Bydlení na orné půdě

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Eltariel »

PetrNJ: Díváš se do zrcadla a píšeš o tom. Nic víc a nic míň. Všichni jsme jedno a vše je dobré a vše se neustále mění.


PetrNJ
Příspěvky: 109
Registrován: 06 bře 2011 22:09

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od PetrNJ »

Eltariel říká:


PetrNJ: Díváš se do zrcadla a píšeš o tom. Nic víc a nic míň. Všichni jsme jedno a vše je dobré a vše se neustále mění.






Eltariel už jsem si myslel, že tě tvůj kluk doma neinformuje s kým musí mít aktuálně tu "čest". Prosím, až si skutečně pozorně pročteš sama co píšu a co psal tvůj milý (bez ohledu na potřebné znalosti, kterými logicky asi nebudeš disponovat ve věcech co jsme řešili s QNX), předpokládám, že alespoň tiše uznáš svůj omyl výše (jinak děkuji za pomoc :-) ), ale nepředpokládám, že bys donutila svého kluka, aby to hlavně přiznal veřejně i on.  To by se stal u Vás doma zázrak. Nevím proč, ale snažíš se odvést čistě faktickou argumentaci někde na něco neuchopitelného, tudíž bez konce a do ticha to nechat vyšumět. Asi je k tomu nějaký neveřejný důvod....... . Ale to už není nutné.



Já QNXe nechám již na pokoji i přesto, když bude ještě dalších 10 let na mě vytahovat téma "hořlavé dřevo", kde hlavní smysl této debaty byl zcela jiný. 



Je podivné, že tě zajímá tak dlouhá defacto poslední dobou technická debata (pomineme-li ty diskuse na téma ego/slušnost či vytahování hodně starých věcí z šuplíku, jak to umí dokola snad jen QNX) a pak se po XX příspěvcích  bez tvé účasti najednou vyjádříš bez jakékoliv konkrétní a smysluplné argumentace jen nic nicneřešícím a bohužel zjevně mylným obecným konstatováním s doměnkou, že tomu uděláš krásnou tečku. Docela by mne zajímalo co jsi v té diskusi či zrcadlu uviděla u svého QNXe.


Vysvětlíš mi co tím sleduješ ? Ale slušně a bez napadání, klidně i nějaký ten tebou avizovaný "obecný" , ale evidentně přesně pasovaný živý příklad jak tomu bylo u Drudovy diskuse. Tím napadáním už mě tvůj klučina počastoval, bez jediné argumentace odkazem (přesněji řečeno citací) na to, co jsem někde napsal až, až.



A napsal jsem, že končím. NEchci to znovu řešit, vše si sama můžeš zpětně dohledat v textu, což předpokládám dělat nebudeš. Tady si naštěstí QNX nemůže dělat cenzuru své osoby jak by si přál u sebe na uzavřeném webu, pokud tedy není jen nějak skrytým donátorem tohoto webu skrze prostředníka a náhodu by došlo k doeditaci či ztrátě příspěvků, které mám kompletně v dnešní době lži a přetvářek raději vyzálohovány. 



Nabízím ti i formu PM, pokud to uznáš za vhodné a bude to mít přínos. Klidně se ozvi.



PetrNJ
Příspěvky: 109
Registrován: 06 bře 2011 22:09

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od PetrNJ »

JCM říká:


Napadá vás nějaká vhodnější forma, jak své zkušenosti zveřejňovat, aby byly nalezitelné a použitelné? Nějaká forma wikipedie? Nebo si každý děláte vlastní web?





Pro pokus o zodpovězení tvého dotazu jsem založil novou vklákno :


Kolektivní vědomí alias společná knihovna - ano či ne ? (volná otevřená diskuse )




Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Eltariel »

PetrNj.: Promin , ale nasmála jsem se. To co potřebuji vědět , to mi přijde , jsem dobře informovaná, nestěžuji si . A reaguji jen, když se mi chce a někdy jen mávnutím ruky nebo smíchem apod.... mě to nebere:-)  Tak se nezlob , nemám ani potřebu využívat PM....či co. Já se nepochybně naprosto vymykám tvému chápání psychologie....jsem nevyzpytatelná....nelze mě charakterizovat , jak to děláš , promin fakt ne. Nemám potřebu nic zahrávat do ztracena, mě je to jedno. A ani ti nemám potřebu pomáhat. To co jsem napsala je fakt, nic víc. Jestli ti to nic neříká , je taky jedno, ono totiž nemusí. Dík za nabídku. A užívej se:-)


PetrNJ
Příspěvky: 109
Registrován: 06 bře 2011 22:09

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od PetrNJ »

No jsem rád, že alespoň veřejně můžeš projevit radost z toho co jsem napsal :-)))),


i když skutečnost bude pravděpodobně jiná, vzhledem k informacím, které zde ze slušnosti  sdělovat nebudu, ale mám je od jiných  k dispozici a mohu je poskládat a vidět co je smyšlené a co ne.



By mě zajímalo, kde ty chodíš na takové bonmoty " Díváš se do zrcadla a píšeš o tom " nebylas náhodou u  prezidenta Zemana na chvíli v učení   ? - moc pěkné, po dlouhé době fakt dobrá sranda aspoň s tebou :-)))).


