09.04.2018 - Zalesňování kalamitních holin v Jeseníkách

Odkazy na kurzy, akce, přednášky, setkání, ..
Odpovědět
Josef Čermák
Příspěvky: 49
Registrován: 17 dub 2013 23:50

09.04.2018 - Zalesňování kalamitních holin v Jeseníkách

Příspěvek od Josef Čermák »

Milí přátelé, v úterý 10.dubna začíná spolek 


Ekologická organizace PagoPago
zalesňovat kalamitní holiny v Jeseníkách na Bruntálsku.


Přijet můžete kdykoliv na jakoukoliv dobu, každý den se počítá, každý zasazený strom je důležitý. Je třeba zasadit více než 3000000 stromů během 2 měsíců a nejsou lidé. Proto vyzýváme všechny, kdo chápou ekologii a ochranu přírody v širším kontextu než třídění odpadů a nákup ekovýrobků a biopotravin.


Pojďte sázet. Sázíme v lokalitě MORAVSKÝ BEROUN, spaní ve vlastních stanech v kempu u penzionu #‪‎GizitaPenzion odkud budeme každý den odcházet zalesňovat. Je možné si zaplatit pokoj v penzionu 100 Kč za osobu/ noc.


Zalesňování je placené, uzavřené smlouvou o provedení práce. Za každý dobře zasazení stromek dostanete 2,- (šikovný sázeč může vysázet až 400 sazenic denně). Není třeba tedy dobrovolničit jen za dobrý pocit, ale i za slušnou odměnu. Počítejte se tím, že jdete na místo, kde je možné přijít i k nějakému úrazu, proto doporučujeme úrazové pojištění.


Přihlašujte se mailem ekaterinacermakova@gmail.com telefonicky 776131404.


Na Vaší účasti závisí stav přírody, vzhled krajiny a budoucnost následujících generací. Začněte chránit, obnovovat člověkem zničenou přírodu a začněte JEDNAT ekologicky. Darujte život. Sázejte a zažijte nádherné jaro v lese, který sami svýma rukama vysázíte.


S pozdravem a přáním pokojného dne za ekologickou organizaci PagoPago Josef Čermák


Odpovědět