Hledám človíčka na stejné vlně...

Hledání spřízněné duše
Odpovědět
alatna
Příspěvky: 6
Registrován: 24 dub 2012 00:59

Hledám človíčka na stejné vlně...

Příspěvek od alatna »

  Je mi 48, jsem ze severních čech, věnuji se koním a ráda bych už konečně svůj život nasměrovala tam kam patří. Mou představou je malý ranč nebo farmička pro soběstačné a klidné žití někde dál od civilizace s využitím malého podnikání i v oblasti hiporelaxace a přírodní relaxace. Hledám k sobě človíčka s podobnými představami který je také sám a rád by se do něčeho podobného pustil také s někým. Práce ani překážek se nebojím, jsem bojovnice a optimistka, mám bohaté zkušenosti snad ve všech směrech. Hledám šikulku a člověka který umí stát pevně nohama na zemi, s lecčím si poradí, nemá sociální problémy a nepotřebuje vodit za ručičku. Dva jsou víc než jeden.Budu se těšit :-)


Jana Čavojská
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2014 16:25

Re: Hledám človíčka na stejné vlně...

Příspěvek od Jana Čavojská »

Zdravim Ta,


potešilo ma že ešte niektorá iná ako ja sníva v 48 o nejakom novom nasmerovaní. Som zvedavá ako sa Ti to darí??


Ja mám tiež sny, ale realizovať sa mi daria len z minimálnej časti a tiež mi chýba pomoc najmä v podobe fyzickej sily-napr. pri búraní,  pri nakladaní kamena a prenášaní vriec s obilím a pod. A kde sú takí ludia, ktorí hladajú partnerov pre podnikanie=hoby? a nehladajú za tým len iné riešenie svojich problémov alebo získanie nejakých svojich zdrojov? Ja som si raz myslela že som taký pár našla, ale hneď na začiatku som sa sklamala, hneď na začiatku neboli otvorené karty z druhej strany a došlo mi že je tam skrytý úmysel. Ako môžeš niekomu dnes uveriť, ak ho dlhšie nepoznáš? Ale držím Ti palce a budem sa tešiť keď sa Ti splní tvoj pekný sen.



Fanda- Jana


Odpovědět