Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Nabídka, poptávka
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

Rádi bychom pořídili indické běžce na požírání slimáků v zahradě. Můžete nám někdo doporučit vhodný kontakt, nejlépe z Moravy, případně z Olomoucka?
Díky.

Uživatelský avatar
Zuzana Saifrová
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2010 13:31

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od Zuzana Saifrová »

Ahoj, mám indické běžce, Minulý týden jsem dala do líhně první vajíčka. V květnu budou malinké a potom se budou muset trochu "posílit". Počítám, že tak v srpnu budou k odběru. Kolik jich budeš potebovat ?
zuzka z lesa ( více na www.babakov.cz )

Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

Ahoj Zuzko,
šlo by párek běžců pořídit již dříve, nejlépe ihned? Máme totiž dost problémy se slimáky, a pokud na ně nepustíme běžce, tak nám sežerou všechnu úrodu jako loni.
Chápu, že se teprve rodí vajíčka... pokud nemáš na prodej, pak nás prosím veď na seznamu netrpělivých čekatelů.
Radka a Max


Zuzana Saifrová říká:
Ahoj, mám indické běžce, Minulý týden jsem dala do líhně první vajíčka. V květnu budou malinké a potom se budou muset trochu "posílit". Počítám, že tak v srpnu budou k odběru. Kolik jich budeš potebovat ?
zuzka z lesa ( více na www.babakov.cz )


Uživatelský avatar
Zuzana Saifrová
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2010 13:31

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od Zuzana Saifrová »

Ahoj Radko a Maxi, dobře, ale minulý rok jsem byla také netrpělivá a vím, že se opravdu musí počkat a dobře hlídat, jinak je sežerou predátoři. Zrovna včera si tu pěknou loňskou odnesla liška. Překonala překážku a dostala se jim do boudy, nechápu jak ;-(. aLE POČÍTÁM S VÁMA. Hezké dny přeje zuzka z lesa


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

Z klubu vodní drůbeže se ani nesnaží odpovědět...je lépe sledovat inzeráty ve fauně a chovateli...nebo jezdit po chovatelských burzách...já jsem loni také sháněl indické běžce jakékoliv barvy ale nic...pěkné jsou modré,,,




tomáš hanák říká:


Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

Slimáky přece nežerou jen indičtí běžci, ne...??? Slimáčí vajíčka by měly být potravou i zahradních hlemýžďů...káčata se občas nabízejí na stránkách fauny a chovatele...nebo snad budou na chovatelské burze v přerově...

Uživatelský avatar
tomáš hanák
Příspěvky: 117
Registrován: 10 bře 2010 22:26

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od tomáš hanák »

Tak ono se urcite vyplati kontaktovat primo chovatele na ktere tam kontakt je nez web ktery je jen zdruzuje . A k tem hlemyzdum wersus slimakum ,,, nevim nevim , obojiho mame hodne a ze by si konkurovali to mi neprijde,spis mam dojem ze slimaci utlacuji hlemyzde , asi jsou rychlejsi ? :D



Uživatelský avatar
RADIM BUFFALO TOBIAS
Příspěvky: 846
Registrován: 09 bře 2010 14:47

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od RADIM BUFFALO TOBIAS »

Nazdar cérko.
Škoda, žes přijela v tu něděli až odpoledne na ten seminář pedra skořepy o slaměných domech a jurtách na padafarmě v bělé u jevíčka...mohli jsme krapet poplkat o tématu...říkala jsi mi, že máš vícero barevných rázů...jakých...??? Já bych si případně i vzal chovný kmen 1,2...pěkní jsou modří...já je kdysi taky choval...asi před 30 léty a i kachny saské a ruánské...aj husice liščí...husy labutí šedé, tulúzské, steinbašské bojovné a slepice brahmánky...je tu možnost zaslat vlakem...??? Na hlavnim nádr. V ostravě bych si je mohl v poho vyzvednout než se štrachat přes 1/2 republiky...



Zuzana Saifrová říká:
Ahoj, mám indické běžce, Minulý týden jsem dala do líhně první vajíčka. V květnu budou malinké a potom se budou muset trochu "posílit". Počítám, že tak v srpnu budou k odběru. Kolik jich budeš potebovat ?
zuzka z lesa ( více na www.babakov.cz )


Uživatelský avatar
Zuzana Saifrová
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2010 13:31

Re: Indičtí běžci - kde je zakoupit?

Příspěvek od Zuzana Saifrová »

Cau Ogare,

jela jsem jen pro kamarádku Sharku Marbrouk ze Stokholmu.

Lita sem jen na kurzy Jardy Svobody a poprve byla i Na Petrovi Skorepovi, na kterem jsem byla pred mesicem na Skalce u Doks.

Mam pet druhu, sede, sedocerne, bezove, svetle melirovane a kacer je nejvic podobny divokym kacerum. Tak je to takova smes.

Kachny mezi sebou asi vytvori novy genofond. Vajicka snasely na jedno misto, tak budeme chytrejsi az vyrostou. Tak co boli te jeste brisko po jidle z Padmafarmy ? Byla tam opravdu zvlastni atmosfera.

Tak si ty kachny rozmysli, muzu je poslat drahou, neni problem. Penize, ale dopredu na ucet, ale to se predem dohodneme.

Mej se krasne, Ogare, ses tady nebo uz zpatky ve Spanelsku ? zuzka z lesa





Odpovědět