Jedlé trvalky

O všem co roste...
Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Jedlé trvalky

Příspěvek od Mike Dundee »

Protože alespoň 1 další člověk má zájem debatovat (směňovat) na téma jedlých trvalek, zakládám nové téma a kopíruji sem pár příspěvků z jiného vlákna:








Jedlé trvalky:


Rozdělil bych je na divoké, co rostou přirozeně kolem nás. Těch je opravdu spousta a osobně je k jídlu preferuji. Výrazná a nezvyklá chuť je jen o zvyku.


A jedlé trvalky (nebo samovysemeňující jednoletky), co člověk vysadí na záhon, do guildu..., a o kterých je tady řeč. Osobně mám zkušenost s těmito:


křez úzkolistý (krátkověký, vysemeňující, nenáročný),


lebeda zahradní červená/zelená a merlík obrovský (hojně se vysemeňující - až moc, nenáročný, v zimě oblíbený ptáky - miliony malých semínek),


sléz maurský, sléz pyžmový, topolovka, proskurník,


měsíček lékařský - květy jsou výborné - to mě překvapilo,


jedlá chryzantéma - listy i květy,


fenykl obecný,


lichořeřišnice větší (u nás na Vysočině semínka nepřezimují, sázíme každý rok) - před zámrazem nakládám celou rostlinu jako zelí,


pažitka, cibule sibiřská,


divoké rajče (samovýsev),


šťovík kyselý a zahradní,


bylinky (šalvěj, pelyněk, tymián, yzop, meduňka),


aromatický muškát (pelergonie) - květy přijemné kyselkavé chuti,


plamenka šídlovitá, plamenka latnatá - jedlé květy,


jitrocel vranožka - dužnaté listy,


libeček,


topinambury,


aj.


Mike Dundee: daly by se s Tebou vyměnit, nebo koupit rostliny, o který píšeš?


hlízy oky, hlízoly nachové, čistce hlíznatého, lichořeřišnice hlíznaté (lichořeřišnice jsem měl z Droždína, ale asi uschly nebo nedaly zimu) a vytrvalá kapusta a brokolice. Díky.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od QNX »

Zatím spíš takové "koření" a "zelenina", nic moc k pořádnému jídlu. Do této kategorie by se dalo zařadit nespočet dalších rostlin. Problém je najít něco, co by poskytovalo významné množství cukrů, tuků, nebo bílkovin a bylo to bez práce.


Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od Mike Dundee »

Ahoj Tomáši,


oku (oxalis tuberosa), hlízolu nachovou, čistec hlíznatý a lichořeřišnici hlíznatou jsem sehnal a sázel letos na jaře. Rostly pěkně a tohle bude jejich první zima, takže doufám, že přežijí. Pokud ano, není problém udělat směnu - líbí se mi nějaké tvé zeleniny. Na jaře tedy budu informovat.



Oka (Oca - Yam - Oxalis tuberosa)


- podle odrůdy se hodí do zóny 5-9, záleží na kultivaru. Některé přežijí větší mrazy, jiné odrůdy vymrznou. Také jsou odrůdy kyselejší a sladší (mají méně kyseliny šťavelové). Sám jsme zvědav co z toho bude a jestli to přežije, ten od koho oku mám ji schovával do sklepa.


- výborná stránka o Oce



Hlízola nachová (Groundnut - Apios americana)
- podle PFAF přežije v zóně 5



Čistec hlíznatý = Čistec sieboldův  (Chinese Artichoke - Stachys affinis = Stachys sieboldii)
- podle PFAF do zóny 4



Lichořeřišnice hlíznatá (Mashua - Tropaeolum tuberosum)
- podle PFAF je do hardiness zone 7, takže jej na zimu zkusím více zamulčovat.



Asi před 14 dny mi dorazily z Británie od Crawforda tyto trvalky:



Vytrvalé zelí/kapusta - Brassica oleracea Acephala – Ewiger Kohl


Doporučuji tuto stránku - tam píší o vytrvalých kapustách více i se spoustou fotek...



