Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Nabídka a poptávka
Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Eltariel »

 Snad si to Hlad nevezme moc osobně :-)   Z fotky  jde vidět ,že se práce opravdu nebojí :-)


Podobně vyfocení můžeme být všichni, je dobré se umět zasmát sám sobě.


Veronika:Tak to nesud. Max Hlada pochválil za jeho přednosti a zručnost....ostatně občas se něco nepovede i mistrovi.:-) nebo prostě každý vynikáme v něčem jiném. Co takhle to brát s humorem . Hlad taky nikoho dvakrát nešetří. A já být vyfocená na takové zdi , jistě bych měla nohy opačně, výraz.... a taky by se tomu leckdo zasmál. Nepříjemná atmosféra? Hm , to je subjektivní.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od QNX »

Veronika a Marek: Pokud ti toto téma nevyhovuje, nemusíš ho přece číst. Pokud máš něco k tématu, tak to napiš (klidně nějaký opačný názor, opačnou zkušenost to je přece na diskuzích to nejpřínosnější. Nebo se musíme pořád jenom plácat po zádech, že jsme dobří a na všechno si přikyvovat?). Hlad určitě nepotřebuje, aby se ho někdo zastával, dokáže se ozvat sám.


Souhlasím s tím co napsal Max.


Jenom dodám, že i když jsem se opravdu upřímně zasmál, nebylo v tom ani trochu výsměchu. Osobně se s Hladem neznám, ale podle toho co o něm psal Max (ne pouze zde) je hlad šikovný a schopný člověk. Snad má i dostatečný smysl pro humor a zasmál se tomu příspěvku také. Třeba se někdy spolu setkáme a zasmějeme se tomu společně :-)


Souhlasím i s tím co píše Eltariel....... třeba někde najdeš fotku kde budu já a která bude ještě směšnější .... tak si to pak užij :-) Nemusíme se přece brát tak smrtelně vážně. A trocha té upřímnosti snad také neuškodí.


 


Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

He-He: You asked for it!


 


Here's a photo of the Green Uber Wizard -QNX- who had forgotten the magical spell on how to start a fire...  So what to do? 


 



Model the fire with earth plaster!


[Photo taken inside the cottage used by Rarasci, our forest kindergarten. It is a load bearing straw bale construction (big bales), heated with a rocket mass oven. ventilation/chimney is hidden inside the sculptured tree. QNX is sitting on the heated bench.]


 


 


QNX říká:


Veronika a Marek: Pokud ti toto téma nevyhovuje, nemusíš ho přece číst. Pokud máš něco k tématu, tak to napiš (klidně nějaký opačný názor, opačnou zkušenost to je přece na diskuzích to nejpřínosnější. Nebo se musíme pořád jenom plácat po zádech, že jsme dobří a na všechno si přikyvovat?). Hlad určitě nepotřebuje, aby se ho někdo zastával, dokáže se ozvat sám.


Souhlasím s tím co napsal Max.


Jenom dodám, že i když jsem se opravdu upřímně zasmál, nebylo v tom ani trochu výsměchu. Osobně se s Hladem neznám, ale podle toho co o něm psal Max (ne pouze zde) je hlad šikovný a schopný člověk. Snad má i dostatečný smysl pro humor a zasmál se tomu příspěvku také. Třeba se někdy spolu setkáme a zasmějeme se tomu společně :-)


Souhlasím i s tím co píše Eltariel....... třeba někde najdeš fotku kde budu já a která bude ještě směšnější .... tak si to pak užij :-) Nemusíme se přece brát tak smrtelně vážně. A trocha té upřímnosti snad také neuškodí.


 




Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Eltariel »

Max:  :-))))  Uaaauuuuh  Tak tohle je ještě lepší vtip. To se opravdu povedlo !!! Válím se smíchy po zemi a říkám si jestli Hlad na fotografii je opravdu Hlad, osobně se s ním neznám. Je QNX opravdu QNX nebo se stihl přeměnit ??? :-)


Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

Eltariel ;o)


Pravda; Hlad je Hlad; velmi dobre pomoc tady (a bude rad on bude manazer nase permakultuni djungle-sad), a muslimte QNX je QNX, ale vidím jen jeho záda, a nejso muj fotky.  Byl zde během našeho 'Národní Oslava přírodní stavitelstvi' v září, Hlad byl také zde, ale nemusí mít spolu mluvili?


