Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Nabídka, poptávka
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od QNX »

drudriger: Bohouši to s tím trestním oznámením žádný humor nebyl, to byla jenom rekce na pokus o vydírání. Ale mohu tě upozornit, že tvé příspěvky považuji za obtěžující ..... neporušuješ náhodou opakovaně pravidla? :-)  No, ale zase to není k maringotce, že? To už to co jsem psal já a JBJ bylo k tématu mnohem víc :-)



Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od drudriger »

pani jilku polikrat vas mam zadat o vykani.my sme si nepotikali.muzete prosim ignorovat moje prispevky stejne jak sem to uz tady psal.Na zbytek veci zde nebudu odpovidat, uz se prosim vas zpamatujte a nereste zde osobne veci.todle foru ma bit o spolupraci, kdyz se minite navazet neustale do lidi, urazet je hanit atd delejte si to na ti vasi sobestacnost.cz


dekuji


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od QNX »

Bohouši, napiš něco k maringotkám ......... a na soběstačnost raděj nepiš vůbec nic, to je fórum pro lidi co se zajímají o soběstačnost a permakulturu.


PilotPM
Příspěvky: 130
Registrován: 29 bře 2013 12:08

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od PilotPM »

co ruzne inzertni servery


treba: http://www.annonce.cz/,


nebo tam vlozit poptavku



Uživatelský avatar
Hakim
Příspěvky: 20
Registrován: 09 kvě 2012 11:15

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od Hakim »

Jo, jak říkáte, je jich jako maku ... :-) Jen najít tu pravou !


Děkuji vám za tipy, jsou funkční ( obě adresy už pár dní sleduji ) :-)


Sanča
Příspěvky: 159
Registrován: 23 úno 2012 07:03

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od Sanča »

QNX: Nebýt vybaven základní slušností a schopností sebereflexe je daleko větší průšvih. Spolkni prášek a dej už pokoj. O karmě raději ani nemluv, prd víš, o co jde, broučku:-).

QNX říká:


Jiří Janko: maringotku nemám, ale snad ti ta trocha humoru při únavném hledání přišla vhod. Tak ať nějakou pěknou najdeš :-)


Sanča: Nebýt vybaven smyslem pro humor, to musí být těžká karma. Upřímnou soustrast.





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od QNX »

Sanča: nevypadl ti z příspěvku kontakt na prodejce maringotky? Tak jak jsi to napsal to vůbec nedává smysl. Není tam k tématu ani slovo, jsem zmaten.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od jarda bon jovi »

no, u marín bude záležet na velikosti. mám rád všecko veliký, takže i maringotka by měla být pokud možno biblických rozměrů. Bohužel, takovou maringotku, která by mi nebyla malá ještě svět neviděl....


Ale sám plánuju za traktor pořádnou marínu na letní potulné blbnutí.....


PilotPM
Příspěvky: 130
Registrován: 29 bře 2013 12:08

Re: Sháníme Maringotku, neví někdo ? Možná i místo ...

Příspěvek od PilotPM »

Kdysi dávno jsem viděl dokument, kde chlap se ženskou bydleli v maringotkách. Měli minimálně 6 dětí a těch maringotek měli spojeno několik k sobě. Pokud si pamatuji, tak nekočovali, měli je na jednom místě.


Jinak můžeš za traktor zapřáhnout dvě, tři za sebe, jako to dělali komedianti, to už je místa hafo :).

jarda bon jovi říká:


no, u marín bude záležet na velikosti. mám rád všecko veliký, takže i maringotka by měla být pokud možno biblických rozměrů. Bohužel, takovou maringotku, která by mi nebyla malá ještě svět neviděl....


Ale sám plánuju za traktor pořádnou marínu na letní potulné blbnutí.....





Odpovědět