Uživatelé adminům

Informace o fungování PermaWebu
Uživatelský avatar
Jaroslav Holoubek
Příspěvky: 34
Registrován: 18 čer 2012 13:52

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Jaroslav Holoubek »

Dobry den,


v sekci akce se objevuji jiz "prosle" akce. Nasledkem muze mit nahodny navstevnik pocit ze tento web je mrtvy, neaktualizovany.



Neslo by to ocistit, aby se tam ukazovalo jen to co bude?


Diky Jardis


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Jaroslav Holoubek: Ty akce nejsou ani tak prošlé ale byl u nich nastaven velký časový rozsah, což akci nebo skupině akcí zaručovalo dlouhodobou viditelnost. V některých případech se jednalo vědomé zneužívání systému. Dříve jsem to příliš neřešil,  částečně z toho důvodu, že systém, který používáme na těchto stránkách má velké omezení do možnosti nastavení jak podobným věcem předcházet a také proto, že dříve těch akcí nebylo tolik. Nicméně od teď budu rozsah podobných akcí zkracovat aby neblokovali prostor jiným akcím.


Uživatelský avatar
Matej Valenta
Příspěvky: 40
Registrován: 19 úno 2012 10:41

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Matej Valenta »

Coz takhle udelat kategorii, ktera by slouzila k nabidce a poptavce po pujcovani veci? Nap. ja mam ted furu jablek ale nemam lis na ovoce, takze bych v tehle kategorii budto vyhledal nekoho kdo lis ma a nabizi pujceni, nebo bych zadal poptavku... Je to dobrej napad, nebo je to blbej napad, nebo jakej je to napad?


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Nápad je to dobrý ale problém je, že systém který používáme pro provoz těchto stránek má velice omezené možnosti co do nastavení a přidávání dalších funkcí. Fórum umožňuje vytvářet kategorie ale problém kategorií je, že lze nové diskuzi přiřadit pouze jednu kategorii a to málokdy stačí. V tomhle směru jsou lepší štítky, každé nové diskuzi lze přidat několik štítků (např. sháním,půjčit,ovoce,jablka,lis, ...). Uživatelé na přiřazování štítků zapomínají a tak je tam doplňuji ručně (většinou v tom mám značný skluz) ale i tak jsou štítky poměrně dobrý způsob jak tématicky prohledávat tento web. Takže jediným, způsob, který mě teď napadá je přidat klíčové slovo "Půjčit" na seznam štítků.


Uživatelský avatar
Jaroslav Holoubek
Příspěvky: 34
Registrován: 18 čer 2012 13:52

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Jaroslav Holoubek »

Ahoj, velice drobny az zbytecny prispevek. Ale az nekdy nebude za dlouhych zimnich veceru co delat...


Jiz nekolikrat se mi stalo, ze jsem se pokousel dostat na Hlavni stranu klikanim na tu kyticku a napis PermaWeb nahore na strance.
Asi jsem si na to navykl na jinych webech a je to naprosto nedulezite, spis jen drobny zlepsovak.



JInak se mi PermaWeb moc libi.



Hezky den.


Jardis



Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Ahoj, takže něco jako skupiny podle krajů (Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, ...), kde bylo možné plánovat setkání?


Samodiva
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2013 22:58

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Samodiva »

Dá se někde nějak přidat určité téma/vlákno k oblíbeným/sledovaným? 


Dál by mi to vyhovovalo, kdyby výsledky hledání byly nějak strukturované, např. by vyběhlo:


Fotografie:


Blogy:


Témata:


atd.


 vždy s uvedeným počtem odkazů v závorce. Pak by si mohl člověk vybral, v čem chce hledat; takhle prohledávat 17 stran výsledků, to je o nervy.



Díky!


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Omlouvám se pozdní odpověď.


Diskuzní vlákno se dá sledovat kliknutím na odkaz "Sledovat – Poslat email, pokud mi někdo odpoví" v patičce diskuzního vlákna. Jiný způsob neznám.


Strukturované výsledky vyhledávání by byly krásné, ale systém, na kterém provozujeme tyto stránky to bohužel neumožňuje.



Samodiva
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2013 22:58

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Samodiva »

Ano, ty e-maily mi chodí. Mám toho plnou schránku a nedá se v tom kloudně orientovat.


Např. na  diskusním serveru okoun.cz lze přidat vybraná témata (kluby) do oblíbených. Uživatel pak možnost nahlížet do sekce "Oblíbené kluby" a "Oblíbené kluby s novými [odpověďmi]". To se nedá zařídit? 



Tohle je pro uživatele dost nepohodlné.


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Bohužel se to v současném systému zařídit nedá. Možná nějaká budoucí verze sytému to umožňovat bude.


Odpovědět