Gnómové a elfové na Islandu

Zajímavé knihy, filmy, seriály
Uživatelský avatar
Patrik Stach
Příspěvky: 222
Registrován: 24 úno 2012 13:35

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od Patrik Stach »

I tohle je pěkná kniha :) Příběhy skřítků Leprikónů. Naše holky z ní byly nadšené.



vladimir broucek
Příspěvky: 26
Registrován: 16 bře 2012 22:43

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od vladimir broucek »

rekl bych že jsou tam kde je uctívali i posilovali různými obřady a rituály. a to nejen to pozitivní čemu se klaněli, ale i to různou měrou negativní. a jelikož se narody různě stěhovali tak to může být v konkrétní krajině dost zamotané. může tam být i něco co má svoji hlavní sílu ůplně v jiném regionu, třeba na blízkém východě. a vůbec nemusí být legrace se s něčím takovým srazit. takže pak by se to dalo spíše přirovnat k chobotnici a to, že jste potkali jenom nějaké její slabé chapadlo vůbec nemusí znamenat, že chobotnice je malá a nemá sílu s vámi pořádně zatřást ...to v lepším případě. bohužel i tyto negativní příšernosti vytvářeli a vytvářejí lide záměrně a vědomě. je to jako smog který další lidská pokolení dusí svojí negativitou ale ti lidé o tom nevědí protože se do toho narodili a připadá jim to normální. je to pořádné svinstvo co si tu lidé za ty věky vytvořili. je to asi různou mírou v krajině koncentrované a v regionech kde lidé již žijí vejmi dlouho..lidská civilizace se tam rozvíjí déle než jinde a pokud byla orientovaná ne na lásku a úctu k životu tam je to zřejmě nejhustší. proto v takových regionech ztěží bude nekdy nejaká demokracie ale bude tam láska mít těžší pozici se prosadit. proto je asi střední a jižní amerika a blízký východ takový jaký je. to svinstvo se tam v krajině vznáší tisíce let a ovlivnuje jidi. je to asi jako žít na mentálním smetišti. jestli tato negativita je výsledkem všech negativních myšlenek v tom regionu žijících lidí nebo jen výsledkem různých okultních praktik, kterými se snažili v minulosti různí mágové a šamani manipulovat svět k uspokojení svého ega nevím. toto je jen hypotéza kterou si vysvětluji to co se děje, může to být jinak, ale že jde o život pokud se s tímto svinstvem srazíte třeba jen tím, že si to jeho působení nechcete nechat líbit, na tom si díky osobní zkušenosti  trvám!! A nechtěně se s tím můžete zaplést i při různé komunikaci s bytostmi z jiných dimenzí pokud si nevšimnete že to nejsou oni, ale nekdo ůplně jiný ve své podstatě negativní. takže fakt opatrnost je na místě!! lidé za ty věky udělali z růžové zahrady, kterou Země byla, něco horšího a na tenhle jejich "zlepšovák" ted doplácí nejen lidstvo ale i celá příroda. takto to vidím já. jestli je to oběktivní pravda těžko říci. původně se zde žilo mnohem lépe a pokákli si to lidé sami. jsem zvědav jestli to někdy dokáží vyřešit, když si toho nejsou ani vědomi. 


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od QNX »

vladimir broucek: Ty potvory vám vlezou všude :-(


vladimir broucek
Příspěvky: 26
Registrován: 16 bře 2012 22:43

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od vladimir broucek »

to je divné. napsal jsem odpověd, odeslal ji a ono to zmizelo. takže bohužel je to fakt totální příšernost.o důvod víc být fakt opatrný. kdo říká, že zajímat se o energii krajiny, menhyry a jiné dimenze je naprosto bezpečné a žádné nebezpečí při tom nehrozí nebo to bagatelizuje, tak je totální hnup a takovýmto mlžením hazarduje s osudem a životy druhých. tak to vidím já.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od QNX »

vladimir broucek: Já je chytám. Zrovna včera jsem chytil dva.


vladimir broucek
Příspěvky: 26
Registrován: 16 bře 2012 22:43

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od vladimir broucek »

nevím, co přesně chytáte, je toho víc druhů. mohu vám jen popřát abyste to ustál a ve zdraví přežil, protože mám dojem, že jakmile se v něčem takovém začnete angažovat, tak se z toho už nedá vystoupit. pak bud vás zadupou do země obrazně řečeno nebo to ustojíte až do konce života a s vámi i vaše rodina. O život se při tom dá přijít velice snadno a tyhle situace jsem už dávno přestal počítat.  Také nevím za jakým ůčelem je chytáte. V tomto se angažovat nechci. Pouze v rámci sebeobrany a rozhodně do toho nechci svévolně štourat.To, co jsem si prožil mi úplně stačí.


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od jarda bon jovi »

 qnx... a nenafotil jsi je???? Myslím si, že elementálové pro nás nejsou žádným nebezpečím. tím jsme sami pro sebe. Nikdo nic  neumí tak nic  zprznit, jako lidé samotní. zadělají si vědomí i podvědomí šílenýma představama a domněnkama čímž se dostanou pod vliv strachu a mají, co chtěli.nemoce, problémy se vztahy, pokroucený žebříček hodnot a stádový syndrom.Pokud máte sebevědomí, pokoru, lásku a toleranci v té potřebné rovnováze, rozhodí vás máloco. to by mi ti darebáci museli žrat med a uzený z komory a otvírat mrazák... Jenže ten mám na klíček, a mám klid..........


 


 


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od QNX »

Vladimir broucek: Mám na ně takové zařízení, jestli vás to zajímá, já vám ho ukážu. Sem dám návnadu. A jak on tady šmejdí takhle kolem, tak ho najednou ta vůně praští přes nos. On zavětří a začne hledat, kudy by se k té dobrotě dostal. Vidí lávku a šup na ni. A teď on jde. Vidíte, ta lávka pořád drží.  A jak on dojde až sem, tak se to najednou převáží a žbluňk, už je ve vodě. A tam on plave. On trpaslík je dobrý plavec, ale nevydrží. A já mu ještě ten kbelík potřu zevnitř špekem, takže on se nemá kde chytit, pořád mu to klouže, ty ručičky se mu smekají, on už nemůže, začne volat „Pomoc!“ a teď ti ostatní se seběhnou, vylezou honem nahoru, taky tam spadnou a já jich pak ráno vytáhnu takových šest, i pět.


Uživatelský avatar
Trotl
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010 07:04

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od Trotl »

QNX: A co s nimi potom děláte? Když je takhle chytáte.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Gnómové a elfové na Islandu

Příspěvek od QNX »

Trotl: Většinou je zahazuju. Ale mám švagra a ten si je nechává na chov. Má na ně takové klícky, udělal jim tam všelijaké žebříčky a kolečka a oni na tom dovádějí. Roztomilé je to. A zpívají taky. Ale sami nechtějí. To musíte vzít klacík, udělat mu nožem špičku, a když pak toho trpaslíka tím klacíkem pícháte, tak on vám krásně zpívá...


Odpovědět