víkendu prodávat na řemeslných trzích u vás v Turnově Klobouk, tak se přijď na mne podívat:-)


Měj se.


Vilma

Silvie Stříbrná říká:


Prosím o kontakt, vzhledem k aktivitě slimáků vážně uvažuji o pořízení indických běžců.


Díky


Silvie

Vilma říká:


Ahoj, na farmářských trzích v Semilech jsem včera potkala lidi z Viskeře.Prodávali tam indické běžce za 150,-. Mám na ně telefonní číslo, kdybyste někdo chtěl.








Uživatelský avatar
Radka Karešová
Příspěvky: 20
Registrován: 15 úno 2012 07:54

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Radka Karešová »

Ahojte všichni, moc zdravím a prosím, zda máte někdo semínka divizny, jestli mi je můžete přivézt na kurz, nějak se mi nedaří je sehnat. Děkuju. Radka


Uživatelský avatar
Zuzana Kozielová
Příspěvky: 40
Registrován: 24 lis 2011 18:35

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Zuzana Kozielová »

Ahoj Radko,


mohu vykopnout celou diviznu, listovou růžici, jestli chceš. Kolem jich roste hodně. Semínka nemám.


Zuzka

radka karešová říká:


Ahojte všichni, moc zdravím a prosím, zda máte někdo semínka divizny, jestli mi je můžete přivézt na kurz, nějak se mi nedaří je sehnat. Děkuju. Radka





Uživatelský avatar
starej křupan
Příspěvky: 21
Registrován: 20 úno 2012 22:49

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od starej křupan »

NABÍDKA:  Pokud by měl někdo zájem, tak můžu přivézt na poslední blok nějakou přebytečnou úrodu: 


Ořechy vlašské neloupané prosušené sbírané levou rukou (to je ta od srdce)


Dýně Hokkaido - jsem ještě stihnul obouruč ;-)


Jedlé kaštany


Jablka (James Griev, Croncelské, Malináče - oba, Matčino, Boskopské) na uskladnění i ke spotřebě.


Koštovací vzorky jablek vemu určitě :-)


Propolisová tinktura


Stromový balzám ze včelího vosku doma dělaný - dá se příjemně roztírat i za mrazivého počasí a nelepí jako kupovaný



Objednávky do soukromé pošty nebo přímo na mail.


... pokud má někdo něco speciálního o čem ví, že by mi udělalo radost, upřednostňuji to před penězi ;-)


Uživatelský avatar
Hanka Sekulová
Příspěvky: 23
Registrován: 23 lis 2011 20:08

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Hanka Sekulová »

Ahojte decká, mám pekný semenáčik gaštanu jedlého a orechov kráľovských (asi 3ks) čo sa mi samé vysiali a narástli v záhrade.  Presadila som ich do kvetináčov, prinesiem ich rozoberte si to, ja ich nemám kam zasadiť, ale je mi ľúto ich nechať napostas osudu cez zimu.  Potrebujú do zeme, rada darujem do dobrých ruk :-).


Liesky čo mi myšky tiež namnožili som uplacírovala na záhrade 2, ale na veľké stromy tam už miesto nemám.


Hanka.


Uživatelský avatar
EvaX02
Příspěvky: 12
Registrován: 23 lis 2011 13:27

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od EvaX02 »

Hani, pokud je ten kaštan volný, tak bych pro něj měla jedno chráněné místečko....a ořech by se k nám taky vešel.....


Oldo, ráda bych stromový balzám...


dekuju oběma....odměna jistá:-)


Uživatelský avatar
Petra Chuchrová
Příspěvky: 38
Registrován: 15 úno 2012 10:10

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Petra Chuchrová »

Ahoj Evi, máš trochu semínek navíc té sladké kukuřice z gengelu? Mám pocit, žes je měla ty......tak jestli se ti podařilo namnožit, stačilo by mi pár, taky bych si je namnožila.....vyměním za jiné semínka....mám třeba znojemské okurky, ale u vás tak do skleníku nebo luskové fazolky....něco dovezu. Dík




Uživatelský avatar
Vilma
Příspěvky: 35
Registrován: 09 bře 2011 21:35

Re: Bazááár - nabízím, poptávám, vyměním

Příspěvek od Vilma »

Nabízím Klobouky za jedlý kaštany Oldo a z bedýnky jablek na uskladnění budu mít taky radost. Radka prosí dýně Hókaidó.


Chceš zavařený okurky??:-)


V.


Odpovědět