Hledám muže do divočiny

Hledání spřízněné duše

Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od QNX »

Iveta M.: Nesouhlasíš s tím, že na lidskou psychiku působěj vánoce, nebo nesouhlasíš s tím, že míč je dobrý proti trudomyslnosti? Tak to nejsi ani psycholog ani polárník :-)


Uživatelský avatar
Marek Bárta
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2011 20:39

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Marek Bárta »

To mi asi nerozumíš.Myslel jsem tím,že na základě fotky slečny,byť krásné,ještě přeci není možné dávat nabídky na zbytek života /alespoň u mne/.Shodný permakult. náhled na svět je jen jeden z předpokladů k celkovému souladu dvou osobností,ne však jediný.Výraz "další kapitola" znamená tedy "následující",nikoliv "vedlejší",či "podružný,podřadný"

Martin Gross říká:


Marek:  Bohužel, ze zkušenosti můžu říct, že permakulturní nahlížení na svět, natož pak jakékoliv konání bez pochopení ze strany okolí, tím spíše, čím bližšího, je bezpodmínečně nutné, pro zdar a hladký průběh snažení o klid u rodinného krbu. Pro málokoho "zvenčí" je pochopitelné, plácat se v hlíně, když jsou jídla plné regály v každém super hyper a mega marketu...  Pokud to v člověku není, těžko někoho nadchnout pro život bez dnešních zbytečností. Tolik moje životní zkušenost, zaplacená šesti lety života.





Uživatelský avatar
Marek Bárta
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2011 20:39

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Marek Bárta »

Já to pochopil tak,že Iveta nesouhlasí se slovy "chtělo by to...proti"


jako že je fajn se trošku zastavit,zamyslet a třeba i zasmutnit..


tedy jestli jsem tomu porozuměl :-)

QNX říká:


Iveta M.: Nesouhlasíš s tím, že na lidskou psychiku působěj vánoce, nebo nesouhlasíš s tím, že míč je dobrý proti trudomyslnosti? Tak to nejsi ani psycholog ani polárník :-)





Uživatelský avatar
Iveta Meinlschmidtová
Příspěvky: 45
Registrován: 03 lis 2011 19:14

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová »

nesouhlasím s míčem , ale asi jsem Tě špatně pochopila....:D....lidišky kolem mně se těší, že vánoce skončí...ýe prý jsou lidé přecitlivělí...já pouze tvrdím...aspoň par dní jsou citliví.....přála bych si aby lidičky cítili empatii a citlivost celý jejich život...to by byl klid...:-)))


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od QNX »

Iveta M.: Z toho si nic nedělej. To s míčem jistě pochopíš při své první cestě na severní pól :-)


Uživatelský avatar
Bogdan Niemiec
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2011 18:19

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Bogdan Niemiec »

  Ahoj Šárko, jsem na permawebu první den ani nevím jak to tu funguje a jestli to mám správně všecko nastavené :-) jak si vlastně představuješ takový život? Zatím se měj hezky.


Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Yanitka »



Marek Bárta říká:


 já bych na to vybírání dokonalé odrůdy moc nespoléhal...stejně se nedá zaručit,zda se ujme..


..a pak taky záleží na péči:-)



No Marečku to je slovo do pranice...O té péči to totiž je...Haleyuah slovo muže zaznělo...!!!:)





Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Yanitka »

Já taky...!!! Divocha co by mě ale s láskou, pochopením a trpělivostí učil jak v divočině žít a přežít........přece jen jsem byla Vesmírným záměrem vedena svítit a bourat babylon uprostřed babylonu a tak jsem tedy hold bojovnicí z města...kráčejíc zpátky "domů"...ono sundávat pouta není nic jednoduchého pro mamku s dítětem...to chce  podporu CHlapa s velkým CHáááá.....:)


Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám muže do divočiny

Příspěvek od Yanitka »

Propo Martine a Marku...tisíce slov a zbytečných...nemáte tu spíš někde svoje fotopodobizny? :)


Odpovědět