Vytrvalá brokolice = brokolice květáková (perennial broccoli - B. oleracea botrytis aparagoides „Nine star“)
Dobrá je tato stránka. Na permies.com se o této brokolici bavili a kdosi ji pěstuje v zóně 5, ikdyž ze začátku mu pár rostlinek zimu nepřežilo.



Nechci riskovat ztrátu těchto dvou vytrvalých rostlin, takže kolem nich raději tuto zimu vybuduju kryt z chvojí, příští rok zkusím z řízků namnožit (podle tohoto videa) a dále experimentovat jakou zimu přežijí a jak moc se musí chránit. Až toho budu mít více, tak ti také mohu poslat.


Kavkazský špenát (Hablitzia Tamnoides)


viz PFAF- velice mrazuodolná



Čínský jam (světelný kořen - Dioscorea batatas - Chinese Yam)
Někde jsem četl článek jak to u nás kdosi pěstoval na zahradě, takže by to u nás mělo přežít (jinde píší že se jedná o nejotužilejší jam), ale nemohl jsem sehnat sazenice. Od Crawforda mi dorazily 4 malé kuličky (aerial tubers), které jsem dal zatím do kompostu se zeminou do sklepa, aby mi to na záhonku nesnědly myši, na jaře by se mělo probrat (klíčí 3 týdny při teplotě 20 stupňů) a začít tvořit klasickou hlízu (kořen). Tak uvidím.



Vytrvalý pór (Allium ampeloprasum babingtonii - Babington's Leek)
Vysadil jsem na záhonek několik cibulek, uvidíme. Přežívá dokonce v zóně 3.


Zde je nějaké info s fotkama.


Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od Mike Dundee »

Ještě bych chtěl přidat odkaz na dobré video od Erica Toensmeiera, autora jedné z knížek o vytrvalých zeleninách, kterou jsem zmiňoval. Ukazuje tam na své zahradě polykulturu topinambur, čistce a hlízoly. Topinambur vytváří tyče po kterých se pne hlízola, která fixuje dusík a čistec který snese zastínění dělá živý mulč. Na konci videa je také vidět ten čínský jam (dá se jíst kořen nebo ty vzdušné hlízky které jsem dával do květináčů a kterými se to množí):


Video


Pozn. ten člověk žije v zóně 5 a kromě spoluautorství na dvojknize Edible Forest Gardens a kromě knihy Edible Perennials A-Z napsal knihu "Paradise Lot: Two Plant Geeks, One-Tenth of an Acre, and the Making of an Edible Garden Oasis in the City", která je velice čtivá a popisuje v ní právě jak sázel svoji permakulturní zahradu na utuženém zanedbaném pozemku, složenou z větší části z jedlých trvalek a sumarizuje v ní své úspěchy či omyly.


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od QNX »

Mike Dundee: Dioscorea batatas pěstuje moje máma, před pár dny ho sklízela a náhodou jsem byl u toho. Sklidila překvapivě velké hlízy. Pěstuje to už asi třetím rokem. No, bez práce to teda není :-D


Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od Mike Dundee »

QNX: Dobré slyšet. A nemyslíš náhodou batáty (sladké brambory) ale opravdu ten jam (ten má takovýto kořen)? A jaká je s tím práce (pokud nepočítáme zalévání a vykopávání) ?


A ty cukry, tuky a bílkoviny už by ty rostliny zmíněné nahoře poskytoval mohly ne ?


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od QNX »

Mike Dundee: Jo, tvar, barva i velikost sedí.  Pěstuje to v takové bedně s pískem a slámou. Hele já to neřeším, já jenom montuju a demontuju tu bednu :-D Batáty zase pěstoval (nebo pěstuje?) tchán.


