Východočeši spojme se ! :)

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Muška
Příspěvky: 52
Registrován: 03 dub 2012 21:23

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Muška »

Sice nejsem z východních čech, ale takový "Jardův" sraz by se mi líbil taky :-)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Muška: no, jenom jestli umíš pěkně bečet :-)


Petr Donát
Příspěvky: 49
Registrován: 11 led 2013 14:31

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Petr Donát »

Bečet neumim, alespoň ne věrohodně, ale přidávám se k tomu že Jardův sraz by se mi taky líbyl. Ranní vyjížďka a čarodejnice zní slibně a k tomu pokecat s pomologem :o) pokud by nevadili zamaštěný monterky ... ?


Jinak tedy jsem z uplně zápaního koutu východu :o)


Uživatelský avatar
Muška
Příspěvky: 52
Registrován: 03 dub 2012 21:23

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Muška »

S tím bečením to asi moc slavné nebude, ale mohla bych tam být aspoň za tu čarodějnici... :-)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Muška: Tak teď se jenom přestěhuj do VČ a můžeš přijet :-)


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

No, já jsem z nejvýchodnějšího východu, když pominu severovýchod. O věrohodnosti bečení nebylo ani slova.
jako čarodějnice budeš muset lítat na koštěti, raději ber to bečení....Já bečení piluju už fůru let a mám furt veliiký mezery....


Muška říká:


S tím bečením to asi moc slavné nebude, ale mohla bych tam být aspoň za tu čarodějnici... :-)





Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Romana SM »

No tak jsem musela trochu pohledat, ale hurá, s radostí mohu nyní říct, že se také do východočech vejdu. I když zrovna z té opačné strany :-). http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDchodn%C3%AD_%C4%8Cechy


Ale zas třeba taková mapka může být podnětná pro hledání a lokalizování těch pk spolupracovníků, i když já jsem už pro Tomáše mimo.


Uživatelský avatar
Slavek Krčmář
Příspěvky: 66
Registrován: 07 srp 2010 18:00

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Slavek Krčmář »

Tož přikročme od slov k činům. Návrhy termínů a místa. Pro mě je nejlepší zima ( nejméně práce ) ale čas si udělám i jindy.


Jsem z Litomyšlska tak to dávám do placu. Ikdyž ranní projížďku asi nejsem schopen zajistit.


A myslím,že hranice jsou otevřeny.


Petr Donát
Příspěvky: 49
Registrován: 11 led 2013 14:31

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Petr Donát »

není jednodušší  použít mapu členů ?  http://www.permaweb.cz/page/mapa-clenu

Romana SM říká:


No tak jsem musela trochu pohledat, ale hurá, s radostí mohu nyní říct, že se také do východočech vejdu. I když zrovna z té opačné strany :-). http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDchodn%C3%AD_%C4%8Cechy


Ale zas třeba taková mapka může být podnětná pro hledání a lokalizování těch pk spolupracovníků, i když já jsem už pro Tomáše mimo.





jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

To jo, v zimě je opravdu spousta času oproti létu. No jo, ale.... kde chceš grilovat, kde upálíš čarodějnice,kde se vyspíš z permakocoviny.A ti, co se živí vesmírnou energií taky nebudou moci sosat z volné oblohy....Navíc, latríny by studily.... A jak to prakticky uděláš bez hranic, když ti přijede stovka lidí?


Odpovědět