Východočeši spojme se ! :)

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Muška
Příspěvky: 52
Registrován: 03 dub 2012 21:23

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Muška »

Do Litomyšle jezdím téměř každý rok na přelomu konce šk.roku/prázdnin.. :-) Jinak ale moc nevěřím, že by přijela stovka lidí, většinou se každý nadchne, ale pak mu do toho něco vleze atd... :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krčmář
Příspěvky: 66
Registrován: 07 srp 2010 18:00

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Slavek Krčmář »

S tou stovkou lidí bych nepočítal nevím jestli jsem skeptik nebo realista. Počet odhaduji i podle příspěvku v diskuzi.


Samozřejmě , že se jedná o to potkat lidí z okolí a tudiž pokud někdo bydlí třeba o pár kilometrů za hranicemi dál tak bych nebyl dogmatik. Jinak může třeba proběhnout něco malého už v zimě  a Permarej samozřejmě v létě. Je to jen věcí dohody.


Uživatelský avatar
Květoslava Zvonečková
Příspěvky: 5
Registrován: 18 říj 2011 10:36

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Květoslava Zvonečková »

Ráda se připojím či zapojím  :)


Mám k dispozici vcelku velký prostor na permadružení - stodolu u kravína. Pokud by přijelo 100 lidí, může sraz proběhnout i v zimě, protože by se zahřáli. Jinak to není nic moc extra, voda, půda se slámou na spaní, elektřina by se snad taky nějaká našla. Možná jako náhradní varianta... ? 



Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Počítejte tak 10-30 lidí, to je reálné.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »

No, 10 až 30 lidí není špatné. Veronika a mark to ke mně mají kousek, tak bych si je přivezl na pomoc a bylo by.  Nějakej kotlík  guláše, nějaký rožnění, pro děcka kočár a pro dospělé vyjíždka na koních,nejaké ty permanápoje, klid a pohoda, dovoz lidí z nádraží, a hlavně žádný peníze. To je takovej  zhruba koncept. Já mám zkušenost s formanama, když měli přijet dva vozy, přijelo jich čtrnáct a dalších dvacet pocestných na vozech.... A malovaný latríny.....


 


  
Veronika a Marek říká:


Jarduv napad je bezva! Kazdopadne se pridame a pomuzeme usporadat ;-)







Uživatelský avatar
Urban Grower
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2012 21:23

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Urban Grower »

No tak perma-jehněčí, perma-pivo a perma-kocovina na to musí šlyšet půlka národa ne? :).


Líbila by se mě nějaká specializace každého z nás ať už se jedná o  rostlinné druhy, zvířata či výrobky. Pak to v rámci barteru či jakéhokoliv alternativního systému směnit, nebo rovnou vlastní měna :), takovej stát ve státě :).


Další možností je návštěva nějakého fungujícího PK projektu (Permalot Bouzov ?) i když víme že zatím u nás nejsou PK projekty v plné síle.


Martin Lipenský
Příspěvky: 44
Registrován: 11 led 2012 16:52

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Martin Lipenský »

Já se k vám s dovolením vetřu...:) Zatím sice většinu času trávím v Praze, kde jsem se i narodil, ale zemědělčím v Železných horách, převážně po víkendech, časem snad i v týdnu, jen nevím, kdy ten okamžik nastane, doufám, že ne moc dlouho.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od QNX »

Urban Grower: Permalot je z VČ dost daleko. Za návštěvu to stojí, ale je to už úplně jiný region.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od jarda bon jovi »


No, právě, jak jsem psal, jsem z východu východních čech, takže mám Bouzov za hrbem, tj 30km, 15km bělá u jevíčka, což je bývalá, nebo současná padmafarma, dnes http://www.renatanet.cz/  Já vím, že to je od centrálního Hradce hodinka jízdy, ale co je dnes ideální, že......


 
QNX říká:


Urban Grower: Permalot je z VČ dost daleko. Za návštěvu to stojí, ale je to už úplně jiný region.





Uživatelský avatar
Slavek Krčmář
Příspěvky: 66
Registrován: 07 srp 2010 18:00

Re: Východočeši spojme se ! :)

Příspěvek od Slavek Krčmář »

Jezdíte na Smetanku, která je zhruba v tomto termínu?

Muška říká:


Do Litomyšle jezdím téměř každý rok na přelomu konce šk.roku/prázdnin.. :-) Jinak ale moc nevěřím, že by přijela stovka lidí, většinou se každý nadchne, ale pak mu do toho něco vleze atd... :-)





Odpovědět