Rostliny zmíněné nahoře ...... nic extra výživného tam nevidím. Spíš zdroj vlákniny, minerálů, vitamínů a podobně. Základ stravy z toho moc udělat nepůjde. Nechci to nijak snižovat, jako doplněk stravy to je fajn, ale ani bych tomu nepřikládal moc velký význam. Pořád budeš potřebovat nějaký šikovný zdroj základních živin a v tom docela bodují ty tradiční potraviny.


Uživatelský avatar
Tomáš Svoboda
Příspěvky: 94
Registrován: 09 bře 2010 19:41

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od Tomáš Svoboda »

Mike Dundee: Ok, až budeš mít rostliny rozrostlé, ozvi se. Díky.


QNX: Pro mě je to 'koření' a 'zelenina' plnohodnotným jídlem na celé dopoledne (nebo na 2 - 4 hodiny). Cukry jsou v ovoci, tuky v ořeších. Základním kamenem pro tvorbu svalů jsou esenciální aminokyseliny (které jsou ve zmiňovaném 'koření' a 'zelenině' a v ořeších). Kdyby to byly bílkoviny, jsou býložravci vyhublí na kost.  


Mike Dundee
Příspěvky: 53
Registrován: 15 črc 2016 07:33

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od Mike Dundee »

QNX: nedalo mi to a chtěl jsem na tvůj popud zjistit něco o dietických vlastnostech výše zmíněných hlíz:
topinambury - sacharidů obsahuje podobně jako brambor (až 20%), ale jedná se hlavně o inulin, který je nestravitelný, takže se jedná spíše o nízkokalorickou potravinu. Na druhou stranu spousta prospěšných látek a minerálů a ten inulin funguje jako prebiotika.
hlízola - velice výživná, podle PFAF obsahuje hodně bílkovin - až 17% (2,5x více bílkovin než srovnatelné množství vajec, nebo také 3x více než v bramborách)
čistec - obsahuje protein a polysacharidy (nemůžu najít kolik %), ale je považován spíše za nízkokalorickou (75 kcal na 100g)
lichořeřišnice - 16% bílkovin. Ale pozor! Je to údajně anafrodiziakum!  (neplést si s afrodiziakem :-)
oka - 11 - 22% polysacharidů, nevýhodou je ta kyselina šťavelová v některých druzích. V těch sladkých je její obsah dokonce nižší než v bramborech
čínský jam - až 20% škrobu v kořeni, obsah těch vzdušných hlízek se mi nepodařilo zjistit.

K tomu čínskému jamu jak pěstuje tvá matka - pěstovat se dá právě několika způsoby:
- intenzivně v těch bednách - plní se pískem, slámou a kompostem - výhodou těch beden je pak to, že rychle sklidíš celý neporušený kořen (ale zase kolem toho asi musíš více skákat behem sezóny... ?)
- extenzivně na záhonku pro kořen - musíš ale mít spíše písčitou půdu abys ten kořen mohl vykopat a sklízí se spíše mladší kořeny, které ještě nedorostly těch obludných rozměrů :-)
- jako liánu a sbíráš ty vzdušné hlízky jak je na videu které jsem poslal výše - tohle je úplně bez práce (teda kromě sběru :-)


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Jedlé trvalky

Příspěvek od QNX »

Tomáš Svoboda: Plnohodnoté jídlo na 2-4 hodiny, to může být klidně i půst, když se pak najíš. Esenciální aminokyseliny jsou z bílkovin! V "koření"  a zelenině jich moc není. Cukry ........ měl jsem napsat  sachahridy a polysacharidy. Zrovna  ty polysacharidy jsou docela důležitou složkou stravy. Představa, že je zajistíš jen z ovoce je chybná.  Tuk z ořechů, to může být dobrá součást stravy.


Mike Dundee:  No, vyzkoušej si z těch alternativních rostlin poskládat třeba jen 10% své  potravy. U nás doma se sice jí různé podivnosti, ale jako základ potravy to teda není a ani si to jako základ moc představit nedovedu. Takže já to beru jako zajímavost, ale spoléhám na klasické plodiny.


Odpovědět