Hledám zájemce o vytvoření bydlení v souladu s přírodou na Pardubicku

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
Lucie eN

Hledám zájemce o vytvoření bydlení v souladu s přírodou na Pardubicku

Příspěvek od Lucie eN »

Hledám lidi, kteří se také zajímají o stavby z přírodních materiálů, mají zájem sehnat společně pozemek a na něm dům sami postavit. Líbí se mi myšlenka ve stylu blogu gaia, viz tyto stránky. Kdo by měl o něco takového zájem na Pardubicku, Chrudimsku nebo okolí, napište mi na mail: lucie.nermutova@email.cz. Budu se těšit na setkání, Lucie

tomáš hanák

Re: Hledám zájemce o vytvoření bydlení v souladu s přírodou na Pardubicku

Příspěvek od tomáš hanák »

tož jsem z pardubicka a "alternativu" tu uvitám , i když třeba přespolní :)

Marion

Příspěvek od Marion »

Mohu se zeptat v jaké fázi teď jste? Momentálně bydlím na hranici Pradubického a Královehradeckého kraje, ale pozemky mám na Olomoucku. Nicméně bych se ráda přidala a v rámci možností pomohla, jediné co bych chtěla tímto způsobem získat jsou zkušenosti a prožitek toho jak to funguje, protože budovat, chci na svém na Moravě, naše budování připadá v plánu příští léto, momentálně projektujeme.

Díky za odpověď.

Lucie eN

Příspěvek od Lucie eN »

Dobrý den. Jsme ve fázi zcela zárodečné, kdyby se schylovalo k nějakému konkrétnímu počinu, ozvu se Vám. Napadl mě mj. i nějaký prázdninový "víkend výměny informací" (zdarma, ne jako nějaký placený workshop) - měla bych i místo (Kasalice, zahrada nerekonstruovaného statku mého známého, spalo by se ve vlastních stanech). Ráda bych tam pozvala lidi, co se o nějakou alternativu zajímají a jsou z okolí... Kdybyste měla zájem přijet, tak mi napište a já Vám napíšu, kdy a kolik lidí by přijelo.

Joe Freeman

Příspěvek od Joe Freeman »

Zdravím,
jsem z Východních Čech, konkrétně Letohrad/Dolní Čermná. Mám sen a tím je malá komunita lidí, žijící tak nějak víc pospolu, jako se před staletími žilo na vesnicích, společně a né tak, jako dnes každý sám za sebe...
Rád vás poznám krajané.

Odpovědět