To co jsem napsala je fakt, nic víc   



Fakt ? fakta jsou na základě něčeho co jsi schopna nějak prokázat, domněnky jsou jen to co si myslíš, ale nejsi schopna na základě nečeho dokázat. Takže pokud píšeš o faktu, tak jej prokaž, ať se po dlouhé době taky pořádně zasměju, jak se to povedlo i mě vůči tobě.


Docela bych ve tvém případě dával bacha zda jsi dobře informovaná, pokud tím zdrojem k této diskusi myslíš QNXe, vzhledem k tomu jak se ukázal na poli základní stavební fyziky, lze o tom s úspěchem pochybovat, že je tím "dobrým" zdrojem. Často je vhodné mít dnes těch zdrojů více, ať máš s čím porovnávat sdělené informace. Protože kdybys četla sama tu diskusi průběžně, mohla bys reagovat na desítky jiných faktických věcí už dávno. Bylo jich tam podobných doslova hafo a že by jenom na mé straně k pousmátí ?.



Pěkná metoda prazvláštní komunikace - nejdříve použiješ fakta (nezdůvodněná)  a potom "mě je to jedno", "nemám potřebu pomáhat ", "nic to neříká", "ono totiž nemusí"  - nevyzpytatelná možná jsi, to jo, dle historie a logiky souvislostí reakcí :-), ale nikoliv nečitelná.  Zde bych použil tvou větu - "jestli ti to nic neříká , je taky jedno, ono totiž nemusí", u té čitelnosti mi zde to celkem pasuje :-)



Měj se fajn Eltariel :-) už se těším na tvé další fakta možná spíš akta X - nevysvětlená, záhadná, vytvořená z ničeho :-) a nikdy nedotažená do konce, prostě správná akta X na to nekonečné seriálové pokračování.


Takže přeju ti to samé - úsměv a užívání. Já se teď budu chvilku věnovat jiným věcem zde na foru, ale rád si tě občas počtu.  


Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Eltariel »

Petr NJ: kde bereš jistotu , že tak jak to máš ty je to fakt správně? Já tu neřeším QNX. Já tu neřeším nic, vubec nic, jen se bavím , reaguji si na co chci... tím dotažením si ty sám.



Uživatelský avatar
Romana SM
Příspěvky: 286
Registrován: 10 bře 2010 21:44

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Romana SM »

Eltariel: je to tu sranda, já ti rozumím :-) ... akorát trochu lituju, ty kteří tu budou hledat povídání o bydlení na orné půdě


Uživatelský avatar
Eltariel
Příspěvky: 179
Registrován: 26 říj 2010 23:45

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Eltariel »

Romca : :-) jojo ale každý se setká s tím s čím má na své cestě hledání....to je taky fakt:-)) tak nelituj :-) není proč.


PetrNJ
Příspěvky: 109
Registrován: 06 bře 2011 22:09

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od PetrNJ »

Eltariel říká:


Petr NJ: kde bereš jistotu , že tak jak to máš ty je to fakt správně? Já tu neřeším QNX. Já tu neřeším nic, vubec nic, jen se bavím , reaguji si na co chci... tím dotažením si ty sám.





Aha, tak pokud se tu fakt jen bavíš, tak ber  i mé diskuse jako zábavu, jako reakce na co chci atd.


A kde beru jistotu - no jednoduše skrze neviditelné struktury, tam je potřebných informací vždycky dost.


Abych to ukončil - asi máš pravdu v tom co jsi psala, spokojená ? :-)



Romana říká:


 je to tu sranda, já ti rozumím :-) ... akorát trochu lituju, ty kteří tu budou hledat povídání o bydlení na orné půdě







Romano  souhlasím, právě proto jsem založil vlákno, kde by se diskutovalo nad řešením, aby v daném vlákně bylo řešené jen dané téma a další obvyklé problémy i jiných for a webů.




Sanča
Příspěvky: 159
Registrován: 23 úno 2012 07:03

Re: Bydlení na orné půdě

Příspěvek od Sanča »

A´Včelka Mája:


Zkopírovaný text na který se ptáš patří na nick "Caso", jinak já používám pásku elektrický ohradník.


 


Čao
 
Včelka Mája říká:


Dotaz Sančovi


Prezimovani - snazim se premyslet pri vsem, co delam, neustale experimentuju (zver zimuju v postupne presunovanych ohradach, abyc hnemusel delat hnoje, cast otav nechavam narust a nesecu, a pasu je dokud se k nim zvirata prohrabou /=cca 15 cm snehu, ktery nema zmrzlou krustu/, redkve, topinambury, turin, repu take prepasam (kravy, prasata i ovce to daji dokud to najdou pod snehem), seniky mam pojizdne a doplnuju je postupne, slamu mam v balicich okolo zimovist, taky nekdy delam foukany stoh tak, aby to zver mohla rovnou uzirat a tvorilo jim to zavetri.


Sančo, dovoluji si odběhnout od tématu. Chystám se chovat prasata podobným způsobem jako ty. Můžeš mi, prosím, napsat co přesně míníš "přesunovanými ohradami"? Už jsem zde na fóru podobný dotaz položila, ale nikdo mi neodpověděl. Nápad s pojízdnými seníky mě zaujal. Můžeš sem umístit nějaké foto, nebo je podrobněji popsat. Tedy, chceš-li se podělit o zkušenosti. Jaká prasata chováš?



Dík za odpověď.


 


Všem se omlouvám, za odklon od témtu, ale třeba by se tyto informace mohli hodit i někomu dalšímu.







Odpovědět