Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Nabídka, poptávka, rady, tipy, ..
Odpovědět
Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od QNX »

Sanča: bobek se možná zeptal drze (jak to sám nazval), ale ty se chováš doslova sprostě. Vyhození z diskuze si zasloužíš asi tak 100x víc ty sám. Nauč se v případě nesouhlasu nepoužívat nadávky. Dokážeš to?


Uživatelský avatar
Sibiřan
Příspěvky: 61
Registrován: 02 lis 2011 23:21

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od Sibiřan »

bobek: Díky za upozornění na nepřesnost... otázka měla znít Kolik lékařské, sociální, dopravní, školní či jiné péče, což z části jsou přetransformované daně, čerpáte?


 


bobek říká:


Sibiřan:
daně se nečerpají, ty se jen platí.





Sanča
Příspěvky: 159
Registrován: 23 úno 2012 07:03

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od Sanča »

Pro QNX:


Pokud nejsi schopen rozlišit mezi drze a nenávistně, pokud nevidíš rozdíl mezi nazváním někoho PARAZITEM  a volnou diskuzí, možná by si měl vzít lekce slušného chování místo mě.


Je rozdíl, kdy vyslovuji nesouhlas a kdy hovořím k člověku, který se dopustil hnusu, jako Bobek.


Zkus se sám zamyslet nad sebou, jestli to dokážeš.

QNX říká:


Sanča: bobek se možná zeptal drze (jak to sám nazval), ale ty se chováš doslova sprostě. Vyhození z diskuze si zasloužíš asi tak 100x víc ty sám. Nauč se v případě nesouhlasu nepoužívat nadávky. Dokážeš to?





Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od QNX »

Senča: Ta první Bobkova otázka byla v podstatě slušně položená. Nebylo tam nic o parazitech, nebyla tam žádná nadávka. Já jsem na permawebu zatím  nepoužil jedinou nadávku .........ale ty jako vzor slušného chování už jsi sprostých nadávek použil celou řadu. Opravdu nejsi člověk, který by mohl vynášet soudy o slušném chování.


Uživatelský avatar
Josua
Příspěvky: 318
Registrován: 23 led 2012 15:44

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od Josua »

Ale no tak pánové,


zbytečné se je dohadovat. Odpověď od Bobka mi přišla také dost drsná, dalo se zeptat a teprve pak je soudit.


Mě se přístup k životu Veroniky a Marka líbí.




Neodpustím si zase poznámku i když se to Veroiky a Marka netýká a to o tom jak to vidím a z čeho tu vznikl spor, je to velice časté jak jsem si všiml a ne jen tady (prosím promiňte ty koho to nezajímá): Dle mě je třeba dát si pozor na mylnou představu, že se veden boj pracující třídy s nepracujícím/nezaměstnanými lidmi, peníze z naší pokladny prosím kradou ti nejbohatší!! Sám to vidím na vlastní oči (některé dotace firmám, pobídky, nesmyslné projekty, neexistující projekty atd.... ). Takže nenechte se oklamat i kdyby někdo čerpal sociální dávky. Oni chtějí aby se lůza mezi zebou šarpala - jak se říká "Dva se bijí a třetí se směje". Chtějí zakrýt svoje špinavé obchody a dále v klidu krást!




Veronika a Marek je fajn že jsou lidé kteří vědí co chtějí a pracují na tom. :D




Zdraví Josua


Uživatelský avatar
QNX
Příspěvky: 2689
Registrován: 24 říj 2010 23:07

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od QNX »

Josua: no, na dohadování jsou internetové diskuze přímo určené :-) ......... jenom by se měla udržovat alespoň minimální úroveň slušného chování a tu sprostý Senča evidentně nezvládá. Příspěvek v diskuzi může být kontroverzní, může být i ostrý ...... občas i útočný ..........ale nikdy by neměl být sprostý.



jarda bon jovi
Příspěvky: 1744
Registrován: 21 dub 2011 08:02

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od jarda bon jovi »

Bobku, ptám se slušně: kolik platíš daní ročně?


kolik ročně věnuješ na charitu peněz, kolik času???


kolika lidem dáváš za jejich práci jjakékoli prostředky?


koliika lidem jsi pomohl za minulý rok z louže pod střechu?


kolik máš ovcí, že jsi tak chytrej?


