Proč umřel permaweb?

Informace o fungování PermaWebu
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Proč umřel permaweb?

Příspěvek od QNX »

Proč umřel permaweb? Všechny zahrádkáře, anakulturníky a pseudopermakulturníky přetáhnul facebook? To by se tady zase mohla začít probírat permakultura, ne? :-)


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od Vlasatej »

Všichni sme tak sedření a máme tak málo času že jen čtem a nic nepíšem :) já třeba FB vůbec nemám.  Zato práce mám nadhlavu a sil už míň :)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od QNX »

Vlasatej: Asi máš špatnej design. Permakultura je přece bez práce :-D


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od Vlasatej »

Design mám dobrej, ale ruce jen jedny :) ani nevíš jak mi scházejí rozumný příspěvky z nějakých rozumných diskuzních fór. U tebe to ještě jede? já z tama odešel protože si mi lezl na nervy :D


Jak rád bych si přečetl něco od Jardy ( díky za to pletivo ještě jednou, zrovna sem ho použil na obalení sttromků v novým sadu) , Mastňáčka občas čtu na traktorech, ale jinak to je asi mrtvý ....



Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od Mike Dundee »

Hele QNX, já bych tak trochu tipoval že například kvůli takovému stylu diskuse, jaký spolu s Martinem Horňákem předvádíte (nejen) ve vláknu "Misto pro souzneni". Tak se lidem nedivte, že sem nechtějí přispívat, když jim za každou cenu nutíte svou "pravdu", rýpete, nebo konstatujete že permakultura je na dvě věci...


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od QNX »

Vlasatej: Kde myslíš? Soběstačnost? Tam sem snad nikomu na nervy nelezl, to jen tady a na FB :-D Na SS setrvalá nečinnost, ale už to zruším úplně.


Mike Dundee: To asi ne, když jsem tady byl nejaktivnější, tak to byla i nejaktivnější doba Permawebu :-D


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od Vlasatej »

jj soběstačnost. upravil si tam oprávnění tak že sem se ani po registraci nikam rozumně nedostal tak sem na to hodil bobek :) A co jinak, chodíš do práce nebo se furt uživíš jako zelený OSVČ čaroděj? :)


Mike má pravdu že tady jsi zastával radikální názory, a já nakonec taky, protože třeba mít sad s višněma bez postřiku u nás prostě nejde atd. :)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od QNX »

Vlasatej: Já jsem nikdy nebyl zaměstnanec, od začátku devadessátých let jsem OSVČ.  Činností mám na žívnosťáku dost dlouhej seznam, tak to mám docela pestré. Permakulturní aktivity směrem k veřejnosti utlumuju. Kurzy a přednášky už nedělám, konzultace a design jen občas. O žádných velkých zajímavých PK projektech nevím, tak ani žádná permakulturní výzva není na obzoru. Je to zvláštní, dřív mi permakultura připadala hodně inspirující. Dnes už tolik ne, tak hledám inspiraci jinde ........ ale všechno je to stejně propojený :-)


Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 260
Registrován: 12 srp 2013 12:53

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od Vlasatej »

Aha , já furt žiju v domnění že si dělal v nějaký zbrojovce :) Nicméně docela zajímavý téma OSVČ - založím zvlášť a můžeš se rozpovídat :)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Proč umřel permaweb?

Příspěvek od QNX »

Vlasatej: Nikdy jsem nedělal ve zbrojovce :-D To byla tenkrát jenom pomluva jedné permakulturnice, která nemohla snést, že jsem zbohatl na výrobě zbraní :-D Ne, nezbohatl jsem a žádné zbraně jsem nikdy neprodával a ani nevyráběl. Jediný pravdivý základ to má v tom, že mám mimo mnoho jiného i výuční list v oboru puškař. Nikdy jsem se tím neživil.


Odpovědět