Nabídka práce na léto

Nabídka a poptávka
Odpovědět
Jana Kindlová
Příspěvky: 1
Registrován: 23 dub 2020 10:47

Nabídka práce na léto

Příspěvek od Jana Kindlová »

Hledáme někoho, kdo by nám v létě (červenec a srpen) pomohl se stavebními pracemi při opravách a rekonstrukci našeho domu- budeme předělávat koupelnu, přesouvat kuchyň (s tím bude spojena celá přestavba verandy), úpravy řešení vytápění i vody a další. Člověk nemusí být kvalifikovaný, ale ideálně by měl být k dílu a počítat s tím, že to fyzická práce. Máme bohatě vybavenou dílnu a pilu - je možnost využít i pro svoje aktivity ve volném čase i se přiučit nové činnosti (práce se dřevem aj. - muž je tesař a vynálezce všeho druhu :) ).

Jedná o starý venkovský dům v obci Červený Hrádek na hranici Vysočiny a jihočeského kraje. Jsme 10 km do Telče a od Dačic, nejbližší obec je Nová Říše se známým klášterem. Bydlíme na kraji vesnice, máme certifikovanou přírodní zahradu a hodně si pěstujeme vlastní zeleninu a další.

Práce je na 6 dní v týdnu (nebo dle domluvy, jsme samozřejmě flexibilní), plat 150 Kč / hodina (počítáme cca 8 hodin / den), výplata každý týden podle odpracovaných hodin (nebo případně dle domluvy). Součástí je ubytování, vydatná strava (převážně veganská/vegetariánská, maso nevařím, jíme hodně z našich produktů a lokálně), samozřejmě možnost vyprání oblečení, wifi, půjčení kola nebo knih z mojí rozsáhlé knihovny... Učím angličtinu, takže s Vámi můžu mluvit a procvičovat angličtinu jako benefit :-)).

Je možné přijet i v páru, nebo s pejskem, který je v pohodě se zvířaty (máme přítulného staršího psa, pět koček a slepičky). Práci pro dva lidi tu sice nemáme, ale kdyby přijel pár, ubytování a jídlo by si druhý člověk mohl odpracovat nějakou prací na zahrádce, vařením, či podobně (na rozsahu i náplni pomoci bychom se domluvili předem). Ubytování je skromné, ale v létě moc příjemné - je to malinký domek na zahradě, kde je postel (pro 2), stůl, židle, skříňka, tekoucí studená pitná voda, výhled do sadu a na louku (okna jsou přes celou stěnu), vlastní vchod ze zahrady. WC, koupelna, pračka a kuchyně jsou společné u nás v domě.

Jinak jsme pár bez dětí, žijeme na tomhle místě už přes 5 let a opravdu uvítáme pomoc, protože tuhle velkou rekonstrukci sami nezvládneme :). Jsme zvyklí na návštěvy a práci s dobrovolníky, a myslím, že se dá s námi dobře domluvit :).

Díky a těšíme se na viděnou,

Jana a Ondřej
tel: 604 138 074

Odpovědět