 



 


Sanča
Příspěvky: 159
Registrován: 23 úno 2012 07:03

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od Sanča »


Pro Josua:


S tím co píšeš se nedá nic, než souhlasit. Jen si dovolím doplnit, že Veronika ani Marek z naší pomyslné pokladny nic neberou, a spíše přinášejí ze důchodového systému jiné země. Žil jsem a pracoval v jiných zemích, v USA jsem žil načerno bezmála 3 roky, proto mi takové nenávistné reakce zvedají kufr.
Josua říká:


Ale no tak pánové,


zbytečné se je dohadovat. Odpověď od Bobka mi přišla také dost drsná, dalo se zeptat a teprve pak je soudit.


Mě se přístup k životu Veroniky a Marka líbí.




Neodpustím si zase poznámku i když se to Veroiky a Marka netýká a to o tom jak to vidím a z čeho tu vznikl spor, je to velice časté jak jsem si všiml a ne jen tady (prosím promiňte ty koho to nezajímá): Dle mě je třeba dát si pozor na mylnou představu, že se veden boj pracující třídy s nepracujícím/nezaměstnanými lidmi, peníze z naší pokladny prosím kradou ti nejbohatší!! Sám to vidím na vlastní oči (některé dotace firmám, pobídky, nesmyslné projekty, neexistující projekty atd.... ). Takže nenechte se oklamat i kdyby někdo čerpal sociální dávky. Oni chtějí aby se lůza mezi zebou šarpala - jak se říká "Dva se bijí a třetí se směje". Chtějí zakrýt svoje špinavé obchody a dále v klidu krást!




Veronika a Marek je fajn že jsou lidé kteří vědí co chtějí a pracují na tom. :D




Zdraví Josua





Uživatelský avatar
drudriger
Příspěvky: 642
Registrován: 29 srp 2010 14:14

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od drudriger »

ja mam pocit panove a damy ze zima byla dlouha a ze tu travime hodne casu tim nasi planovanim, uz se tesim na to jaro a bude tu zase v diskusich klid. I mne uz s te zimi hrabe , ale tak to uz bejva, ale to prvni slunicko uz mi docela pomohlo minulej tejden.co tu vlastne tedka resime......platit ci neplatit dane, ci si brat socialku nebo ne.podle mne je nas tu 800clenu cert vi kolik aktivnich ale sme dost socialne siroka skupina a pro to bych tydle diskuse vubec neskousel rozjizdet.


muzeme zalozit dve skupiny asociali a "v baliku"a do tech skupin pak davat takovedle diskuse jake tu prave vedeme.pomalu mi to prijde jak kdyz nejakej statkar nadava dvoum typkum ze bydleji jenom v maringotce a este chlastaji vino.to je normalni socialni valka co to tu rozjizdite, navrhuji ukoncit tudle diskusy a presunout se do skupiny Asocial a tam resit tydle veci. pak bobkum a jinim muzeme rici at se bavej o svich penizkach v skupine "v baliku".


Jinak uz dve predosle diskuse vypadali podobne,prispivaji stejni lide skoro a vzdy se tam posekame, bud to bude tou zimou , nebo tou krizi, nebo ze by do cech prisel necas.. takhle to tu na permawebu nebude trvale udrzitelne....


Sanča
Příspěvky: 159
Registrován: 23 úno 2012 07:03

Re: Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Příspěvek od Sanča »

Pro QNX:


Proboha, to máš tak malou schopnost rozlišování nebo jsem ti na minulém vlákně, nechtě šlápnul na kuří oko?


Paraziti padli v další reakci páně Bobka a první reakce byla za hranicí slušnosti. Nezdá se ti to a nesouhlasíš, OK.


Zdá se ti má reakce nepřiměřená, no mě učili, že na hrubý pytel patří u jistých lidí hrubá záplata. To je vše

QNX říká:


Senča: Ta první Bobkova otázka byla v podstatě slušně položená. Nebylo tam nic o parazitech, nebyla tam žádná nadávka. Já jsem na permawebu zatím  nepoužil jedinou nadávku .........ale ty jako vzor slušného chování už jsi sprostých nadávek použil celou řadu. Opravdu nejsi člověk, který by mohl vynášet soudy o slušném chování.





Odpovědět