Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Uživatelský avatar
Avale Moon
Příspěvky: 58
Registrován: 19 bře 2012 11:34

Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Avale Moon »

Ahoj,


nasli sme si pozemok ktory je presne podla nasich predstav. Mame vsak problem ze je o nieco vacsi nez by sme chceli a na co mame. Jedna sa o skoro 10 ha pritom mi sme schopny kupit maximalne 5. Preto hladame niekoho kdo by rad odkupil ten zbytok. Pozemok sa totizto predava len ako celok. Planujeme na pozemku pestovat, chovat, tvorit, vyhladovo zit. Pozemok by sa dal rozdelit asi tak aby spolocna hranica bola co najmensia, takze pokial nebude zaujem ziadne susedske vztahy sa tvorit nemusia, ale budeme radi ked ano:). (Sucastou hranice je aj maly remizek ci skor mensi lesik, takze o pracu menej a k tomu krasny krajinny prvok.)


Pozemok sa nachadza cca 50km od Prahy, je to zemedelska poda smerom na Benesov (detailnejsie informacie na vyziadanie, nechceme aby nam to niekto skupil:D). Asi kilometer od dediny, obkoleseny lesom z druhej strany pristup po regulernej asfaltovej ceste. Viacmenej jizni svah.


Nevadilo by nam keby si zbytok pozemku rozdelilo aj viac ludi, ide nam hlavne o to aby sme to mohli dat nejak do kopy a najlepsie s niekim kdo na pozemok nebude kazdy pol rok hadzat tony chemikalii:).


Podla mna idealne na chov koni (ale ja kone nechovam tak neviem, skor chcem navnadit chovatelov lebo kone milujem a mat v susedtsve stado tak vam s tym aj rada vypomozem:) )


Cena je 9kc/m.
Mozete pisat sem alebo na terka40@post.sk . Detailne dotazy zodpoviem logicky len cez mail:).



Uživatelský avatar
Petra Toboříková
Příspěvky: 2
Registrován: 21 dub 2012 21:26

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Petra Toboříková »

Ahoj,



 a jak vyřešíte to budoucí bydlení, když je to zemědělský pozemek?:( Taky jsme ve fází hledání pozemku, kde bychom si postavili přírodní domeček a hospodařili (víceméně spíš v malém) na zbývající části pozemku.



Petra



Uživatelský avatar
Avale Moon
Příspěvky: 58
Registrován: 19 bře 2012 11:34

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Avale Moon »

No stejne fikane jako to resi ostatni:). Nejdriv je potreba priupravit pudu a dostat tam nejake rastliny, bydleni se resi pak. Pokud to neplanujes jako trvale bydlisko, s kterym by mohl byt problem tak sa tam muzes udelat nejake zemedelske budovy. Susarnu bylin, kulnu na naradi, neco na skladovani atd. Ted je to s legislativou tak ze nikdo vlastne nevi co a jak bude. Ovsem pokud delas neco co prospiva krajine na svem vlastnim pozemku, mas velmi velkou sanci si to obhajit:). Ale neni to stejny jako si koupit chatu v kolonii no.


Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Ahoj, máme podobný záměr a pár lidí do sousedství by se taky vešlo. Je to na Litoměřicku.


Uživatelský avatar
Avale Moon
Příspěvky: 58
Registrován: 19 bře 2012 11:34

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Avale Moon »

Hledani uz neni aktualni.


Uživatelský avatar
kudlanka
Příspěvky: 17
Registrován: 24 dub 2012 10:15

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od kudlanka »

eriku pisni mi co a jak mate nemate migon@boule.cz diky


Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Dej mi do 15.6. čas - ono se to trochu zvrtlo na ceně a nerad bych do toho někoho zatahoval, dokud nebudeme mít jasno, za kolik to ten člověk prodá. Zatím však můžeme diskutovat o věcech okolo - záměr, podoba, choutky, způsob obživy (nevyjímaje pránu :-)) Díky za pochopení a zatím...

kudlanka říká:


eriku pisni mi co a jak mate nemate migon@boule.cz diky





Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Ahoj, a vy to máte od Prahy jakým směrem?

Avale Moon říká:


Hledani uz neni aktualni.





Uživatelský avatar
Avale Moon
Příspěvky: 58
Registrován: 19 bře 2012 11:34

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Avale Moon »

Nevim na co se ptas. Ten pozemek ktery sme mysleli nekdo koupil pred nama a jinak bydlime v Praze. Zamer  a podoba se u mne a kudlanky schoduje. Jdem do toho spolu, takze plati v podstate to co jsme psala k nasi ponuce. Vegani ani vegetariani nejsme, zatim. Radi by sme na pozemku chovali i zvirata. Jinak je to takove vsechno otevrene a zalezi samozrejme na pozemku fin. situaci atd. Ale vicemene myslenka je zmena zivotneho stylu, na takovy ktery pokladame za spravny a takovy ktery nas bude delat stastnymi. Vseobecne sme lidi co se zajimaj prakticky o vsechno, vuci nikomu a nicemu se nevyhrazujem, a mame radi kdyz okoli dela to same pro nas:)


Erik Dobrovolný
Příspěvky: 7
Registrován: 03 čer 2012 12:35

Re: Pozemek 50km od prahy zemedelska puda, 4 az 5 ha

Příspěvek od Erik Dobrovolný »

Díky, nemám co dodat, tak nějak to máme taky. Ten tvůj komentář, že hledání už není aktuální, jsem tomu rozumněl tak, že ten můj příspěvek bereš jako nabídku a že vy už ale něco máte, tak nehledáte. Teď tomu rozumím tak, že vám to někdo vyčoudil a jste zase opět na začátku. No nám se stalo něco podobnýho, proto zatím přesnější informace nepodávám. Ale kdyžtak napiš, jak to opravdu je, ať tu nerozvádím nějaký doměnky.


Odpovědět