Moc vic fotky od oslava:


http://www.kralyk.com/temp/foto/index.php?d=2010-08-28-29_permalot-oslava_prirodniho_stavistelstvihttp://kitiara.rajce.idnes.cz/narodni_oslava_prirodniho_stavitelstvi/

 


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od QNX »

Max: aaaaaaaaahááááááááá........ tak už vím kdo je Hlad :-) Už jsem se s ním dvakrát setkal. Poprvé na základně anakulturníků v Domašově a podruhé na Národní oslavě přírodního stavitelství.  V obou případech působil dojmem svérázného, šikovného a pracovitého člověka :-)


Na té fotce co jsi poslal ..........tak na té já nejsem.


Hlad
Příspěvky: 248
Registrován: 05 kvě 2010 21:23

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Hlad »

Já myslím,že to su já,nohy se mi zkroutily po Maxově bezpečnostní protipožární přednášce....


 


 


Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

Ouch, sorry for the mistake; you have to admit that it looks a fair bit like you?  I suppose it could be Franta Marcik then?


Anyhow, I'll leave the photo sitting, and no; I'm sorry but I don't have any other one which I can use to tease you with, so you're lucky this time... 


Cheers,


Max


PS: Anakulturniku? Anachist? Anal? Believers in Ana?



QNX říká:


Max: aaaaaaaaahááááááááá........ tak už vím kdo je Hlad :-) Už jsem se s ním dvakrát setkal. Poprvé na základně anakulturníků v Domašově a podruhé na Národní oslavě přírodního stavitelství.  V obou případech působil dojmem svérázného, šikovného a pracovitého člověka :-)


Na té fotce co jsi poslal ..........tak na té já nejsem.




Uživatelský avatar
Pozuruj a jednej - PermaMax
Příspěvky: 438
Registrován: 20 bře 2010 07:28

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od Pozuruj a jednej - PermaMax »

[He means; Pissed off when I shouted at him when I caught him smoking on top of a wall made from straw bales!  ;o) Yes, I admit I have a problem being nice and emotionless in such situations...(!)]

Hlad říká:


Já myslím,že to su já,nohy se mi zkroutily po Maxově bezpečnostní protipožární přednášce....


 


 




Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Hledáme schopné spolupracovníky do permakulturního designérského teamu

Příspěvek od QNX »

Max: Ano, souhlasím, že v podobné poloze vyfocený zezadu vypadám podobně :-)


Anakultura ...........we wikipedii to zatím není, tak podám stručný výklad :-) Tento název jsem vytvořil spojením slov "Anastasia" a "Permakultura". Používám ho pro stoupence sekty pana V. Megreho, kteří se zároveň zajímají o permakulturu.


Snažím se tak odlišit anakulturníky od permakulturníků ....... Tyto dvě skupiny se lidem často pletou, ale IMHO je v nich ještě větší rozdíl než mezi cedrem a borovicí (bez ohledu na zvonivost těchto dvou rostlin) ........rozdíl dost velký na to, aby to stálo za zvláštní označení.


Tak trochu doufám, že anakulturníci časem zjistí, že borovice a cedry patří ke dvoum odlišným botanickým rodům (Cedrus x Pinus) a až pochopí, že v knize, která má chybu už v samotném názvu nemusí být všechno pravda ........ tak se s radostí pustí do permakultury.......... kde je borovice borovicí a cedr cedrem (což považuji za velice uklidňující fakt)


Nečiním si nároky na autorské poplatky za používání tohoto názvu, ale hrstí borovicových semínek (ty cedrové bych s díky odmítnul) rozhodně nepohrdnu :-)


 


 


 


Odpovědět