Pražáci - kde jste?

Nalezněte lidi ve svém okolí
Odpovědět
Jan Valeška
Příspěvky: 12
Registrován: 01 bře 2011 16:56

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od Jan Valeška »

Bohužel jsem dětem slíbil, že pojedem na čundr, takže se nemohu zúčastnit, ale přeji ať se akce vydaří. Doufám, že bude moci nechat někde na dvoře naše letáky...

Eva Hauserová říká:


Ahoj, ještě na poslední chvíli - tenhle víkend se koná Setkání přátel permakultury na Toulcově dvoře, detaily najdete na www.permakultura.cz, Události, pak na spodní nenápadné liště prokliknout na Kalendář.





Jan Valeška
Příspěvky: 12
Registrován: 01 bře 2011 16:56

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od Jan Valeška »

Rád bych vás pozval na akci, kterou pořádáme na naší budoucí produkční ekozahradě: http://permaweb.cz/xn/detail/5267424:Event:77072?xg_source=activity




Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od drudriger »

zdravim, se nam to trosku rozbehlo a pristi veekend 23-24.3.2013 v sobotu a nedeli budeme delat prednasku o permakulture a pak praktickou cast primo na miste na jedne partizanske zahrade.(dotedka nezname a nepublikovane misto, kdyz partizan tak partizan)


tymdle se ptam nebot pojedu do prahy delat jim prednasku tak by nebylo od veci kdyby se z prazaku chtel nekdo pripojit a pridat ruku k dilu a take mozna pomoci s prednakou o permakulture.


nebo se seznamit s moji jednoduchosti.....


moc casu neni tak se ozvete.....


Uživatelský avatar
Eva Hauserová
Příspěvky: 193
Registrován: 01 dub 2010 17:35

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od Eva Hauserová »

Já jsem zase naplánovala na sobotu 13. dubna tohle:


Přijďte na jednodenní tradiční permakulturní setkání typu 5P (přátelské pracovní pohodové permakulturní potkávání)!


Na programu jsou návrhy designů dvou malých městských zahrádek: 10 - 12 h zahrádka u rodinného domu, pak si uvaříme oběd a odpoledne se přesuneme na druhý pozemek v blízké zahrádkářské kolonii. Akce je zcela zadarmo, s sebou si vezměte nějakou podložku formátu A4 na psaní, náčrtky zahrádek dostanete a budete do nich zakreslovat své nápady. Pokud zbude čas a bude hezké počasí, můžeme například hloubit jezírko, dělat zvýšený záhon apod.


Prosím, přihlašte se mi předem, abych věděla, kolik lidí dorazí, na redakce@permakulturacs.cz, nebo telefonicky na 734 636 804.


Těším se na vás!


Eva Hauserová


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od QNX »

Týjo, 10-12 hod jeden design, odpoledne druhý design. To se musím ještě hodně učit. Než udělám jeden design já, tak to jsou týdny až měsíce práce a to to ještě nikdy není dokončené a další roky se to dolaďuje. Jooo, tomu říkám  pracovní tempo a produktivita práce :-) Udělat dva designy za den a jen tak bokem u toho vykopat jezírko a udělat zvýšený záhon, to je obdivuhodné. Úderníci hadr.


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od drudriger »

j jo qnx musis se este hodne ucit......


co pak mam mluvit ja.....


7let stale jenom jeden dizajn.....


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od jarda bon jovi »

Pražáci to majou zmáklý. Chytrý počítače, chytrý telefony a chytrý lidičky v chytrejch autech a jedou všechno v kalupu. Já se taky rozhoupávám léta....než se rozhoupu, tak to zapomenu..


Uživatelský avatar
Eva Hauserová
Příspěvky: 193
Registrován: 01 dub 2010 17:35

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od Eva Hauserová »

Klídek, vždyť si to představte, mrňavá zahrádka, kterou si nejdřív lidi budou sami prohlížet a "naciťovat", to vydrží tak patnáct minut, pak se budeme bavit stylem "interview s klientem", což jsem já, to vidím tak na půl hodiny až na hodinu, a pak se bude diskutovat a kreslit do připravených mapek, čili bude to spíš takové sbírání podnětů. Myslím, že se přitom můžeme vzájemně hodně inspirovat, a o to tu běží.

jarda bon jovi říká:


Pražáci to majou zmáklý. Chytrý počítače, chytrý telefony a chytrý lidičky v chytrejch autech a jedou všechno v kalupu. Já se taky rozhoupávám léta....než se rozhoupu, tak to zapomenu..





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od QNX »

Jitka M: já jsem to pochopil jako čas mezi 10:00 a 12:00 hod ........ prostě dvě hoďky na design jedné zahrady, taková pražská rychlopermakultura ©


woodoo
Příspěvky: 45
Registrován: 18 čer 2012 21:17

Re: Pražáci - kde jste?

Příspěvek od woodoo »

Rychlopermakultura není jen problém pražáků ale i ostravaků. A víte proč ?

Bo neni čas, pičo.


Odpovědět