Uživatelé adminům

Informace o fungování PermaWebu
Uživatelský avatar
Martusak
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2010 15:49

Uživatelé adminům

Příspěvek od Martusak »

Kanál uživatelů pro komunikaci s adminy....

Uživatelský avatar
Martusak
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2010 15:49

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Martusak »

Ahoj,
z permawebu mám velkou radost, ale vadí mi jedna věc - chodí mi od vás spamy od podovdníků, kteří tvrdí, že mi přidali komentář k profilu, jenže ten neexistuje (komentar).
Mate dostatecnou ochranu registrace? Nezvpominam si, jestli jsem byl nucen pouzit captacha a podobně...
Díky Martin

Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Také jsem dostal ten mail (spam). Uživatele jsem smazal a nahlásil jako spamera. Proto již neexistuje. Příště o tom budu informovat ve fóru (vytvořím pro to nové téma)

Registrace má ochranu captacha.

Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Existují tu nějaká pravidla nebo něco podobného?


Všimla jsem si, že je tu nežádoucí spam, jak je to s komerční reklamou, je povolena a pokud ano, musí být jako reklama deklarována? Jak mnoho se ctí zakladatel vlákna, může mu někdo do vlákna vložit další otázku a tím vlastně vlákno "zabít", takže vlákno je o něčem jiném a zakladatel se odpověď na svou otázku nedozví? V několika případech tu jsou i osobní výpady místo argumentů, je to zde přípustné?


Ráda bych měla jasnou představu v jakém prostoru se pohybuju, protože na tom závisí kromě jiného i míra mé důvěry a intenzita mých aktivit. Například když tu někdo napíše "doporučuji to a to" zdali a jak mnoho je prověřován anebo to může být jakákoliv skrytá reklama.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od QNX »

Ivana Paukertová: Ty máš zase zájem dělat vrchní cenzorku, že?  :-)


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Ty jsi admin?


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Ivana Paukertová:  Pravidla užívání jsou uvedena v odkazu "Podmínky služby", který je uveden v pravém dolním rohu stránek PermaWeb. V historii PermaWebu bylo několik verzí těchto pravidel. Současná verze ošetřuje spíše obecně právní rámec těchto stránek. Pak je tu stránka "Vize PermaWebu", která obsahuje některá základní ustanovení.


"Spam" a "reklamní sdělení", nevím sice, které máte konkrétně na mysli ale PermaWeb je do určité míry tolerantní k prezentaci podnikatelské činosti členů PermaWebu. Jedinou podmínkou je, aby to bylo vkusnou formou a tématicky relevantní. To co je vkusné nebo už nežádoucí rozhoduje správce. To, že je PermaWeb do určité míry tolerantní k propagaci, je určitá forma jak lze napomoci vzniku a rozvoji podnikatelských aktivit v oborech, které jsou v souladu s tématickým zaměřením PermaWebu.


Ohledně vláken a fóra obecně. Ano, tady je určitě velký prostor pro zlepšení. Současný stav odpovídá současným časovým možnostem správce stránek. Také hraje velký vliv, že systém na kterém je PermaWeb provozovám má velice omezené možnosti jak fórum spravovat.





Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Permaweb:


Děkuji za odpovědi. Otázku o reklamě a spamu jsem položila obecně, nicméně jeden příspěvek odpovídající definici skryté reklamy se tu dá najít. Ještě mám jednu otázku: uživatel QNX mi zde v tomto vlákně odpovídal. Opravdu patří mezi administrátory těchto stránek?


Uživatelský avatar
PermaWeb
Příspěvky: 823
Registrován: 08 bře 2010 11:20

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od PermaWeb »

Ivana Paukertová: Děkuji za odkazy. Ne, uživatel QNX není administrátorem.


Ivana Paukertová
Příspěvky: 94
Registrován: 06 zář 2010 20:11

Re: Uživatelé adminům

Příspěvek od Ivana Paukertová »

Permaweb:


Při troše hledání se dá prokázat nepochybná spojitost uživatele který příspěvek napsal s firmou která poskytuje internetový marketing. Na druhou stranu by ten odkaz možná mohl být užitečný, ale to jsem blíže nezkoumala. Až ten příspěvek vyhodnotíte tak by mě zajímalo kterému úhlu pohledu dáte přednost.


Odpovědět