Odkazy

Zajímavé knihy, filmy, seriály
Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »

Nevím, kam to jinam umístit. Průběžně mě napadá sem tam nějaký ten nápad. Zatím poslední byla vzpomínka na slovensky dabované pásmo z volně šiřitelných dokumentů Billa Mollisona a další věci. Nevím kam jinam a tak to zkusím dát sem.

Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »

Přednáška Seppa Holzera v Jindřichovicích pod Smrkem



1) Přednáška



2) Diskuse

(tlumočení Sven Dietrich) formát mp3

Ke stažení na této stránce.

Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »

Nevíte někdo, kolem kterého data se  snímkuje pro fotomapu na mapách .cz? Kdysi jsem se jich ptal. Dnes už bohužel vím jen to, že je to letos. 

jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Odkazy

Příspěvek od jarda bon jovi »

To bude nějaká haluz, páč já mám na mapách cz svůj grunt i se senážníma balíkama , a ty jsem dělal před 5 lety. Od té doby stejné, pětileté fotky....Dokonce tam stojí domek, co jsem tehdá boural.......


Někde udělali soudruzi z NDR chebu.......


Just jsem se mrknul a máme tam 5 let staré foto.to už google earth je čerstvější....

Martin Gross říká:


Nevíte někdo, kolem kterého data se  snímkuje pro fotomapu na mapách .cz? Kdysi jsem se jich ptal. Dnes už bohužel vím jen to, že je to letos. 


Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »

Hmm, To mám novější, z r.cca 2008. Podle kup dříví, které tam už dnes nejsou a před tím datem jich tam taky moc nebylo. Mají to i v textu k mapovým podkladům. U mě je google stejného data. Ten mail jsem posílal přímo na ten Geodis, nebo jak se jmenujou. Mají logo na každém čtverci map na mapách.cz

Uživatelský avatar
Trotl
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010 07:04

Re: Odkazy

Příspěvek od Trotl »

Co já sem si všimnul, tak nejčerstvější obrázky (aspoň našeho okolí) jsou na nahlizenidokn.cuzk.cz.


Aleš Smékal
Příspěvky: 49
Registrován: 06 říj 2010 16:03

Re: Odkazy

Příspěvek od Aleš Smékal »

Někde v nápovědě na nahlizenidokn.cuzk.cz je popis jak probíhá snímkování, v jakých intervalech která část republiky, atd. Jak to přebírají na mapy.cz je druhá věc.

Uživatelský avatar
Trotl
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010 07:04

Re: Odkazy

Příspěvek od Trotl »

Tady http://geoportal.cuzk.cz je ten popis, jak ČÚZK snímkuje území. Každý rok fotí 1/3 ČR. Je tam i plánek kdy se co bude snímkovat.

Uživatelský avatar
Martin Gross
Příspěvky: 811
Registrován: 06 dub 2010 13:22

Re: Odkazy

Příspěvek od Martin Gross »

Snímkování aktualizované letos na mapách cz je z roku 2011. Pech. - Roz.: Od jara si letos dávám majzla, abych na pozemku nedělal moc díry a fleky od hlíny. A - jsou tam. Z loňských fotek....


Odpovědět