Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od Vítek Preisler »

 Protože jsem nenašel ve skupině Seznamka diskusi, tak to zkouším zde v příbuzném tématu. Je nás určitě víc , co sháníme životní partnery a máme již své zahrádky a pole.A jak padlo už ve více diskusích, nejživotaschopnější komunitou je partnerství.Bohužel zájemce o Permakulturu (a přírodě blízké hospodaření) potkávám jen na internetu,tak to zkouším také touto cestou.Doufám , že nezůstanu osamocen a do diskuse se přidají další hledající :-)


   Moje zahrada leží na severu , v Českém ráji a je malá (1 ha) a strmá (krpál), ale na nádherném místě.Takže jestli nějakou ženu láká život v ráji, ví na koho se obrátit....


Uživatelský avatar
Vítek Preisler
Příspěvky: 25
Registrován: 19 bře 2011 12:37

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od Vítek Preisler »

 Je fakt, že je dobré o sobě napsat víc, ale nechtělo se mi zahlcovat "veřejný" prostor. Ale když už, tak už.... Je mi 33 a jsem bez závazků , volný jako pták :-)  .Velký obdivovatel přírody a lehce ujetej na spiritualitu, historii, snění...


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od drudriger »

ja hledam na netu u 4 roky a nic.takze sem to vzdal a hledam tardsi osobne nez po netu.....ale ozve li se nekdo na spolecnou cestu proc ne.......tedka stejne beham po svete a zahradka zije svim vlastnim zivotem.....


jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Hledejte a naleznete. kamarád ze statistického úřadu mi vysvětlil, že každá 288 žena v čr je pro mne ideál. Nalezl jsem, nejlepší ženskou na světě, takže, pokud ji hledáte, hledáte marně.


Nutno poznamenat, že i pro nás platí zákonitosti, třebas že se protiklady přitahují.  Hledal jsem selku a nalezl jsem pohodu, klídek a štěstí. Dejte si teda majzla na to, co vlastně hledáte, aby jste se nehnali za mrkvičkou na špagátě.


Já přišel na to, že ne vždy jsou naše představy užitečné.


Každopádně, bůh žehnej internetu..........



 
drudo drudriger říká:


ja hledam na netu u 4 roky a nic.takze sem to vzdal a hledam tardsi osobne nez po netu.....ale ozve li se nekdo na spolecnou cestu proc ne.......tedka stejne beham po svete a zahradka zije svim vlastnim zivotem.....





Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od Yanitka »

Nu a já zase mužský vyrovnaný protejšek se zahradou a ovocným sadem...:)...a jestli má stateček, domeček či přidá ručku k dílu a společně vyplácáme slaměno hliněný domek, budu jen šťastná...k tomu dvě kozičky, slepičky, psy a kočky...Hlavně by byl milující, pozorný, trpělivý, miloval děti, přírodu, zvířata a zdravě sám sebe, a svým Duchem byl přítomný, ručkama šikovný....By miloval a přijal mě celou jako vzácný Květ, stejně jako já jeho oddaností, věrností a péčí na oplátku zahrnu...a vzájemně se od sebe s respektem a láskou učili. Muže, který už ví co znamená Cesta pravého Muže....


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od drudriger »

ale ty musis taky prilozit ruku k dilu.to co pises je popsany zivot a co budes delat ty nebo jinak receno co nabizis...?

Yanitka říká:


Nu a já zase mužský vyrovnaný protejšek se zahradou a ovocným sadem...:)...a jestli má stateček, domeček či přidá ručku k dílu a společně vyplácáme slaměno hliněný domek, budu jen šťastná...k tomu dvě kozičky, slepičky, psy a kočky...Hlavně by byl milující, pozorný, trpělivý, miloval děti, přírodu, zvířata a zdravě sám sebe, a svým Duchem byl přítomný, ručkama šikovný....By miloval a přijal mě celou jako vzácný Květ, stejně jako já jeho oddaností, věrností a péčí na oplátku zahrnu...a vzájemně se od sebe s respektem a láskou učili. Muže, který už ví co znamená Cesta pravého Muže....





Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od Yanitka »

Ty neumíš číst Drudo....?

drudo drudriger říká:


ale ty musis taky prilozit ruku k dilu.to co pises je popsany zivot a co budes delat ty nebo jinak receno co nabizis...?

Yanitka říká:


Nu a já zase mužský vyrovnaný protejšek se zahradou a ovocným sadem...:)...a jestli má stateček, domeček či přidá ručku k dílu a společně vyplácáme slaměno hliněný domek, budu jen šťastná...k tomu dvě kozičky, slepičky, psy a kočky...Hlavně by byl milující, pozorný, trpělivý, miloval děti, přírodu, zvířata a zdravě sám sebe, a svým Duchem byl přítomný, ručkama šikovný....By miloval a přijal mě celou jako vzácný Květ, stejně jako já jeho oddaností, věrností a péčí na oplátku zahrnu...a vzájemně se od sebe s respektem a láskou učili. Muže, který už ví co znamená Cesta pravého Muže....








jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od jarda bon jovi »

Drudo myslí věno.  Počítám klisnu s hříbětem, skotnou kravku, tři silné úly a čtvero cích z prachovýho peří...Možná prkeňák a nové harky.....


Taky nějakou tu zlatku do foršusu.


Nezištnost a bezpodmínečnost......nicht warr?


 


 


Uživatelský avatar
Yanitka
Příspěvky: 57
Registrován: 21 črc 2010 19:36

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od Yanitka »

Nu popsal jsi ho téměř dokonale Jardo.......k tomu ještě přidej že by ho dotyčná měla obskakovat a posluhovat mu...jinými slovy měla by být jeho služkou a jako držhubné může mít kde spát.... K cholerickému despotovi by prostě nikdo nešel a on to žel odmítá uvidět...stejně jako neodpouští odmítnutí že Drudo...? nevydrželi s ním ani muži pod jednou střechou natož Žena........


Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Hledám spolubydlící na malý ,ale krásný pozemek.

Příspěvek od drudriger »

hele hele nikdo se do nikoho nenavazi....


jen sem napsal co nabizis? nic vic nic min. to ze se navzajem hledame to je normalni a  nemusis na mne vytahovat osobne veci.a pockej od kad mas ze ani chlapy se mnou nevydrzeli? pockej pockej jeden letel nebot krad druhej nebot lhal a  workoholik to jo to jsem byl nebot sem tu chasku musel zivit stejne jako tvoje nasteva u nas byla bez korunky do kasicky....stejne se tu tedka uplne jini lidi ,muzes je priject spoznat chces li jak si to udelala posledne.yanty shanty ja myslel ze uz ti to doslo ze zivot na vesnici a este k tomu i komuntienj je o praci a tezke praci jak na baraku zahrade v sadu, neni to o tom ze si zaspivame a spadne nam pecenej holub do pusy.


a yanty nevim proc mne nazyvas cholerickym despotou.....?


nevim jako ty ale 7 let tvrde prace a mam nejen pro sebe baracek se zahradou velkou k tomu a zacinal sem ze stovkou v kapse.a to ze jdu za svim cilem nazyvas despotizmem...? cholerik ani nevim co je nebot to sou nejake mestke slovicka a ja sem klucina bez maturity...


yanty kazdej z nas je jedinecnej a proto se nektery z nas az moc pritahuji a nektry odtahuji.to ze sme si nepasli a ty v mne vydis jenom zlo je normalni.nechapu ale proc to chces resit toudle cestou.


no nic jedu neco kloudneho delat nez tydle kecy o kecy

Yanitka říká:


Nu popsal jsi ho téměř dokonale Jardo.......k tomu ještě přidej že by ho dotyčná měla obskakovat a posluhovat mu...jinými slovy měla by být jeho služkou a jako držhubné může mít kde spát.... K cholerickému despotovi by prostě nikdo nešel a on to žel odmítá uvidět...stejně jako neodpouští odmítnutí že Drudo...? nevydrželi s ním ani muži pod jednou střechou natož Žena........





Odpovědět